Çocuk Hastalıkları Kizimin sag memesinde sislik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Bosnak1053

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
24
17
34
Merhaba arkadaslar kizim 8 yasinda ve sag memesinde sertlik ve sislik var sol memesinde boyle bisey yok neden olabilir ağrı acı veya herhangi bi şikayeti yok

Merhaba arkadaslar kizim 8 yasinda ve sag memesinde sertlik ve sislik var sol memesinde boyle bisey yok neden olabilir ağrı acı veya herhangi bi şikayeti yok
Ergenliğe doğru gidiyordur o yüzden. Benimde kizimin öyle 1 senedir bir göğsü sert diğerinde bişey yok. Doktora götürdüm ergenliğe giriyor normaldir dedi.

Ergenliğe doğru gidiyordur o yüzden. Benimde kizimin öyle 1 senedir bir göğsü sert diğerinde bişey yok. Doktora bende randevu aldım cocuk endokrinolojisinden bakalim ne diyecek tek göğsünde olunca korktum siz hangi bölüme goturmustunuz

kizimda subatta 9 yasina girecek..gectigimiz haziran ayinda sol memede sertlik hissettim..elle dokundugumda hareket ediyordu..agri yoktu..hemen doktora goturdum..ultrason cekildi..bir sorun yok dendi..hareketli oldugu icin icim rahatti.birkac ay sonra diger memede de sertlik olustu..memeleri belirginlesti..anladim ki kizim büyüyor..kitle hareketliyse hicc korkmayin..

X