Kizim ve erkek arkadaşım tanışma

Şöyle ki beraber olduğum kişiyi tanıyorum gecmisten hatta ailemde taniyor. Fakat senelerdir gorusmuyorduk. Ben biraz daha aile kurma taraftariyim bekleyebilirdim fakat bu adaml 4 5 sene devam ettirdim de ne oldu hayatimi zindana cevirdi
Bence çok çok erken kızınızla tanışması için. Eskiden tanıyor olabilirsiniz ama siz onu sevgili/eş vasvıyla tanımadınız, değerlendirmediniz daha. Mükemmel baba olan biri eş rolünde çok kötü olabiliyor. Boşanan kadınların en az 2 sene evlilik kararı almaması gerektiğini okumuştum bir yerde. Sağlıklı karar veremezlermiş. Ki başından bir evlilik geçen biri ciddi bir ilişkide daha temkinli ve prensipli olmak zorunda bence.

Eski eşiniz boşanma olayını belli ki tam olarak hazmedememiş, bu kadar erken bir ilişki, kızının yeni eşle aynı evde yaşaması gibi konularda problem çıkartabilir bu dönemde. Haklı demiyorum ama olgun, adaletli bir adam değil karşınızda ki. Ondan böyle bir beklentiniz olmasın, daha temkinli olun lütfen.

Hanımlar yorum yaparken biraz daha sakin lütfen. Son mesajımı yazıyorum belli ki bu sitede artık dert sıkıntı anlatılmıyor nerden vurabiliriz daha fazla diye düşünülüyor. Hayatımda ilk defa tanıştığım bi insan yok. 1 aydır beraberiz sadece. Kızımı da yarın tanıştırayım demiyorum bunu 1 sene sonrasına düşünüyorum. Sorun sorun sorun sorunlarla yeterince uğraştım ve neler yaşadığımı ben biliyorum burda ayrıntılı olarak ne kadarini aktarabilirim size bilmiyorum. Mutluluk hakkımdır diye düşünüyorum onca şeyden sonra. Kızımın yanındayım, basından beri ona yansıtmamaya özen gösterdim adam bana "inşallah geberirsin de kızımla kurtuluruz senden" derdi ben yarim saat sonra görüntülü arayıp kızımla gorustururdum. Mahkeme ayda 2 kez dedi ben kizim her istediginde goturdum ve goturmeye dvam ediyorum. Elimden geleni yaptım. Bu sebeple beni kotu anne gibi suclamayi birakin bunu kabul edemem. Iyi bi gun olsun hepiniz icin.
Ayrıntılı olarak aktarma zorunluluğunuz tabi yok ama düzgün yorum almak istiyorsanız açık bir türkçeyle yazmanız gerekiyor. Cımbızla çekilecek şekilde yazmışsınız. Her yazdığınız başka anlama çıkıyor. İnsanlar parça birleştirip yorum yapmaya çalışıyor. Siz en başından 10 senelik beraber olduğum eşim beni defalarca aldattı ve 2,5 ay önce resmi olarak ayrıldık. 1 aydır da bir ilişkim var ama eski eşim beni hala rahatsız ediyor, huzur vermiyor. Ben bu süreci nasıl idare ederim, ilişkim ilerlediğinde ne zaman ve nasıl kızıma söylerim uygun olur diye sordunuz da insanlar mı saptırdı konuyu? Noktasız, virgülsüz kafanızda düşüncelerin geçtiği şekilde karman çorman yazıyorsunuz sonra kendinizi açıklamak zorunda kalıyorsunuz konu çözüme ulaşmıyor.
Peşinizden atlı kovalamıyor konu açarken.

Anlatım bozukluğu yapmışsın bence erken tanıştırmak için dur bismillah yoğurdu üfleyip ye önce bi eski eş kişisinden kurtul uzaklaştırma kararı al bence başka türlü bırakmaz o seni ilişkin rayına oturunca tanıştırırsın kızınla

Doğru şuan zaten tanıştırmak gibi bi durum yok fakat senelerce uzatmak da istemem. Haziranda actim davayı resmen boşanali 2.5 ay oldu
2.5 ayda resmî boşanma bir sevgili ve çocukla tanıştırmak...!yanlış anlama ama çocuğa bi travmayı atlatmadan başka travma yaşatma He Bide kendine...!bazı şeylerin zamanı var ecele etme başındakinden bi kurtul dinlen ondan sonra senin için en doğrusu bu bence bu kadar aldatılan bi kadın kolay kolay kimseye güvenmez ,güvenemez..şahsen ben güvenmem,.

Herkes çocukla ilgili doğru bir çok yorum yapmış zaten benim olmadığı için yapma taraftarı değilim. Ama boşanır boşanmaz nasıl gözünüz birini gördü gönlünüz nasıl sevdi pek anlam veremedim. Biz mi sevgiyi evliliği fazla kutsallaştırıyoruz gözümüzde yoksa siz her konuya bu kadar kolay mı adapte olursunuz?

1 aylık ilişkide kızınızı tanıştıracaksınız?
daha önceden tanıma samimiyetinize guvenmeyin, eşinizi 4 yılda super koca harika baba olur diye evlenmişsinizdir sanırım.
yani diyecek söz yok.
2.5 aylık boşanmadan hemen 1.5 ay sonra tekrardan birine guvenmenize değinmiyorum bile.
neyse, kızınız için hayırlısı olsun...

X