kızımın doğum günü

ceycey0406

heyyooooooooo
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
42.195
113.436
selam arkadaşlar bir tane kız çocuğum var 5 yaşına girecek cumartesi günü hep evde parti yapıyordum şimdiye dek ama pastalar börekler yemekler sıcak olduğu için çok az tüketiliyordu ev ortamında.Ankara yı bilenler incekteki kahvaltı mekanlarını ekolojik bahçeleri falan bilir bu sene öle bir yerde yapmak istiyorum zaten davetli sayısı 5 kişi anca olacak kalabalık sevmıyorum .Orda tavşan kuş tavuk horoz gibi bizim için ankara da görmesi lüks olan hayvanlar da var gelen çocukların da hoşuna gider kızım da sever diye duşundüm.Sembolik küçük bir pasta da yaptırıp orda keseriz diyorum ne dersiniz acaba güzel olur mu doğum günü.tek çocuğum ve 33 yaşında sahip oldum benim canım o o yüzden özeniyorum işte.toplam 9 kişi olacağız parti evi falan düşünmüyorum ev dede yapmak istemiyorum acil fikirlerinize ihtiyacım var 2 gün içinde rezervasyon yapmam lazım karar verirsem şimdiden yardımlarınıza teşekkürler

selam arkadaşlar bir tane kız çocuğum var 5 yaşına girecek cumartesi günü hep evde parti yapıyordum şimdiye dek ama pastalar börekler yemekler sıcak olduğu için çok az tüketiliyordu ev ortamında.Ankara yı bilenler incekteki kahvaltı mekanlarını ekolojik bahçeleri falan bilir bu sene öle bir yerde yapmak istiyorum zaten davetli sayısı 5 kişi anca olacak kalabalık sevmıyorum .Orda tavşan kuş tavuk horoz gibi bizim için ankara da görmesi lüks olan hayvanlar da var gelen çocukların da hoşuna gider kızım da sever diye duşundüm.Sembolik küçük bir pasta da yaptırıp orda keseriz diyorum ne dersiniz acaba güzel olur mu doğum günü.tek çocuğum ve 33 yaşında sahip oldum benim canım o o yüzden özeniyorum işte.toplam 9 kişi olacağız parti evi falan düşünmüyorum ev dede yapmak istemiyorum acil fikirlerinize ihtiyacım var 2 gün içinde rezervasyon yapmam lazım karar verirsem şimdiden yardımlarınıza teşekkürler
Neden olmasın gayette güzel ve hoş olur... :)

çok sağolun ben de kararsızdım acaba tuhaf mı olur diye açık havaya hasretiz ankara da memlekete de gidemedik bu sene haftasonları hep avm lerde bunalıyoruz doğayı öle özledikki anlatamam.Ankara da incekte gölbaşında kahvaltı bayağı külfetli olduğundan anca ayda bir gidebiliyoruz bahçesi köyü olanlar çok şanslı inanın

Bence 5yilin ardindn unutulumaz
Bi dogumgunu olur. Cayyolu tarafindaki
Mekanlar cok cok uygun bu konuda. Sanirim bi konsept belirleseniZ dahada guzellesir ortam. Bnde henuz dogmamis bebisimin dis partisi icin turkiyeye(ankaraya) gelip hemen ari
Maya konseptiyle dis partisi planliyorum. Dogumgunu ardindan goruslerinizi bildirirsenjz cook sevinirim. Mussmutlu yaslari olsun prensesin

Bence fikir cok hos canim :KK66: ne guzel dusunmussun
Bol bol fotograf cekinin, ikinize de nice yillar :KK60::KK9:

Kızım 29 Ocak doğumlu olduğu için böyle şeylere çok özeniyorum,bağda bahçede açık alanda yapılan doğum günlerine yani. İkincinin yaz bebeği olması için uğraşacağım işte banane banane :KK53:

X