Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kızlaaar rimmel london kirmizi kapakli fondoteni deneyen varsa yorumlarmisiniz

Arkadaşlarr rimmel london kirmizi kapakli fondotenini kullanan varmii varsa yorumlarini yazarbilirmisiniz
kırmızı kapak dedıgın ne? kapatıcı gibi olan mı? 5 yıldır rimmel kullanıyorum 100 ivory pembemsi kapak kullandım lakın o kuru cıltler ıcın kış mevsımınde idare ettim ama yazın bana uymadı. cook azcık sunngerle pıt pıt yaparsam ne ala. ama parlak duruyo aslında guzel. . kırmızı kapak 201 dı sanırım kapatıcı gibi yogun geldi. kalıp gıbı. puruzsuz cılde olcak sankı. cıldın yaglıysa fıy fıy kayıyo kuruysa topaklı anlamadım gıttı. kat kat mı surmek lazımdı?? cunku bı kere dugune gıttım burun kenarları aktı alnımda cızgı ızı cıktı.. bı onu sevmedım. kısacası alcaksan ı sıvılcesız puruzsuz cıldın olcak nemlı bı yerde yasamıycaksın terlemıyceksın yanı kuru cılttede pul pul.. ... zaten renk yelpazaesı de bugday tene heralde bana uycak bı rengı yok olsa da almam bıda becerememıs olabılırım ama cılt tıpıme kesnlıkle olmadı. stay matte fondoteninden de cok asırı memnunum kış a da yaza da o uyuyo. ınce bı katman suruyorum zaten ama artık cıldım kendı rengınde yanamadık yazın o yuzden mavı kapak lıght porcelain kullanıyorum bu 3 4 aydır. . cildin karma kuru yada yaglı. ona gore sec.

Son düzenleme:
Çok kuru ciltliyim himalayanin nemlendirici kremini aldim o bayaa yumusatti yanaklarimi lekem sivilcem v.s yok o yüzden nemlendirmek yeterli gelecektir parlak ve doğal durmasi hoşuma gitti benimde teşekkür ederim🤙

X