Kızlaar lütfen yardım!!!

gizemunsal

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
130
13
IMG_20210226_235701.jpg
adetim yaklaşık 65 gün gecikmişti gebelik testi pozitif kan testi vs yaptırdım negatif şuan regl olduğumu sanıyodum fakat en fazla 5gün süren yoğun ve aşırı kanamalı reglim 7 gün oldu az kanama ile göğüsümde hassasiyet var sık sık mide bulantısı yaşıyorum bel ve kasık ağrılarım var ve aşırı koku hassasiyetim var buda merak edip adetliyken yaptığım ovulasyon testi sizce tekrar test yaptırmalımıyım böyle bişey yaşayan oldumu sonuç nedir ??

Eki Görüntüle 2791250 adetim yaklaşık 65 gün gecikmişti gebelik testi pozitif kan testi vs yaptırdım negatif şuan regl olduğumu sanıyodum fakat en fazla 5gün süren yoğun ve aşırı kanamalı reglim 7 gün oldu az kanama ile göğüsümde hassasiyet var sık sık mide bulantısı yaşıyorum bel ve kasık ağrılarım var ve aşırı koku hassasiyetim var buda merak edip adetliyken yaptığım ovulasyon testi sizce tekrar test yaptırmalımıyım böyle bişey yaşayan oldumu sonuç nedir ??
Keşke yazarken birkaç noktalama işareti kullansanız, okurken kafası karışıyor insanın. Ayrıca 65 günlük gecikme mi 5-6 günlük gecikme mi?

20 25 gün önce gittim doktora fakat bişey olmadığını söyledi. Hem alttan hem üstten ultrasonla baktı. Bi sıkıntı görünmüyor dedi.

65 günlük gecikmede iki seçenek var, ya hamilesin yada ileri derecede pcos var. Acilen doktora görünmen lazım. Ve adet zamanı yapılan testlerde bazen lh hormonı yükselebiliyor bu da sonucu pozitif gösteriyor. Gebelik yok. Yine de doktora git
20 25 gün önce gittim doktora fakat bişey olmadığını söyledi. Hem alttan hem üstten ultrasonla baktı. Bi sıkıntı görünmüyor dedi.

2 ayda haliyle çıkardi kanda gebelik. Ve ultrasondada görülürdü. Seninki kimyasal gebelik. Aynisini 2020 aralikta bende yaşadm. Yaptgim 7 testin hepsi pozitifti ama bebek yoktu. Doktoe kimyasal dedi. Bendede pcos kit kitle hormanel sorun yok kontrollerim yapildi. Ama malesef seninkide kimyasal canım

2 ayda haliyle çıkardi kanda gebelik. Ve ultrasondada görülürdü. Seninki kimyasal gebelik. Aynisini 2020 aralikta bende yaşadm. Yaptgim 7 testin hepsi pozitifti ama bebek yoktu. Doktoe kimyasal dedi. Bendede pcos kit kitle hormanel sorun yok kontrollerim yapildi. Ama malesef seninkide kimyasal canım
Saol canım teşekkürler 😔

Saol canım teşekkürler 😔
Kız ne hemen suratini astın. Dah gencsin nolcak. Hem aksine sevinmen lazim. Kimyasal gebelik senin dogal yollarla hamile kalabildigini gösterir. Hicbir problem yoksa eninde sonunda olucak. Bende çok üzülürdm, bende esimde 23 yasndayz, hicbir sorun olmadigini ogrenince sevindik. Eninde sonunda olcak yani allah vaktini zamanini biliyo

Kız ne hemen suratini astın. Dah gencsin nolcak. Hem aksine sevinmen lazim. Kimyasal gebelik senin dogal yollarla hamile kalabildigini gösterir. Hicbir problem yoksa eninde sonunda olucak. Bende çok üzülürdm, bende esimde 23 yasndayz, hicbir sorun olmadigini ogrenince sevindik. Eninde sonunda olcak yani allah vaktini zamanini biliyo
Yani haklısın oda doğru da işte heycanlanmıştık. Yinede teşekkürler

X