kızlar acil bi bakarmısınız

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
35 haftalık hamileyim sabah 11 de uyandım bu saat oldu kızım 1 defa oynadı arada oluyordu uzanıp konuşunca oynardı ama bugün ne yaptımsa 1 defa oynadı sizce ne yapmalıyım biraz daha bekleyip öylemi gideyim doktora

tatlı turu bırseyler ye canım.kalk bıraz gezın tekrar sırt ustu yatıp dınle bakalım tekmeler o zamn belkı.yorduysan kendını bugun o da yorulmustur annesı.

saol canım dediğim gibi hepsini denedim 3 saat önce 1 defa oynadı benmi çok pipirikliyim iftardan sonraya kadar beklicem eğer oynamazsa hemen gidicem doktora belki biraz acele ediyorum ama tedbirde yarar vardır dimi

saol canım dediğim gibi hepsini denedim 3 saat önce 1 defa oynadı benmi çok pipirikliyim iftardan sonraya kadar beklicem eğer oynamazsa hemen gidicem doktora belki biraz acele ediyorum ama tedbirde yarar vardır dimi

oruclu degılsın dımı?
iftarda yemegını yedıkten sonra bıraz gezın su falan ıc yıne sırt ustu yat dınle bebısını tekme atmazsa gıdersın doktora.
inşallah bırsey yoktur canım.yorgundur belkı...

kızlar ben doktora gidiyorum çünlü hala oynamadı gelince yazarım tavsiyeleriniz için teşekkürederim

guzelim en iyisi tabiiki doktora gitmendi, Insallah bir sey yoktur annesinin bos stres yapmasidir, ama bize de yaz olur mu guzel haberini.

iyi haberlerle geldin degilmi bebegin nasıl merakla bekliyoruz güzel haberlerini

kızlar geleli baya oldu ama yazamadım kusura bakmayın bişey yokmuş doktor başı aşagıda eskisi kadar hareketli olmaz ama sen yinede tedbirli ol kendini fazla yorma düzenli yürüyüş yap hareketlerini takip et bol su iç dedi dogum yakınmı oluyor diye sordum o belli olmaz sen sancıları ve hareketlerini takip et dedi allah herkezin yar veyardımcısı olsun:Saruboceq:

çok sevndim dikkatli ol bende yeni dogum yaptım günde en az 10 kez hareket etmesi lazım .çukulata işe yarıyo bak nasıl çoşuyo bebegin kendine ve bebegine iyibak canım.

sağol kızlar doktorada ben çok mu pipirikliyim dedim oda dediki çok şanslısın çogu kişi bebeğin hareketlerini pek dikkate almıyor o yüzden %15 gebelik bu yolla kötü sonuçlanıyor dedi son zamanlar çok önemliymiş

evet canım bu son haftalar çok önemli kendine ve bebegin hareketlerine çok dikkat etmen lazım.gerçi biz anneler tüm ham,ilelik boyunca hep detirginiz ama son haftalarda onlara kavuşmanaın verdigi heyecanla dahada pimpirikleniyoruz sanırım

çok sevndim dikkatli ol bende yeni dogum yaptım günde en az 10 kez hareket etmesi lazım .çukulata işe yarıyo bak nasıl çoşuyo bebegin kendine ve bebegine iyibak canım.

evet canım çikolata baya iyi geliyor ben yiyordum ama doktorum geçen muaynede 10 günde 1 kilo aldım diye kızmıştı çikolata yemiyordum bizim minmoşlar ağızlarının tadını biliyor tabi kesin küstü bana kuzum çikolata yemiyorum diye valla sen yazınca babasını gönderdim oda sağ olsun hemen aldı birazdan yiycemkaydirigubbakcemile3:teytey:

kızlar geleli baya oldu ama yazamadım kusura bakmayın bişey yokmuş doktor başı aşagıda eskisi kadar hareketli olmaz ama sen yinede tedbirli ol kendini fazla yorma düzenli yürüyüş yap hareketlerini takip et bol su iç dedi dogum yakınmı oluyor diye sordum o belli olmaz sen sancıları ve hareketlerini takip et dedi allah herkezin yar veyardımcısı olsun:Saruboceq:

canım cok sevındım bırsey olmadıgına...

Ayyy canım ya bi de oynuyor mu konuşunca filan, ne güzel yaa, sağlıkla gelsin bebeciğin. O günleri benim gibi yolun başındakiler de görür inşallah.

X