Kizlar acil kanamam var

Birisiyimiste

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2018
68
46
Merhaba bayanlar ben suan 25 haftam bitmek uzre hamileyim 21. Haftada renkli ultrasonda bebegimin bobreklerinin idrar kesesinin olmadigini bagirsaginin tikali oldugunu ve kordonda 2 damar oldugunu ogrendim aldirmam gerektigini soylediler 15 doktor gezdim hepsi aynisini soyledi suyumda bitmis ben aldirmadim zaten olecek diyolar ama kiyamadim suan gelisimi gayet normal kalbi atiyo tabi dedigim sikintilar hala var ama bugun doktora gittim bebek kilo almis 700grm olmus ama ben kilo vermisim ve gecen hafta hafif kanamam olmustu az oncede oldu biraz ama bebek hareletli neler oluyor anlamiyorum benim gibi olan ve sonucunda neler olabilecegini bilen yazsin lutfen

Zaten ölecek diye aldırmamışsınız.Yani 15 doktor aynı şeyi söyledi.Aynı şeyi yaşamadım ama ölmesi durumunda sizi zehirleyebileceğini biliyorum.Bence bi doktora gidin

Kalbi atiyo konusunca tepki veriyo nasil aldirayim ki bekliyorum evet olecek dediler ama yapamiyorum malesef doktorada sabah gittim ama geldikten sonra oldu kanama bebek suan hareket ediyo azda olsa napacagimi bilemiyorum

Kalbi atiyo konusunca tepki veriyo nasil aldirayim ki bekliyorum evet olecek dediler ama yapamiyorum malesef doktorada sabah gittim ama geldikten sonra oldu kanama bebek suan hareket ediyo azda olsa napacagimi bilemiyorum
Küçük birseyden bahsetmek istiyorum daha geçen ay duydum eşimin kuzenigil neyse hamile ve ikizlere hamile kadın hastalanmış acilen bebekleri aldırır ameliyat olması gerekiyormuş yoksa anne de bebeklerde ölür demişler iki ayrı şehirde doktorlara gitmiş hepside aynı şeyi söylemiş kocası kendi ailesi eşinin ailesi herkes kadına kızmış bu bebek alınacak diye herkes kavga etmiş kadın onay etti aldırmadı şükürler olsun suan belkide 5 aylık olmustur bilemiyorum
Korkma sakin ol hamileyken hafif kanamalar olabilir bu ablamdada vardı ablam bebeği 3 aylık olunca mide bulantısı ve baş dönmesi başlamıştı test yapmış hamile çıkmış doktora gidince bu bebek 3 aylık cinsiyetide erkek demiş yani hafif kanamalar oluyor ama aksatma bol bol dua et YÜCE RABBİM ALLAH C. C a dualar et ve O'na güven vede sığın yeride göğü de götüren dua demişler bol dua et canım yarin da doktora kontrole git yinede

X