Kızlar aciil gebelik testime bakarmısınız

sormahcbe

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
54
15
25
Merhaba arkadaşlar sabah gebelik testi yaptım negatifti öğleden sonra 4-5 gibi tekrar baktım ikinci çizgi bu şekildeydi adetime 1 hafta var daha sizce hamilemiyim

Not: 5 dakikadan sonra çıkan test sonuçları yanlış arkadaş regl oldum

Eklentiler

• 7CAEE011-62E2-4FD4-A992-7B2406287AE1.jpeg
    7CAEE011-62E2-4FD4-A992-7B2406287AE1.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 788
Son düzenleme:
ikinci çizgi 5 dakika içinde çıkmadı saatler sonra çıktığı için emin olamıyorum sizin hemen mi çıkmıştı acaba

Bence de testi sabah ilk idrarla tekrarla benim kanda 16.75 çıktığında kaset testte hala ikinci çizgi yoktu ben ağrım var diye kan verdim tesadüf öğrendim 3 gün sonra testte pozitif i gördüm testler kanda 20 nin üstüne çıkınca pozitif oluyor erken olduğu için daha testte görmeyebilirsin yani

Dün yine yaptım saatler sonra çizgi çıktı kafam çok karışık Eki Görüntüle 2846819
Reglin kac gün gecti canim gecen ay bende adetime 3gun kala yaptm yarim saat sonra tipki boyle cikti ama adet gunu kanamam basladi ama senin gunun gectiyse gebelik war gibi kan verme imkanin varsa bi beta hcg baktir

Merhaba arkadaşlar sabah gebelik testi yaptım negatifti öğleden sonra 4-5 gibi tekrar baktım ikinci çizgi bu şekildeydi adetime 1 hafta var daha sizce hamilemiyim
Canım merhaba bende şuan aynı durumdayım testim seninn gibiydi ilk yaptığımda yoktu saatler sonra baktım hatta rüyamda testim pozitif çıktığını gördüm o yüzden baktım bu şekildeydi son durumun ne inşallah hamilesindir 🌸🥰

Canım merhaba bende şuan aynı durumdayım testim seninn gibiydi ilk yaptığımda yoktu saatler sonra baktım hatta rüyamda testim pozitif çıktığını gördüm o yüzden baktım bu şekildeydi son durumun ne inşallah hamilesindir 🌸🥰
Regl günümü bekliyorum canım eğer bir gecikme olursa kan testi yaptırcam 😇 Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🙏 son durumu pylaşıcam senide merak ettim şimdi inşallah sende hamilesindir 🌺🌸

Regl günümü bekliyorum canım eğer bir gecikme olursa kan testi yaptırcam 😇 Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🙏 son durumu pylaşıcam senide merak ettim şimdi inşallah sende hamilesindir 🌺🌸
Kuzum bende bekliyorum sağ kasığımda ağrı dolgunluk var adet olcam galiba 😒

X