Kızlar acil yardimm😩😩

Kızlar ben hayatimda hic öyle aman aman ter kokmadim çok hafifdir yani son 3 gündür bildiğin soğan gibi çok iğrenc bir koku ter çok şaşkınım dedorant sürsem de kokuyor delircem bunun sebebi nedir ilk kez böyle bir ter kokuyorum soğan kokusu gibi psikolojim bozuldu aşırı iğrenç bunun için ne yapıcam çok sasirdim
benım de adet oncesı baharat gıbı acı acı kokar :KK70: aha adet olcam derım:p sogan yemıssen sarımsak ya da benzer bısı terle cıkar zaten kokusu bıraz az su tuketmıssındır takılma:)

Aynen bu aralar çok az su içtim belki günde 3 bardak cok sagol kekik suyuyla sildim koltuk altımı geçti sanırım offf çok kötüydü

benım de adet oncesı baharat gıbı acı acı kokar :KK70: aha adet olcam derım:p sogan yemıssen sarımsak ya da benzer bısı terle cıkar zaten kokusu bıraz az su tuketmıssındır takılma:)
rakar

Yediklerini gözden geçir, giydiğin kıyafetlerin polyester içerikli olmasını gözden geçir, içtiğin su miktarına dikkat et

1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı ile 1 çay kaşığı karbonatı karıştırıp kokuyu önlemek istediğiniz yerinize sürün çok işe yarıyor

X