Kızlar acilen testime bakar mısınız ?

Benim canım istiyor ki kan testi yanlış olsun karışmış olsun mucize filan ben silik cizgiyi baya sahiplendim. Ama benim silik cizgim var modundayim🙈
Benim 3 net 1 silik çizgim var 😔 beta 0.3 çıktı kan testi ardından da çift çizgiyi gördüm ne yapacağım bilmiyorum

Benim 3 net 1 silik çizgim var 😔 beta 0.3 çıktı kan testi ardından da çift çizgiyi gördüm ne yapacağım bilmiyorum
Ikimizinde hamile olmasını diliyorum şuanda.ben tekrar test yapicam olmazsam.gelmeyen adetten umut kesmiycem 😃

Ben fortune yapmıştım silik cıktı doktor gittm kan verdim 0.100 cıkmıştı negatifti
Canım ben burda formda okudum okadar silik ki kadının fortune testi nerdeyse yok.diger testler çok net çıkmış.kan testi 375 çıkmış.o da bana umut oldu doğrusu.seninki nasıl öyle oldu bilemedim

Canım ben burda formda okudum okadar silik ki kadının fortune testi nerdeyse yok.diger testler çok net çıkmış.kan testi 375 çıkmış.o da bana umut oldu doğrusu.seninki nasıl öyle oldu bilemedim
Bende anlamamıştım bütün anormallikler beni buluyor zaten .

ben az önce adet oldum.yanlış çıkan erken testmiş :/ bilgilerinize konu sahibi arkadaşın Allah gönlüne göre versin o inşallah hamiledir.

Bende de bu şekil çıkmıştı. Koşa koşa kan testine gittim. Herkes hayırlı olsun dedi elimdeki çift çizgiyi gördüklerinde. Akşam sonucu bir öğrendim kanda negatif. Sebebini Dr a sordum yanlış çıkabiliyor dedi. Sonra bir makale okudum orada bazı hormonların baskın olarak idrara geçtiği ve testi pozitif çıkardığı yazıyordu.

X