kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım varrrr

Seni eski konularından hatırlıyorum. O mu diye konularına baktım evet doğru hatırlamışım.
Gönül ilişkilerinde erkek milletine gereğinden fazla değer verip hüsrana yaşama nedenini de buna bağlıyorum.
Aynı kişi değil bu iyi haber. Hep boyle hüsrana uğradığımda dogrudur bu da kötü haber.
Fazla deger vermedim bu sefer eminim. Ama genede bu durum bile benim canımı sıkıyo sonuçta ben kimsenin peşinden koşmuyorum ama gel gorki bi sureden sonra öyleymiş gibi oluyo

Aynı kişi değil bu iyi haber. Hep boyle hüsrana uğradığımda dogrudur bu da kötü haber.
Fazla deger vermedim bu sefer eminim. Ama genede bu durum bile benim canımı sıkıyo sonuçta ben kimsenin peşinden koşmuyorum ama gel gorki bi sureden sonra öyleymiş gibi oluyo

Seni ilişkilerde alttan alan, özverili taraf olarak görüyorum.
Bunu farkeden erkeklerin de toto tavan yapıyor.
Zor kadın ol, huysuz, mız mız ol.
İyilik yaramaz onlara.

En sinir olduğum tip. Mik mik peşinde koşup iki gün ben buyum triplerine girmiyorlar mı çok kaybedenler klubu izlemiş bunlar acilen uzaklaşın o ilişkiden bana kalırsa. Özür dileyip dileyip tekrar edeceğine eminim ki başkasına bakma durumu bile olmuş! Bu kadar kısa sürede yüzünü göstermiş şanslısınız

3 ay önce biriyle tanıştım. Zaten bizim fakültedendi. Ben 24, o 29 yaşında. Daha ilişkimiz 1 aylıkken beni aldatmaya yeltendigini söyledi. Ayrıldık. Her neyse bu pişman oldu. Kendini affettirmeye çalıştı. Ben istemedim. Geçen hafta iftar yemeği yiyelim dedi. Konuştuk ben soğudum dedim.o çaba gösterdi. Başladık gibi tekrar. Ama 3 4 gün sonra bana soğuk davranmaya başladı. Pilotluk sınavına hazırlanıyorum. Napim hayatimin merkezine seni mi koyayim kusura bakma kariyerim herkesten önemli dedi. Ben bu lafların altinda kalmadım tabi ama ayrılmadım da. Hala soguklugu devam ediyo. Soruyorum ben boyleyim neden anlamiyosun diyo. Bi kaç gün onceki peşinde pervane ilgili adam kimdi o zaman diyorum oda benim diyo. Dün ben sinirden çıldırırken o konuyu degistiriyo falan en son ben seni anladım dedim. Daha da bisey yazmadım. Aradı reddettim zaten annem yanımdaydı. Sabah günaydın canım dün aradım acmadin falan diye msj atti. Hala okundu yapmadım yani cevap vermedim. Bana bi akil verin lütfen
Kesinlikle birsk boylelerinden hayir gelmez

Seni ilişkilerde alttan alan, özverili taraf olarak görüyorum.
Bunu farkeden erkeklerin de toto tavan yapıyor.
Zor kadın ol, huysuz, mız mız ol.
İyilik yaramaz onlara.
Aslında tamda o dediğiniz kızdım. Baya kaprisli ulaşılmaz zor mutlu olan kızdım. Ama bu halime rağmen erkek milleti gene bildiğini okuyo

Bak canim simdiden boyleyse ilerde nasil olur kim bilir
Haklisiniz zaten ailesi baya karışık. Genlerde var dengesizlik. Hayır benim anlamadığım ahım şahım tipide yok hatta yanımda sürekli komplekse giriyo sen beni begenmiyosun dimi falan diye aşağılık duygusu var. Hem beni kendine fazla görüyo hem bunlari yapma cesaretine sahip. Beyimiz makine mühendisi 4 bine yakın maaş aliyo hatta en başlarda ben tekstil mühendisiyim diye eziklemeye calisiyodu. Yani tek prim yapacağı sey mesleği bide çok bilmiş genel kültür tavan herifte. Tipteki düşüklüğü böyle kapatiyo anlicaginiz

Ben sana eşimden ornek veriyim yanindayken hic bisey yapmaz put gibi oturur susar konusmaz skntdan catlarim ama ben bi yere gttigm zaman ne olirsa olsn duramaz cikar pesimden gelir kesinlikle bensiz bi gun geciremez bu bizim evliligimzde bi sorun haline geldi mesela bensiz duramaz ben yanndaykende put gbi oturur hc bisey yapmaz inan bak bu durumdan ben bu kadar biktiysan sen o durumda ne yaparsn kim bilir

