Kızlar acil yardım lütfen yazın beyaz altın yüzük ile İlgili!....

Kizlar evleneli bayağı bir oldu o beyaz tektaş alacalı bulacali bir renk oldu sarılar beyazlar kötü duruyor. Evlendikten sonra da unutuluyor gidiyor vallahi başka ihtiyaçlar olduğu için onemsenmiyor. Maddi şeylere önem veren biri degilim ama en azından görüntüsü güzel Dursun isterdim. Size tavsiyem benim yaşadığım gibi bir olay yaşarsanız nişanlınızla konuşup evlenmeden önce değişin yüzüğü yoksa kalıyor unutuluyor böyle 😅 sevgiler
Benim beyaz tektaşim asla renk atmadi. Çok şaşırdım sizin duruma. Sizinki gibi marka da degildi ayrica.

Benim beyaz tektaşim asla renk atmadi. Çok şaşırdım sizin duruma. Sizinki gibi marka da degildi ayrica.
Benim tektaş Altınbaş’tan. Taş pırlanta ama yüzüğün kendisi 8 ayar beyaz altın. Hiçbir şey olmadı. Böylesini ilk defa duyuyorum. 😐

Konu sahibini ünlü marka diye kekledi mi acaba, bu da bir ihtimal. :KK53:
Çok komiksiniz kizlar Cidden eşimi 7 yıldır tanıyorum bakışından bile ne dediğini anlarım 😅 markanın kutusu ve sertifikası ile hala duruyor bende. Yüzüğün kendisi başta düz sarı altın ama eşim ben beyaz severim diye düşünüp beyaza cevirtmis. Olay bu yani 😅

Çok komiksiniz kizlar Cidden eşimi 7 yıldır tanıyorum bakışından bile ne dediğini anlarım 😅 markanın kutusu ve sertifikası ile hala duruyor bende. Yüzüğün kendisi başta düz sarı altın ama eşim ben beyaz severim diye düşünüp beyaza cevirtmis. Olay bu yani 😅
Komik olmak ya da seni uzmek icin yazmadik. Tabii ki esini en iyi sen tanirsin. Neler neler oluyor hayatta. Biz fikir yürüttük sadece. Komiksiniz yakistirmasindan gına geldi artik.

Hangi marka bu? Bilelim de almayalım. 😕 Aslında garantisi olduğu için ücretsiz yapılırdı o.

Benim bageti Kapalıçarşı'dan almıştık adam da sizin ölçüye göre daraltacam diyip kesmişti baya halkasini. Kestiği yerde benimkinde de hafif sararma oldu çok belli değil. Adamı aradim carladim da çok normal bir durum demişti ama başta söyleseydiniz kabul etmezdim demiştim sipariş verirdik ölçüme göre diye. Alyans da klasik alyans 14 ayar sarısı bana göre her gün kullanılan şeyler her şeyle uyumlu olabilmeli diğer türlüsü çok avam duruyor.

Ay aklıma bizim geline alyans aldıktan sonra neden kızımin alyansinj 22 ayar almadınız diye çıkışan annesi geldi :d (kendisi seçmişti halbuki biz hiç karışmadik) Ne 22 ayar mi ay çok gundi işi oo diye cevap vermistim. Yani arkadaşlar evet tam sarı alyans maalesef gundi işi sorry not sorry.......

Kızlar merhaba,
Erkek arkadaşım evlenme teklifi etti. Yüzüğü sürpriz olsun diye bana sormadan almış. Beyaz altın almış. Fakat ben alyansımı sarı altın istiyorum ve beyaz tektaşla uyum sağlamayacağını düşünüyorum.

Sizce, beyaz altın yüzük sarıya döndürülür mü kuyumcuda yapan bilen duyan var mı kullanan var mı lütfen yardımcı oluun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Eğer pırlanta ise döndürülmez diye biliyorum. Benim o yüzden alyansı beyaz altına döndürmüşlerlerdi.

Siz iki renk alyansta tercih edebilirsiniz

X