Kızlar acil lütfen kesem gözükmüyor

Canscns

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
29
8
28
Kızlar polikistik over hastasıyım o yüzden ne Zaman hamile kaldığım ve kaç haftalık olduğuyla ilgili hiçbir fikrim yok. Çünkü 2 ayda bir adet oluyordum ilaç yardımıyla. Fark etmediğim bir şekilde hamile kalmışım. İlk beta HCG degerim 572 4 gün sonra ,2794 ama doktor kesemi göremedi. Alttan muayene de etti ne kese ne dış gebelik hiçbir şey göremediğini söyledi. Dış gebelik nasıl anlaşılır. Sadece göğüs hassasiyetim var başka hiçbir ağrı sızı kanama yok. Lütfen yardımcı olun cuma günü tekrar kontrole gideceğim. Yine goremezse ne yapmam gerekir kesesi geç oluşan var mı bu değerlere göre

Endiselenmeyin, stres yapmayin. 💗Baska bir doktora daha gorunun bence.

Kızlar polikistik over hastasıyım o yüzden ne Zaman hamile kaldığım ve kaç haftalık olduğuyla ilgili hiçbir fikrim yok. Çünkü 2 ayda bir adet oluyordum ilaç yardımıyla. Fark etmediğim bir şekilde hamile kalmışım. İlk beta HCG degerim 572 4 gün sonra ,2794 ama doktor kesemi göremedi. Alttan muayene de etti ne kese ne dış gebelik hiçbir şey göremediğini söyledi. Dış gebelik nasıl anlaşılır. Sadece göğüs hassasiyetim var başka hiçbir ağrı sızı kanama yok. Lütfen yardımcı olun cuma günü tekrar kontrole gideceğim. Yine goremezse ne yapmam gerekir kesesi geç oluşan var mı bu değerlere göre
Canim sonuc ne oldu acaba merak ettim ben de kese için gidicem ama randevu almadim daha

Kızlar polikistik over hastasıyım o yüzden ne Zaman hamile kaldığım ve kaç haftalık olduğuyla ilgili hiçbir fikrim yok. Çünkü 2 ayda bir adet oluyordum ilaç yardımıyla. Fark etmediğim bir şekilde hamile kalmışım. İlk beta HCG degerim 572 4 gün sonra ,2794 ama doktor kesemi göremedi. Alttan muayene de etti ne kese ne dış gebelik hiçbir şey göremediğini söyledi. Dış gebelik nasıl anlaşılır. Sadece göğüs hassasiyetim var başka hiçbir ağrı sızı kanama yok. Lütfen yardımcı olun cuma günü tekrar kontrole gideceğim. Yine goremezse ne yapmam gerekir kesesi geç oluşan var mı

Son düzenleme:
Kizlar kese gözüktü ama beta değerim 6000lerdeydi doktor beni gerdi 1500 de vajinadan gözükür aslında dış gebelik olabilir diye hiç umudum yoktu gittiğimde tekrar kan verdik bakti gördü şimdi 10 haftalığız kalbini de duyduk gelişimi de güzel çok şükür

X