Kızlaaar acil yardımınıza ihtiyacım varr

egosumleo

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
114
72
29
Kızlar lütfen bilginize ve yardımınıza ihtiyacım var. İstanbul içerisinde gerçekten ama gerçekten çok iyi bir nörologa ihtiyacım var. Özel veya devlet hastanesi asla farketmez. Çok iyi bi nörolog bulmam lazım. Bildiğiniz bi doktor var mı? Aynı sene içerisinde 2 kere uyurken nöbet geçirdim ve ikisinde de hiçbi şey bulunamadı. Bu sorunu daha ne kadar yaşıycağımı bilmiyorum ve korkuyorum. 28 yaşındayım ve bu seneye kadar asla böyle bi problemim olmadı. Sebebini öğrenmek ve bi çözüm bulmak istiyorum. Lütfen eğer varsa bildiğiniz bi nörolog isim ve çalıştığı hastaneyle birlikte yazabilir misiniz?

Kızlar lütfen bilginize ve yardımınıza ihtiyacım var. İstanbul içerisinde gerçekten ama gerçekten çok iyi bir nörologa ihtiyacım var. Özel veya devlet hastanesi asla farketmez. Çok iyi bi nörolog bulmam lazım. Bildiğiniz bi doktor var mı? Aynı sene içerisinde 2 kere uyurken nöbet geçirdim ve ikisinde de hiçbi şey bulunamadı. Bu sorunu daha ne kadar yaşıycağımı bilmiyorum ve korkuyorum. 28 yaşındayım ve bu seneye kadar asla böyle bi problemim olmadı. Sebebini öğrenmek ve bi çözüm bulmak istiyorum. Lütfen eğer varsa bildiğiniz bi nörolog isim ve çalıştığı hastaneyle birlikte yazabilir misiniz?
Çok geçmiş olsun .bir bilgim yok ama konunuzun takibindeyim allah şifa versin.

Merhaba doktor bulabildiniz mi ?

Merhaba doktor bulabildiniz mi ?
Merhaba, evet bi kaç doktora göründüm. Bunların haricinde uyku polikliniğine de gittim testler yaptırdım. Hafif derecede uyku apnesi çıktı. Epilepsiden şüphelenilmişti ama onunla alakalı da bi şey çıkmadı. O günden sonra tekrar nöbet vs yaşamadım hiç. Biraz strese bağlıyorum o durumlarımı. Çünkü hiçbir testte hiçbir hastalık bulunmadı sorun bulunmadı. İnşallah da bi daha yaşamam böyle bi şey. Sorduğun için teşekkür ederim canım benim

X