Çamaşır ve Kurutma Makineleri Kızlar aciilll çamaşır makinamdan koku gitmiyor....

Drybgtr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
318
196
33
merhaba hanımlar dün benim itirazlarım eşimin ısrarı üzerine çamaşır makinama sözde 2 yemek kaşığı kadar benzin dökülen bi kumaşı makinaya attım ve kokusu çıkmadı 2 kez yıkadım kumaştan kokusu çıkmadı ve attım.. sorun makinamdan benzin kokusu çıkmıyo temizleyici döktüm boş çalıştırdım bana mısın demedi. Bulaşık deterjanı attım içine haznesine de deterjan ve domestos döktüm boş çalıştırdım çıkmadı normal deterjanla bi daha çalıştırdım koku çıkmıyo nasıl çıkacak bu koku çamaşır yıkayamıyorum

Beyaz sirke de olur üzüm sirkesi de önce karbonatlı sirke ile silin birde sirke ile makinayı çalıştırabilirsiniz.
Ama sirke bir su brdagindan fazla olmasın makinaya zarar verebilirmis.

Beyaz sirke de olur üzüm sirkesi de önce karbonatlı sirke ile silin birde sirke ile makinayı çalıştırabilirsiniz.
Ama sirke bir su brdagindan fazla olmasın makinaya zarar verebilirmis.
Teşekkür ederim denicem sabah

Makineyi güzelce köpükleyin içini, deterjan haznesini çıkartıp yıkayın. Boş çalıştırıp kapağını açın havalansın yarına kadar. Geçmezse eğer beyaz sirke kullanırsınız

Makineyi güzelce köpükleyin içini, deterjan haznesini çıkartıp yıkayın. Boş çalıştırıp kapağını açın havalansın yarına kadar. Geçmezse eğer beyaz sirke kullanırsınız
Dediğiniz herseyi yaptım lastiklerin içine kadar 2 3 kez köpüklü suyla sildim sirkeyi yarın sabah deneyeceğim sirkem yok teşekkür ederim

Acaba huylandığınız için koku gitmemiş gibi hissediyor olabilir misiniz? muhtemelen onca şeye kalmamıştır
Sanmıyorum koku takıntım var eşimde alıyo kokuyu gerçi onda da var o takıntı ama çocuklarda söylüyo kokuyo diye makinam mutfakta kapağını ilk açtığımda koku mutfağa yayıldı resmen çocuklar söyledi bu ne böyle ya diye yoksa bende ilk takıntı mı acaba demiştim 😁😁

Sanmıyorum koku takıntım var eşimde alıyo kokuyu gerçi onda da var o takıntı ama çocuklarda söylüyo kokuyo diye makinam mutfakta kapağını ilk açtığımda koku mutfağa yayıldı resmen çocuklar söyledi bu ne böyle ya diye yoksa bende ilk takıntı mı acaba demiştim 😁😁
Bende de var da, kimsenin alamadığı kokuları zorlaya zorlaya alıyorum 🤦‍♀️😂😂

Hiç başka bir şey yapmadan kapağı açıp havalandırın bence o şekilde geçer. En olmadı yarın beyaz sirkeyle silersiniz bir de geçer inşallah

Bende de var da, kimsenin alamadığı kokuları zorlaya zorlaya alıyorum 🤦‍♀️😂😂

Hiç başka bir şey yapmadan kapağı açıp havalandırın bence o şekilde geçer. En olmadı yarın beyaz sirkeyle silersiniz bir de geçer inşallah
Koku takıntısı kötü bisey ya bide eşimde öyle daha fena afedersin kıyafetleri makina dan çıkarınca katlarken ütülerken giyinirken köpek gibi kokluyorum 😂🙈 makina kapağı açık şuan sabah ola hayr ola

Koku takıntısı kötü bisey ya bide eşimde öyle daha fena afedersin kıyafetleri makina dan çıkarınca katlarken ütülerken giyinirken köpek gibi kokluyorum 😂🙈 makina kapağı açık şuan sabah ola hayr ola
Haha inanırım benim eşim yıkanmış çamaşırları koklayıp “havasız kokuyor” diyip geri atıyor makineye 🤦‍♀️ Havasız dediği de yumuşatıcının az kokması. Bebelerim babalarına çekmez inşallah 🤦‍♀️😂

Haha inanırım benim eşim yıkanmış çamaşırları koklayıp “havasız kokuyor” diyip geri atıyor makineye 🤦‍♀️ Havasız dediği de yumuşatıcının az kokması. Bebelerim babalarına çekmez inşallah 🤦‍♀️😂
Yaaa benimki de öyle valla benim oğlanda da var biraz kızda yok çöp olsa giyer 😂😂 umarım çekmez yoksa sen çekersin

X