kızlaar özür dileyiip alttan alan mısınız özür bekleyen mi :)

fascınatıon sende mı ayrıldın sevgılınden:KK43:
bende yenı yontemım kırıldıgı seyı cok gundeme getırmeden
bısey yokmus gıbı davranıp kedı gıbı sırnasmak
en fazla yarım saate unutuyor
boylelıkle ılk defa kavga etmemıze gerek kalmadı

evet yaw ayırldık malesef sen nerden biliyosun kız daha önce konuşmuşmuyduk ki seninle bilmiyorumkismile

ben özür dilemem ama pişmanlığımı belirtirm o bazen özür diler ama onun da pişmanlığını belrtmesi gönlümü alması kafi.

evet yaw ayırldık malesef sen nerden biliyosun kız daha önce konuşmuşmuyduk ki seninle bilmiyorumkismile

canım sanırım sen ya benım konuma yorum yapmıstın
yada ıkımızde aynı konuya yorum yaparken bır muhabbet olmustu gıbı hatırlıyorum
yanılıyorda olabılırım
hakkında hayırlısı olsun canım benım

bu bence duruma göre değişir.hep alttan alan ya da hep üste çıkmaya çalışan bir kişinin kişiliği sorgulanmalı normal değil bence.çünkü an vardır haksız olduğumuzu farkederiz alttan alırız ama an vardır gerçekten haklıyızdır ve bunu bile bile alttan alan insan olamayız haklı olarak.yani normal bir insan böyle olur.

canım sanırım sen ya benım konuma yorum yapmıstın
yada ıkımızde aynı konuya yorum yaparken bır muhabbet olmustu gıbı hatırlıyorum
yanılıyorda olabılırım
hakkında hayırlısı olsun canım benım

ha hatırladım ben seni canım ya bi kaç ay önce ben senin konuna yorum yapmıştım sanırım sevdiğiniz ne zaman seni seviyorum dedi idi konu sanırım orda sohbet etmiştik sevgililerimizle ilgili dimikaydirigubbakcemile5

ha hatırladım ben seni canım ya bi kaç ay önce ben senin konuna yorum yapmıştım sanırım sevdiğiniz ne zaman seni seviyorum dedi idi konu sanırım orda sohbet etmiştik sevgililerimizle ilgili dimikaydirigubbakcemile5

evet canım
büyük ihtimal öyleydi
hakkında hayırlısı olsun
belki süpriz şeyler olabilir yeniden güzel şeyler yazarsın buraya

özür bekleyenim sırnaşık şey
bi gün çok beklicem bu özürleri :KK1: dur bakalım benimkinin sabrı nereye kadar sürcek, biraz nazlıyım sanırım :kedi:
aslında insan haklı da olsa haksız da olsa özür dileyebilir. hatta karşılıklı özür dilenmeli bence. çünkü ortada bi suç varsa bizim ilişkimizde genelde her 2 taraf da az veya çok suçlu oluyor.
2 kişi de fedakarlık yapıp alttan alsa, kimsede kırgınlık falan kalmaz.zemuszemus
bazen o şundan dolayı özür dilerim dediğinde, ben de bundan dolayı özür dilerim diyorum.
işte o zaman bizden mutlusu yok, çok güzel tatlıya bağlanıyo hihoyyyt

evet canım
büyük ihtimal öyleydi
hakkında hayırlısı olsun
belki süpriz şeyler olabilir yeniden güzel şeyler yazarsın buraya

amin canım hepimiz için inş.:Saruboceq:bi daha güzel şeyler yazıcağımı düşünmüyorum ama neyse mutlu günler onunla geride bi anı artık:çok üzgünüm:sen napıyosun sevgilinle nasıl aranız sizin?

özür bekleyenlerdenim ama gönlüm alınana kadar döktüğüm gözyaşının haddi hesabı yok.
çok yıpratıyor böyle olması.

hatalı kişi bensem hiç uzatmadan hatamı kabul ederim ve masum masum ortalıkta dolanırım,eşim hiç dayanamaz bu duruma hemen unutur ve unutturur.

kim haksızsa o özür dilemeli bence. ama nadirde olsa haklıykende özür dilemenin gerektiği zamanlarda oluyo, insanız sonuçta.

genelde ben özür beklerim, çünkü genelde ben haklıyımdırda ondan:KK1:
eğer ben hatalı isem özür dilemekten hiç kaçmam, özürümü dilerim gurur yapmadan, ben biraz bayan doğrucuyumdur.:KK1:

ayy biz ikimizde inatlığımız yüzünden çekiyoz o diyo benim dedğim ben di,yom benim dediğm amma ben konuşmuyom allah benim kocada bi çene var maşşallah cevap hakkı doğurmuyo ki bana vıdı vıdı hoş cevap versemde haklı o her zaman bende susarım nası olsa akşama eve gelince gel bi öp bakayım beni hanım der öpte barışalım der bende nazlanırım o zman laflarımı sokar öperim barışırıkkkkk:)))))

X