Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

Kızlar açık kestane saçlarımın ucunda sarı gölgeler de vardı. Sıkıldım gittim saçmaladım kızıla boyattım saçlarımı. Soğan kabuğu tarçın arası bir renk. Bana çok koyu geldi. Her gören beğense de ben iğrenç buldum. Kesinlikle kurtulmak istiyorum. Tez elden ne yapmam lazım saçımı yıpratmadan. Bal rengine doğru dönmek istiyorum

benimde saçlarım koyu kestaneydi kendi rengim boya yoktu.. sıkıldım boyatayım kahve kızılına dedim..önce saçımı açtılar sonra boyadılar alakasız değişik bir renk oldu.. 1-2 yıkamayada turunculu sarılı bişey çıktı meydana..igora 6.88 boyadım sonuç facia..kafam kıpkırmızı şu an ..napicam bilmiyorum..acaba biraz akmasını bekleyip sonrada 7.77 çikolata kahveye boyasam nasıl olur?

ben saçlarımı en son natural colors ın kızıl bakır ve bakır kızılına boyamıştım. daha sonra ani bir karar vererek kumrala dönmek istedim ve koleston un küllü kumralıyla açık kumralını karıştırarak boyadım. sonuçtan çok memnunum kızıllar kapanmadı ama çok hoş bir renk oldu.

saçımın rengi buydu..Loreal nar kızılı
sdc11816v.jpg

sonra çikolata karamel boyadığımdaki hali çok koyu olmuştu akannehir
dsc02129i.jpg

sonra küllü kumral boyadım beklediğim gibi olmadı felaketti akannehir
sdc10582.jpg

3445.jpg

ve ve ve inatla 2 kere daha küllü kumrala boyadım.. :1closedeyes:
ardından son boyadığımda küllü kumralın içine yarım tüp platin sarı kattım..
sonuç bu.... :lepi: kızıl olmayan bi saçım var artık...

5482.jpg

cnm, resimleri silmeyin nolur. nasılsa yüzünüz görünmüyor, biz faydalanamıyoz bu sekil resimsiz. bize yazııık.. :KK5:

saçımdaki kızıl boyayı loreal effassor silici ile akıttım biraz kafam şu an turunculu kızıllı akşamada küllü kumral ile boyamayı düşünüyorum sonuç ne olucak merak ediyorum

saçımdaki kızıl boyayı loreal effassor silici ile akıttım biraz kafam şu an turunculu kızıllı akşamada küllü kumral ile boyamayı düşünüyorum sonuç ne olucak merak ediyorum

canım, loreal efessor nasıl kullanımı kolay mı? biraz anlatabilir misiniz? fırçayla mı sürülüyor, ne kadar beklettiniz vs..

kızlaaarr ben de 5 senedir kızıldm 2 hafta önce sonbahar kızılı olan saçlarımdan kurtlmak istdm burdan okuduklarımla ancak küllülerin kapatacağını gördm ve palette küllü açık kumrala boyadım fakat dipler haricinde hiçbir değişiklik olmadı dipler de hafif yeşilimsi :/ diğer yerler hala kızıl hiiiç bi fark olmadı ne yapmalıyımm acil cevap lütfen :KK43:

canım, loreal efessor nasıl kullanımı kolay mı? biraz anlatabilir misiniz? fırçayla mı sürülüyor, ne kadar beklettiniz vs..

bana göre koleston yada palettenin renk açıcı boyalarından hiç farkı yok canım..sıcak suyla karıştırıp sürüyorsun ve 20-25 dk bekletip yıkıyorsun..sonuç turunculu kızıllı bir kafa:)

Yaşasın bakır mıdır, tarçın mıdır, soğan kabuğu mudur nedir, en sonunda saçımı kurtardım o renkten. Kuaförüme dedim ki ben sarışın olmak istiyorum yeniden. Baktı saça olur dedi, hem de zarar vermeden yaptı. İşlem tam 5 saat sürdü. Silme kusturma filan yok, sert ilaçlar da kullanmadı. Kendine has bir sırrı var onu uyguladı söz verdim söylememek için. Saçımda gram hasar yok. Bir daha kızıla gözümün ucuyla dahi bakarsam iki olsun.Tövbe ettim. Beni resmen on yaş fazla gösterdi. Şimdi Jeniffer Aniston kıvamındayım :)

bir ay arayla 2 kere kuaföre kusturma işlemi yaptırdım hala kızıllar duruyordu. sonra 8.1 açık küllü kumral ile boyadım kızılların bir çoğu gitmişti. 1 hafta sonra palette 8.0 bal köpüğü ile boyadım şuan kızıllar tamamen gitti sayılır. açık kestane - kahve köpüğü gibi oldu. gün ışığında çok hafif bakırlık duruyor ama bir sonraki boyamaya o da gider sanırım.

arkadasar saclarim kzildi bi boya vardi aldim boyadim ve simdi kumaral oldum tum kizllari kapatti ve mukemmel bi kumrallik oldu resim de ata bilirim bakiniz

kızlar benim saçlarım kızıl...ve artık sıkıldım hem akmasından hem kızıl
olmaktan...ne yapabilirim ...hangi renklere dönebilirim...hangi renklere dönmek
daha kolay kızıldan...tecrübelerinize ve bilgilerinize çook ihtiyacım
var....:sm_confused::sm_confused::sm_confused:a.s.a.s.

arkadaşım senın cevabına ihtiyacım var.o kadar yazdım kimse cevaplamadı.benim saçım bakır kızılı .bende kumrala yada açık kahve tonuna donmem istiyorum.sence ne yapmalıyım.yorumlarını okudum saçına koyu yapmışsın pişman olmuşsun ..ben koyu olsunda istemiyorum ne yapmalıyım sence ?

Ben de kızıldan bıkmış durumdayım. Hakkatten de insanın zevkleri renkleri nasıl da değişiyor.Kızıldan soğumamın nedeni sürekli akması ve de akınca alacalı bulacalı bi renk alması. :/ Zaten kaşlarım siyah kızıl akınca turuncumsu bi renk oluyo. Beyaz tenliyim tamam ama kaşlarım aşırı siyah. Tuhaf hissediyorum böyle. Kaşlarımı boyatmayı da saçma buluyorum. Kızıl cidden zor akan bi renk. Üstüne boyamayı deniycem. Koyu kahve yapcam.

saclarimi dun hurrem rengi yapayim derken yanlislikla sarap kizilina boyadim, rezil bir haldeyim, aktivist kizlar gibi oldum, ustune 11.1 yapsam nasil olur

X