Kızlar acilen testime bakar mısınız ?

Poppiri

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2017
243
132
Arkadaşlar düzenli bir adet döngüm yok tahminen 5-6 gün geciktim. Bu sabah ilk idrarla one step marka test yaptım. Çizgiyi görünce ikinci idrarla diğer testi yaptım. İkisinde de çizgiler 5-6ncı dakikada çıktı. Ne düşünmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olur musunuz
IMG_20210330_120152.jpg

Eklentiler

• IMG_20210330_123137.jpg
    IMG_20210330_123137.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 236
Düşünecek birşey yok hamilesin
Kan testi yaptırman lazm
Hayırlı olsun

Gidip kan vereyim öyleyse. Yaş 21 güzel kadınlar bu aşırı panik oradan geliyor. Kan testinde negatifi görmekten korkuyorum

Kız neye korkuyon 😁😁 biz neydek yaa 31 yaşındayım halen bebisinin güzel müjdesini hasretle özlemle bekleyenim
Benim eşim 39 yaşında büyük bir beklenti içinde. Ben bir yıl denedim olmadı. Sonra da tüp mide ameliyatı oldum kilodan dolayı 125 den 98 e indim daha 2.5 ay oldu ameliyat olalı. Bir yandan negatif görmekten korkuyorum bir yandan da pozitif görmekten.

Benim eşim 39 yaşında büyük bir beklenti içinde. Ben bir yıl denedim olmadı. Sonra da tüp mide ameliyatı oldum kilodan dolayı 125 den 98 e indim daha 2.5 ay oldu ameliyat olalı. Bir yandan negatif görmekten korkuyorum bir yandan da pozitif görmekten.
Olsun sabirli ol kuzum bak ne güzel Rabbim nasip etmiş inşallah sağlıkla sihatle gelir yavrun .
🙏🏻

Arkadaşlar düzenli bir adet döngüm yok tahminen 5-6 gün geciktim. Bu sabah ilk idrarla one step marka test yaptım. Çizgiyi görünce ikinci idrarla diğer testi yaptım. İkisinde de çizgiler 5-6ncı dakikada çıktı. Ne düşünmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olur musunuz Eki Görüntüle 2812831
Tebrikler darısı bana 😍

Tebrik ederim 🎉🎉😊 kan testi yaptırın hatta iki gün sonra tekrar yaptırın ki değerinizin arttığını görünce daha net olursunuz

Bu kadar bariz belli çıkan iki testten sonra çok şaşkınım

X