Mutfak Dekorasyonu kızlaaarrr galiba sonunda yemek takımımı buldum :))

kkirazk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
72
7
[kızlar ben bu yemek takımını çok beğendim konsolun üst kısmı geriye doğru açılıyo çekmece kaşık çatal için önde görülen kahverengi kısımda da 2 tane gizli çekmece var kullanışlı bi takıma benziyo renginin açık renk oluşuda beniz cezbetti sizce nasıl bir takım birde yemek masasındaki uzun puf kullanışlı olur mu böylede modern bir havası var ama eğer istersek sandalyeye çevrilebileceğini söyledi mağaza sizce nasıl bir takım sizce yorumlarınızı bekliyorum yorumlar kararımda çok önemli
$victoria31051201-1540x840.jpg
$victorya2.jpg
$viktorya 3.jpg

[kızlar ben bu yemek takımını çok beğendim konsolun üst kısmı geriye doğru açılıyo çekmece kaşık çatal için önde görülen kahverengi kısımda da 2 tane gizli çekmece var kullanışlı bi takıma benziyo renginin açık renk oluşuda beniz cezbetti sizce nasıl bir takım birde yemek masasındaki uzun puf kullanışlı olur mu böylede modern bir havası var ama eğer istersek sandalyeye çevrilebileceğini söyledi mağaza sizce nasıl bir takım sizce yorumlarınızı bekliyorum yorumlar kararımda çok önemli
Eki Görüntüle 992394
Eki Görüntüle 992404
Eki Görüntüle 992405

Hadi amaaaa yok mu yorum yapan

bank eger kalabalık misafirin gelecekse rahat olabilir ama o banklarda en fazla 3 kişi oturabilir. ayrıca sandalyedeki rahatlık yok. misafirin geldiginde çok fazla onlarda oturamaz bir muddet sonra koltuga gecme ihtiyacı duyar. uzun masa sohbetleri yapamazsınız.

Ben çok begendim canım. Ayrıca sandalye yerine puf olması guzel. Ben puflu tercih ederdim.:KK16:

Çok güzel bir model beğendim pufflar yeni moda tarzı farklı güzel ama kullanışlı olabilir mi düşünmek gerek kafanızı karıştırmak istemem ama salon takımı için değilde mutfakta kullanımı daha güzel geldi hep gözüme:KK16:

Çok güzel bir model beğendim pufflar yeni moda tarzı farklı güzel ama kullanışlı olabilir mi düşünmek gerek kafanızı karıştırmak istemem ama salon takımı için değilde mutfakta kullanımı daha güzel geldi hep gözüme:KK16:

Kullanisli olur mu bilmiyorum ama puflu alcm galiba

güzelmiş canım takımın benimkide puflu gayet kullanışlı masanın altına sokuyorum yerde kaplamıyo...ama beyazın temizliği zor olabilir...

Puf rahat olmaz sandalye kadar ama yine de ben olsam puflu tercih ederim. Çok şık duruyor

Eki Görüntüle 992394
Eki Görüntüle 992404
Eki Görüntüle 992405

hayırlı olsun canım bızde nısamlımla senınkı gıbı puflu model baktık ama satıcı adam dedkı cok kullanıslı degıl sımdı ıkı kısı pufa oturdu bırı kalkmak ıstedıgınde ıkısıde aynı anda kalkmak zorunda ayrıca arkaya yaslanmak ısteyecek yaslanamayacak dedı tabı karar senın bız puflu modelden vazgcetık

Kizlar takimi daha alamadik hzla yorumlariniz onemli benim icin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok hoş ve güzel duruyor evet ama misafirlerinizle uzun masa sohbetleri, güzel akşam yemeklerinde sorun olur gibi geldi
aynı takım sandalye de alın puf da alın :)

Eki Görüntüle 992394
Eki Görüntüle 992404
Eki Görüntüle 992405
markasını öğrenebilir miyim? ben çok beğendim almışsındır umarım :)

X