kızım gündüz az uyuyor

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
arkadaşlar kızım 66 günlük çok şükür gece uykusu güzel ama gündüz çok az uyuyor, bütün gün evin içinde gezip duruyoruz, uyumak istemiyor uyutmaya çalıştığımda da ağlayarak uyuyor ve hep kucakta uyumak istiyor, yatağına yatırdığımda uyanıyor.2 saat uyanık kalan bebekler çok yorulurmuş diye okudum ve bende maksimum 2 saate bir uyutmaya çalışıyorum bazen 15 dak uyuyor bazen uyumuyor, sizde durumlar nasıl???

benımkı ne gunduz ne gece uyuyor cnmya senın yıne gece uyuyormus sureklı bır ıkınma sureklı emmek ıstıyor bırde sımdı kusma gıbı bır sıkıntımıs var ılac hala etkı etmedı rezene uyku yapar dedıler ama etkılemıyıoır bızımkını hıc....

off herkeste aynı dertler benım oglanda gunduz az uyuyor gecede oyle hep meme agzında yanında bırı olmayınca kucakta olmayınca yada emmeyınce durmuyor :S.

benımkı ne gunduz ne gece uyuyor cnmya senın yıne gece uyuyormus sureklı bır ıkınma sureklı emmek ıstıyor bırde sımdı kusma gıbı bır sıkıntımıs var ılac hala etkı etmedı rezene uyku yapar dedıler ama etkılemıyıoır bızımkını hıc....

zor yaa öyle böyle büyüyecekler canım, çok mu geliyor emdiği acaba, o yüzden mi kusuyor?doktorun ne dedi? bütün gün kucakta evin içinde gezip duruyoruz biz belim sırtım acaip yoruluyorum.oturmak yok, hele yatırınca başlıyor ağlamaya. az önce uyuttum ama gerine gerine en az 10 kere uyanmıştır, şimdi daldı gibi bakalım ne kadar uyuyacak çok yoruldu bugün. banyo yapınca da uyumuyor mu senin ki???

off herkeste aynı dertler benım oglanda gunduz az uyuyor gecede oyle hep meme agzında yanında bırı olmayınca kucakta olmayınca yada emmeyınce durmuyor :S.

emzik versen o zman memeyi bırakır belki çünkü bi süre sonra memeyi emzik gibi boş emiyorlar canım.ilk başlarda benimde öyleydi meme uçlarım perişandı.

emzik versen o zman memeyi bırakır belki çünkü bi süre sonra memeyi emzik gibi boş emiyorlar canım.ilk başlarda benimde öyleydi meme uçlarım perişandı.

ahh emzıgı bır alsa zaten.. aynen meme uclarım bembeyaz oluyo bazen o kadar acıyokı vermek bıle ıstemıyorum sıkıyorum dısımı. bugun ınatla verdım bı kac kere o attı ben verdım ama pes dedım en son oguruyor almak ıstemıyor :uhm:

benimde kızım gündüz az uyuyor gece ise en geç 1de yatıyor beslenmesi için kaldırmasam hiç kalmıyor.doyurup yatırdığımda yine kaldığı yerden devam ediyor
oğlumda gündüz güzel uyuyor tüm gece ayakta
çok yoruluyorum çoooook

benim kızım da gündüz hiç uyumuyor gece rahatız allahtan gerçi gündüz de pek bi mızmızlığı yok bebişimin allahtan emzik alıyor

benim oğlumda gündüzleri çok az uyuyor
ama gece uykumuz düzenli çok şükür
gece 10-11 gibi yatıyor sabaha karşı 4-5 gibi uyanıyor sonra yine uyuyor ve sabah saat 7-8 gibi kalkıyor
sonra ayakta genellikle
Allah'tan geceleri uyuyor da dinlenebiliyorum artık (maşallah diyeyim de nazar değmesin)

Kızlar anason çayını için bakalım birde.
Ben anason içtikten sonra gündüz biraz uyumaya başladı sanki.Bilmiyorum alakası varmı yokmu?

benim kızım maşallah gündüzde gecede çok güzel uyuyo gündüzleri bi 12 gibi uyuyo 2 saat sonra bide akşam uyuyo yine 2 saat kadar geceleride saat 10dan sonra uyuyo genelde en geç 1 de uyuyo ayy popomu kaşıyım nazar deymesin

benimki de gündüz hiç uyumuyo yaa..bütün gün kucağımda gezdiriyorum evin içinde.allahtan geceleri uyuyor. ama benim de pil bitiyo gece olunca. 9,5ta yatıyom valla.

zor yaa öyle böyle büyüyecekler canım, çok mu geliyor emdiği acaba, o yüzden mi kusuyor?doktorun ne dedi? bütün gün kucakta evin içinde gezip duruyoruz biz belim sırtım acaip yoruluyorum.oturmak yok, hele yatırınca başlıyor ağlamaya. az önce uyuttum ama gerine gerine en az 10 kere uyanmıştır, şimdi daldı gibi bakalım ne kadar uyuyacak çok yoruldu bugün. banyo yapınca da uyumuyor mu senin ki???

cnm doktor reflu dedı oyle banyoda cok etkılemıyor bızı bu aralarda hava soguk dıye cok sık yıkamadım ama bu aksam babası gelınce yıkayacgz oglumu

benim kızım maşallah gündüzde gecede çok güzel uyuyo gündüzleri bi 12 gibi uyuyo 2 saat sonra bide akşam uyuyo yine 2 saat kadar geceleride saat 10dan sonra uyuyo genelde en geç 1 de uyuyo ayy popomu kaşıyım nazar deymesin

bencede kası cnm nazar degmesın yoksa bızım gıbı olursun

bu aylarda bebekler ne kadar uyumalı arkadaşlar.
benimki değişiyor.mesela bugün sabahtan beri şimdi daldı
ama uyanacak gibi..

X