Kızımı ısıran misafir çocuğu!

Çocuğun yaptığı hiç normal değil bence, biz de çocuk olduk 3 kardeş kimseyi ne ısırdık ne de birine vurduk. Tamamen yetiştirmeyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Çok nadir böyle çocuklar olurdu çevremizde biz küçükken, onlar da kendini belli ederdi ilk dakikadan zaten biz de onlarla oynamazdık. Annesi de alışmış duruma umursamıyor bile 5 dakika sonra gelmek nedir, sorumsuzluk diz boyu. Baştan söyleseydi çocuğunuzu oynatmazdınız travma da yaşamış olmazdınız.
Kel alaka..

şaka gibi
resmen insanları tatmin edemedik
belki artık anlamışlardır

diş izleri çıkacak kadar ısırdıysa
üstü başı kan olacak kadar kanattıysa niye götürmeyeyim çocuğumu acile
riske gerek var mı

siz götürmezsiniz
aşı da yaptırmayın
siz bilirsiniz

Ben size niye götürdünüz aşı yaptırmayın demedim ki.
İlk defa duydum bu durumda aşı yapıldığını. Bilmiyordum, sordum ve şaşırdım.

Ne kadar değişik insanlar var mesela sizin gibi.yahu kadın ne yapsın çocuğunu takip etsin yedi yirmi dört.
Ayrıca ben evime yeni taşındım komşular geldi üst kattaki hoşgeldin diye.cocuklwrinida getirmişler.
Benim çocuğum kucağımda oturuyordu sohbet ediyorduk komşunun çocuğu kızıma bir tokat attı aniden kıskandığı için hiçbir şey ortada yokken yeminle bir ses çıktı nasıl.beynimden kaynar su boşaldı nasıl ağladı sessiz yavrum ve başkasının çocuğunuza vurması sizi durduk yerde çok üzüyor.resmen kadinalri evden kovacaktim çıkın çabuk diye zor tuttum kendimi.hemen kızımı içeri götürüp susturdum.dedesini aradım annemler yakında bana onlara goturtturdum evde durmasını istemedim o yamyam çocukla.bir sahada o komşulara üç yıl oldu yüzüne bakmadım binada oturali evlerine bile daha gitmedim.benim çocuğuma vuranin eli kırılsın insalh.terbiyeli sakın tavra nasilda içli içli ağladı yavrum.sokakta bulmadık çocuğumuzu biz bayan
Yazık ya, deli galiba 😒

İki yaşındaki bir çocuğa ne diyebilir ? Zaten anlamaz tam olarak anlasa bile bu yaştaki çocuk bilerek inadına yine yapar .Benim de 2 buçuk yaşında kızim var .Anlatmaya calsiitorum bazı şeyleri böyle şöyle yapmaman lazım diye ama oturup dinlemiyor bile .Kardeşin uyuyor Bagirmaman lazım uyanır diyorum daha yüksek sesle konuşuyor .Kadın hiç iletisime geçmese haklısınız .Ama zaten söylemesi gerekeni söylemiş .Ben de aynı şeyi evimde yaşadım .Kızımdan 2 yaş buyuk bir kiz gözümüzün önünde tokat attı kızıma .Annesi de ben de uyardık ikiniz de birbirinize vurmayın,zarar vermeyin diye .Sonra benim kızım vurdu .Yani olabiliyor .O zaman sosyallesmeyecegiz .

Beni de komşunun kızı ısırmıştı bundan 25 yıl önce annem hala anlatır yavrumu ısırdılar diye

Çocuk çocuktur gözetmek gerek yasi kaç olursa olsun

Benim çocuğum bir arkadaşını ısırsa saldırsa annesinin yanında olurum ilgilenirim. Bişeyler yapmak isterim. Mahçup olurum. Aynı şekilde muameleyi kendim için de beklerim. Mahçup olmamak konu sahibini kızdırmış. Ben de sinir olurdum. Belki görüşmezdim belki görüşmek zorundaysam çocuğumu gözümün önünden ayırmaz diğer çocuğun her saldırgan hareketine annesini beklemeden müdahale ederdim. Yazık yahu..

2 3 yasındaki cocuklar sarılıyor diye mi kanını dondu. bu ulkede anasının dizinden tahrik olan serefsiz ahlaksız bir grup olduğunu düşünürsek tek kelimeyle iğrenç bir zihniyet
sen benım yazdıgımı algılayamamıssın kı ama kendımı yorup cvp vereyım!!!! sapık zıhnıyet yaftası yapıstırdı hadsız pıslık !! sarılıyor lar demıs lar lar cogul konusmus 1 ı ısırmıs gıbı anlatmıs onu soruyorum sarılmaları tahrık mahrık sacmalamıyorum !!!!!! anlamadan yaptıgı yoruma bak !! ıgrenc...

Son düzenleme:
sen benım yazdıgımı algılayamamıssın kı ama kendımı yorup cvp vereyım!!!! sapık zıhnıyet yaftası yapıstırdı hadsız pıslık !! sarılıyor lar demıs lar lar cogul konusmus 1 ı ısırmıs gıbı anlatmıs onu soruyorum sarılmaları tahrık mahrık sacmalamıyorum !!!!!! anlamadan yaptıgı yoruma bak !! ıgrenc...
af buyur

Ne bebeği kocaman çocuk ikinci sınıfa gidiyor.o yaşa kadar zaten ne gördüyse nasıl egitildiyse onu yapar 7 sine kadar alacağını almış

Çocuk adı üstünde, çocuk. Siz kaç yaşındasınız o kaç yaşında. Kendinizle bir tutup beddua ediyorsunuz. Çok kirli bir kalbiniz var. Sizin gibi bir insanın yetiştirdiği çocuğun da nasıl olabileceğini az çok tahmin ediyorum. Boş yere övüp durmayın yani anneliğinizi, inandırıcı değil

Siz haklısınız. Çocuğun annesi haksız madem çocuğunun huyunu biliyorsun uyar ya da gözet dur senin çocuğun yüzünden niye başka cocuğun canı yansın. Umursamaz vurdumduymaz anne arar mısın çookkk.

X