Doğuma Hazırlık Kızıma isim arıyorum 💗

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Kiz bebek ismi

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

Umut2018

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
9
4
35
Merhaba arkadaslar
2 yasında birtane oğlum var ismi umut 💙🙏
Ikinci bebegim de kiz olacak allahın izniyle inşallah 🤲 oglumun ismini babasi koydu ortak karar olarak kızımın ismini banada birakiyo fakat ben çok kararsizim ben hep (alya💗)olarak düşünmüştüm soy ismimize uyumlu diye fakat etrafımdakiler bilindik bi isim koy diyince cok kararsız kaldım (ayşenaz 💗 ayşegül 🤔)kayınvalidem ceren olsun diyor ben çok kararsızım acaba umut ismine uygun isim önerileriniz varmi veya sizin koymak istediğiniz kız isimleri neler...🤔

Niye Umut a uyumlu olsun ki elbise mi takımlıyorsunuz ya da sürekli yan yana gezdirip şiir okur gibi isimlerini mi söylemeniz gerekiyor? Uyumlu olmayan ama çok güzel isimleri kaçırıyorsunuz böyle. Takılmayın ne başkalarını fikirlerine ne de böyle şeylere 😇😘😘 Leyla Yade, Umay, Asya çok hoş isimler söylerken sanki bir rehavet geliyor 😁

Kesinlikle alya cok guzel bir isim 💙 ayrica gayette bilindik bir isim söylemesi de zor değil ve kulağa adil gelen bir isim arya alya modern isimler

alya arya isim etrafinda var..
sinifta bi çok alya arya olucak..
ben artık beğenmiyorum alyalardan:)
Umay umuta yakın isim:)
Simay da olabilir:);
Aylin ve Simay hoşuma giden isimler.
kızımın adi Rümeysa:)
karar sizin:)

Umut’a uygun arıyorsanız Umay olabilir. Nil, Nisan, Ela, Nehir, Bade, Beren, Deren, Irmak önerilerim. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.
Ewet cnm umay ismini düşündüm fakat anlamını iyice arastirdiktan sonra vazgectim nilsu olarak eşim beyenmedi ☹ dogumun allah izin verirse nisan ayina denk geliyor nisan 💗 favorilerim arasında tesekkur ederim yorumun icin 😊

alya arya isim etrafinda var..
sinifta bi çok alya arya olucak..
ben artık beğenmiyorum alyalardan:)
Umay umuta yakın isim:)
Simay da olabilir:);
Aylin ve Simay hoşuma giden isimler.
kızımın adi Rümeysa:)
karar sizin:)
Kesinlikle oyle alya arya artik heryerde var umay anlamini aeastirinca vazgectigim isimlerden simay düşünülebilir cnm tesekkurler😊

Kesinlikle alya cok guzel bir isim 💙 ayrica gayette bilindik bir isim söylemesi de zor değil ve kulağa adil gelen bir isim arya alya modern isimler
Alya arapca kokenli isim anlamida gok sema demek soyismimizle okundugunda cok oturaklı dolu dolu olarak cikiyor ama yabanci ismi cagristiyormus kafam cok karisik ☹

Alya arapca kokenli isim anlamida gok sema demek soyismimizle okundugunda cok oturaklı dolu dolu olarak cikiyor ama yabanci ismi cagristiyormus kafam cok karisik ☹
Valla aysenazdan felan tabi ki daha güzel isterse çince olsun ne fark eder manasi da güzel hem

Niye Umut a uyumlu olsun ki elbise mi takımlıyorsunuz ya da sürekli yan yana gezdirip şiir okur gibi isimlerini mi söylemeniz gerekiyor? Uyumlu olmayan ama çok güzel isimleri kaçırıyorsunuz böyle. Takılmayın ne başkalarını fikirlerine ne de böyle şeylere 😇😘😘 Leyla Yade, Umay, Asya çok hoş isimler söylerken sanki bir rehavet geliyor 😁
Merhaba;
Umut ismine illede uyumlu olsun diye bi çabam yok acaba olsunmu diye fikrinizi almak istedim ne kendi ismime nede babasinin ismine uygun olmayabilir de😊 fikrin için teşekkür ettim

Merhaba;
Umut ismine illede uyumlu olsun diye bi çabam yok acaba olsunmu diye fikrinizi almak istedim ne kendi ismime nede babasinin ismine uygun olmayabilir de😊 fikrin için teşekkür ettim
Rica ederim kuzum benim çok güzel isimler var. Ad dediğin bir boncuk demişler zaten Allah canlarını sağ etsin de Ayşe Fatma farketmez. Hayırlısıyla gelsin inşallah 😘

alyayı arapça isim olduğu nerede görüldü...
ben arapça duymadim..
alya uydurmuş bir isimdir...
internette herkes kafadan ses çikariyor.

X