Kizim ve erkek arkadaşım tanışma

hayatyolcusuyum

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
345
403
31
Anlatım bozukluğu yapmışsın bence erken tanıştırmak için dur bismillah yoğurdu üfleyip ye önce bi eski eş kişisinden kurtul uzaklaştırma kararı al bence başka türlü bırakmaz o seni ilişkin rayına oturunca tanıştırırsın kızınla
 

xander

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
106
63
30
Doğru şuan zaten tanıştırmak gibi bi durum yok fakat senelerce uzatmak da istemem. Haziranda actim davayı resmen boşanali 2.5 ay oldu
2.5 ayda resmî boşanma bir sevgili ve çocukla tanıştırmak...!yanlış anlama ama çocuğa bi travmayı atlatmadan başka travma yaşatma He Bide kendine...!bazı şeylerin zamanı var ecele etme başındakinden bi kurtul dinlen ondan sonra senin için en doğrusu bu bence bu kadar aldatılan bi kadın kolay kolay kimseye güvenmez ,güvenemez..şahsen ben güvenmem,.
 

bennurum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2020
99
92
Herkes çocukla ilgili doğru bir çok yorum yapmış zaten benim olmadığı için yapma taraftarı değilim. Ama boşanır boşanmaz nasıl gözünüz birini gördü gönlünüz nasıl sevdi pek anlam veremedim. Biz mi sevgiyi evliliği fazla kutsallaştırıyoruz gözümüzde yoksa siz her konuya bu kadar kolay mı adapte olursunuz?
 

cokguzelolsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
3.177
10.730
1 aylık ilişkide kızınızı tanıştıracaksınız?
daha önceden tanıma samimiyetinize guvenmeyin, eşinizi 4 yılda super koca harika baba olur diye evlenmişsinizdir sanırım.
yani diyecek söz yok.
2.5 aylık boşanmadan hemen 1.5 ay sonra tekrardan birine guvenmenize değinmiyorum bile.
neyse, kızınız için hayırlısı olsun...