Ben sana eşimden ornek veriyim yanindayken hic bisey yapmaz put gibi oturur susar konusmaz skntdan catlarim ama ben bi yere gttigm zaman ne olirsa olsn duramaz cikar pesimden gelir kesinlikle bensiz bi gun geciremez bu bizim evliligimzde bi sorun haline geldi mesela bensiz duramaz ben yanndaykende put gbi oturur hc bisey yapmaz inan bak bu durumdan ben bu kadar biktiysan sen o durumda ne yaparsn kim bilir
Anlayabiliyorum bizimkide tam tersi. Yanyanayken iyiyiz uzaklaşınca adam arazi. Haklsın bu ilersi için büyük sorun

3 ay önce biriyle tanıştım. Zaten bizim fakültedendi. Ben 24, o 29 yaşında. Daha ilişkimiz 1 aylıkken beni aldatmaya yeltendigini söyledi. Ayrıldık. Her neyse bu pişman oldu. Kendini affettirmeye çalıştı. Ben istemedim. Geçen hafta iftar yemeği yiyelim dedi. Konuştuk ben soğudum dedim.o çaba gösterdi. Başladık gibi tekrar. Ama 3 4 gün sonra bana soğuk davranmaya başladı. Pilotluk sınavına hazırlanıyorum. Napim hayatimin merkezine seni mi koyayim kusura bakma kariyerim herkesten önemli dedi. Ben bu lafların altinda kalmadım tabi ama ayrılmadım da. Hala soguklugu devam ediyo. Soruyorum ben boyleyim neden anlamiyosun diyo. Bi kaç gün onceki peşinde pervane ilgili adam kimdi o zaman diyorum oda benim diyo. Dün ben sinirden çıldırırken o konuyu degistiriyo falan en son ben seni anladım dedim. Daha da bisey yazmadım. Aradı reddettim zaten annem yanımdaydı. Sabah günaydın canım dün aradım acmadin falan diye msj atti. Hala okundu yapmadım yani cevap vermedim. Bana bi akil verin lütfen

Sessiz sedasiz uzaklas.

Sinava girme benimle kal, calisma hic benimle gez mi diyorsun...

Ne ara ne sor bitsin... Yazarsa yazma, ararsa acma. Böyle adamlarla zor. Onun gel gitleriyle mi ugrasacaksin?
Bugun kariyer onemli, yarin aile, obur gun is.. sen siralamaya ilk ucten girmeyi beklerken ruh hastasi olursun..

Evlencegin kisiyi coook cook iyi sec iyi dusun ozellikle ailesi iyi olsun ailesiylemi yasycam dye sakin bu durumu goz ardi etme ve iyi tani iyi tanimadan evlenme canim arkadslik hayatiyla evdeki hayat asla bir degil evlenmeden once dünyan in en iyi insani olur evlendikten sonra hic cekilmeyen insani sevgin degil her zaman agir basan mantigin olsun ben cook severek cok kisa surede evlendim 20 yaşında yeni memur olmusken ama varya inan 3 sene boyunca cekmedigim dert kalmadi halada cekiyorum

Simdi seviyorsundur vazgecemiyorsundur belki de ama iste ilerde pisman olma simdiden birak gitsin ilerde donusu olmaz ya da cok zor olur

Kimden olursa olsun duyduğum an tansiyonumu yükselten cümlelerden biri 'ben buyum beni böyle kabul et' , direk kapıyı gösteriyorum böylelerine. Kimse sizin kişilik bozukluklarınızı kabul etmek zorunda değil. Aldatıp pişman olduğunu söyleyenler de aldattıkları için değil ortaya çıktığı için pişman oluyorlar bence.
Altında kalmadım demişsin ama sana böyle davranan biriyle hala devam etmen altta kaldığını gösterir.
Ukala yüzsüz birine benziyor, seninle evlenip her limanda kendine sevgili yapma hayalleri kuruyor bence. Fazla uçuyor 'pilotumuz' . Bırak uçsun gitsin, rüzgarına engel olma :)

Kimden olursa olsun duyduğum an tansiyonumu yükselten cümlelerden biri 'ben buyum beni böyle kabul et' , direk kapıyı gösteriyorum böylelerine. Kimse sizin kişilik bozukluklarınızı kabul etmek zorunda değil. Aldatıp pişman olduğunu söyleyenler de aldattıkları için değil ortaya çıktığı için pişman oluyorlar bence.
Altında kalmadım demişsin ama sana böyle davranan biriyle hala devam etmen altta kaldığını gösterir.
Ukala yüzsüz birine benziyor, seninle evlenip her limanda kendine sevgili yapma hayalleri kuruyor bence. Fazla uçuyor 'pilotumuz' . Bırak uçsun gitsin, rüzgarına engel olma :)
Evet artık daha net verdim kararımı. Çok teşekkür ederim

X