Kızlaaarrr uygun fiyata nikah şekeri bulamadım :((

Kızlar bulan bilen varsa söylesin. Tanesi 3 lira nedir yahu. Şöyle bir tl den falan yokmudur. Millet coşmuş nikah şekeri fiyatları tavan yapmış :KK43:

Beğendiğiniz modeli kendiniz yapsanız ya da bir yakınınızdan rica etseniz? Bu şekilde yapınca 1 TL'nin de altına geliyor.

Kızlar bulan bilen varsa söylesin. Tanesi 3 lira nedir yahu. Şöyle bir tl den falan yokmudur. Millet coşmuş nikah şekeri fiyatları tavan yapmış :KK43:

Araştırırsanız 1 olmasa bile 1,5 tl gibi bir fiyata bulabilirsiniz.Birde zamanınız varsa hala dediği gibi arkadaşın malzemeleri alıp kendinizde yapabilirsiniz.Hem keyifli hem maliyeti düşük olur..

ben evleneli seneler oluyor ama tatlım biz magnet yaptırıp kutuları kendimiz yapıp 500 tl gibi paraya maletmiştik ama tabi aşırı emek istiyor zaman istiyor 250 adet magnet yaptık kolay olmadı aylar sürdü herhalde aylar önceden başlarsan yetişir bence şimdiden kolay gelsin allah sabır versin ama o telaşın mutluluğu bile farklı şimdiden mutluluklar dilerim :))))))

merhabalar,

nerde ne yaptırmıştınız ?
saman pazarında midye kabuğu içinde biri pembe biri mavi şeker üzerinde tülü var çiçeği var
ama kendim alsam daha da ucuz olabilirdi
çalışıyordum vaktimde yoktu
malzemeleri suluhandan temin edebilirsin o tüllerin 100 tanesi 10 tl
ne yapacağına karar ver ve kendin yap inan çok ucuza gelir ve çok kolay netten bi çok video var

biblolu istersen onların tanesi 3-4 tl ya da kuşlu kafesliler

X