Anket Kızıma isim arıyorum 💗

Kiz bebek ismi

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

Umut2018

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
9
4
32
Niye Umut a uyumlu olsun ki elbise mi takımlıyorsunuz ya da sürekli yan yana gezdirip şiir okur gibi isimlerini mi söylemeniz gerekiyor? Uyumlu olmayan ama çok güzel isimleri kaçırıyorsunuz böyle. Takılmayın ne başkalarını fikirlerine ne de böyle şeylere 😇😘😘 Leyla Yade, Umay, Asya çok hoş isimler söylerken sanki bir rehavet geliyor 😁
Merhaba;
Umut ismine illede uyumlu olsun diye bi çabam yok acaba olsunmu diye fikrinizi almak istedim ne kendi ismime nede babasinin ismine uygun olmayabilir de😊 fikrin için teşekkür ettim

pembepatiler

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
1.330
1.945
Merhaba;
Umut ismine illede uyumlu olsun diye bi çabam yok acaba olsunmu diye fikrinizi almak istedim ne kendi ismime nede babasinin ismine uygun olmayabilir de😊 fikrin için teşekkür ettim
Rica ederim kuzum benim çok güzel isimler var. Ad dediğin bir boncuk demişler zaten Allah canlarını sağ etsin de Ayşe Fatma farketmez. Hayırlısıyla gelsin inşallah 😘

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 490 gün geçti.

MigiMadid

Fıstık gibi hayatım var!
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2015
17.997
27.517
32
Alya arapca kokenli isim anlamida gok sema demek soyismimizle okundugunda cok oturaklı dolu dolu olarak cikiyor ama yabanci ismi cagristiyormus kafam cok karisik ☹
alyayı arapça isim olduğu nerede görüldü...
ben arapça duymadim..
alya uydurmuş bir isimdir...
internette herkes kafadan ses çikariyor.

sare_asya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2012
3.636
1.679
36
Aysegül, Aysenaz, Ceren güzel isimler..
Alya ismini hic sevmiyorum..
Ipek, Idil, Ilke, Deren, Doğa, Melis, Asya, Gülce isimleri fikir olsun..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1947 gün geçti.