Doğuma Hazırlık kızıma isim bulamıyorum:( önerilerinizi bekliyorum kızlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

month

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
5.004
64
allahın izni ile bi kızım olucak doğuma 2 ay var isim bakmaya basladım ama hiç içime sinen isim olmadı daha bir kaç öneri var sizce hangisi güzel...birde ben kızım olursa meryem yanınada güzel bi isim koyarım derdım hep o yuzden meryemin yanına 2. isim olucak ve bazıları göbek adını koy ama kimliğe yazdırma diyor tek isim daha iyi diyolar iki isim güzel değilmi ki kızlar...oğlumun adı bertuğ ona uyumluda olabilir olayabilirde anlamı guzel olsun
düşündüğüm isimler
azra
beril
ırmak
hira
ama daha içime sinen yok eşimde azra olsun diyor...baska isim önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
melis yada bade canım
bade ismi çok güzel ama anlamı güzel değil cnm içki şarap demek,melisi bende bastan çok beğeniyodum olabililir diye düşünüyodum ama nette arastırdım anlamını bal baldan tatlı şey değil şişman tembel demekmiş bi sitede böyle yazmışlar isimlerin gerçek anlamları diye
alya çok güzelmiş anlamını ne acaba netten arastırcam bu isimi
Ben Melek ismini çok seviyorum :KK16:

melek ismi güzel ama çok var cnm yaaa...sağolun kızlar ne zormuş kız ismi bulmak

allahın izni ile bi kızım olucak doğuma 2 ay var isim bakmaya basladım ama hiç içime sinen isim olmadı daha bir kaç öneri var sizce hangisi güzel...birde ben kızım olursa meryem yanınada güzel bi isim koyarım derdım hep o yuzden meryemin yanına 2. isim olucak ve bazıları göbek adını koy ama kimliğe yazdırma diyor tek isim daha iyi diyolar iki isim güzel değilmi ki kızlar...oğlumun adı bertuğ ona uyumluda olabilir olayabilirde anlamı guzel olsun
düşündüğüm isimler
azra
beril
ırmak
hira
ama daha içime sinen yok eşimde azra olsun diyor...baska isim önerilerinizi bekliyorum

İki ismide kullanmayacaksanız kimliğe yazdırmayın sonra çocuk zorluk çekebilir.

Bertuğ ismine Beril uyumlu ve güzel bir isim

Beren de hoş olur. Benim önerim de Maya

Beyza ? nasıl bence güzel isim :KK9::KK9:
cnm bi yakınımın kızının adı beyza yoksa anlamı çok güzel bi isim
İki ismide kullanmayacaksanız kimliğe yazdırmayın sonra çocuk zorluk çekebilir.

Bertuğ ismine Beril uyumlu ve güzel bir isim

Beren de hoş olur. Benim önerim de Maya
iki isim kullanmıycaz cnm uzun olur...evet beril çok uyumlu ve kibar isim beren ismini oldum olası begeniyorum ama teyzemin gelini koydu:KK43:(
Beril - Melis - İpek - Ela
iyice kararsız kaldım ben

Son düzenleme:
Ben de iki ay sonra ikinci kızıma kavuşacağım Allah nasip ederse. babaya beğendiremedim ama kızımın adını ELA koymak istiyorum...

Son düzenleme:
iki isim kullanmıycaz cnm uzun olur...evet beril çok uyumlu ve kibar isim beren ismini oldum olası begeniyorum ama teyzemin gelini koydu:KK43:(

O zaman kesinlikle tek isim yazdırın sonra okulda ve iş hayatında kullanmadığınız isim kullanılabilir bu durumda rahatsız edici şahsi fikrim. Beren ismi bence de çok hoş ben takmazdım kimin koyduğunu :KK1:

Şimdi aklıma gelen isim de
Berfin: 1. Kardan yapılmış. 2. Tertemiz, kar gibi beyaz. anlamı çok hoşuma gidiyor :KK1:

Aden benm cok sevdgm bir isim birde simay allah hayirlisiyla kucagina almayi nasib etsin bebisini :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tanem,ceylin,arya,masal :)

Gelecekteki cocuklarimin isimleri :))

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

Eşinizle sizin için özel bir anlamı olan bir isim çok güzel olabilir :)

Biz Eylülde tanıştığımızdan kızımız olursa Eylül olsun istiyoruz gibi :)

Ben de iki ay sonra ikinci kızıma kavuşacağım Allah nasip ederse. babaya beğendiremedim ama kızımın adını ELA koymak istiyorum...

aynen cnm yaa bende eşime isim beğendiremiyorum bi azrayı beğendi herseye bahane buluyo mira dedim bi ara o ne öyle bira gibi diyo:KK53:

O zaman kesinlikle tek isim yazdırın sonra okulda ve iş hayatında kullanmadığınız isim kullanılabilir bu durumda rahatsız edici şahsi fikrim. Beren ismi bence de çok hoş ben takmazdım kimin koyduğunu :KK1:

Şimdi aklıma gelen isim de
Berfin: 1. Kardan yapılmış. 2. Tertemiz, kar gibi beyaz. anlamı çok hoşuma gidiyor :KK1:

cnm takılmak degilde sürekli görüşüyoruz oyuzden uzak akraba olsa neyse...eskiden hiç bakmıyolarmış şimdi çok bakıyoruz onun ismi bunun ismi diye rahmetli anneannem anneme kız kardesinin adını koymuş annemin ismi teyzesinle aynı :))

X