Kızıma farklı ve güzel anlamlı isim

Essura

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
11
7
35
Selamlar, kızıma farklı ama anlamı da güzel olan bir isim arıyorum. Hera ve Eflin isimlerini beğendim ama onlarında anlamları biraz sıkıntılı geldi. Aklınıze gelen isim olursa yardımcı olabilir misiniz..

Selamlar, kızıma farklı ama anlamı da güzel olan bir isim arıyorum. Hera ve Eflin isimlerini beğendim ama onlarında anlamları biraz sıkıntılı geldi. Aklınıze gelen isim olursa yardımcı olabilir misiniz..
Merhaba bende 17 haftalık hamileyim malesef bizimki bir türlü göstermedi kendisini erkek isimleri aklımda vardı önceden kız isimlerine de bakındım bu kaç gündür şunlar var bende 😊
Çift ya da tek kullanabilirsin canım
Eslem Mina
İkra
Zümra
Sahra Mina
Asel Mina
Eslem Meva
Erva eslemi birçok isme yakıstırdım
Aynen dediğin gibi efline olumsuz yorumlar var Eflal de var ona da aynı şeyi diyorlar ama ben olumlu tarafından alıp bebeğime takmak istiyorum ameller niyetlere göredir 😊

Merhaba bende 17 haftalık hamileyim malesef bizimki bir türlü göstermedi kendisini erkek isimleri aklımda vardı önceden kız isimlerine de bakındım bu kaç gündür şunlar var bende 😊
Çift ya da tek kullanabilirsin canım
Eslem Mina
İkra
Zümra
Sahra Mina
Asel Mina
Eslem Meva
Erva eslemi birçok isme yakıstırdım
Aynen dediğin gibi efline olumsuz yorumlar var Eflal de var ona da aynı şeyi diyorlar ama ben olumlu tarafından alıp bebeğime takmak istiyorum ameller niyetlere göredir 😊
Aslında doğru söylüyorsun önemli olan niyetimiz☺️

Merak ettim şimdi Eflin isminin anlamı ne ki? ))

Asya yı bizde düşündük aslında ama emin olamadık.. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin🤲
çok güzel bir isim ama bir anlamı olmadığı için yanına ikinci isim tercih ediyorum ben, amin inşAllah sağlıkla doğsunlar.

Elizan (uzaktan gelen ezan sesi)

X