kızlar acilll(((

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
benim son bat 4subatdı bi kaç gün once adet sancılarım vardı bugünde adet günüm kahverengi akıntı geldi hamile olma ihtimalim varmı?((böyle olup hamile kalan varmı?

evet canım kahverengi akıntı gebelik ihtimali yani yerleşme olbilir,ama rengi bildiğin camur kahvesiydi, benim öyle olmuştu ama kaybettim kimyasal gebelikti. inşallah senin varsa güzelce tutunur sana. bu ay da ilk kahve geldi ama çikolata rengiydi adet oldum ikisini öyle ayırt edebilirsin bence.

evet canım kahverengi akıntı gebelik ihtimali yani yerleşme olbilir,ama rengi bildiğin camur kahvesiydi, benim öyle olmuştu ama kaybettim kimyasal gebelikti. inşallah senin varsa güzelce tutunur sana. bu ay da ilk kahve geldi ama çikolata rengiydi adet oldum ikisini öyle ayırt edebilirsin bence.
İnşAllah canım bakalım gelip giden yok İnşAllah hamileyimdir(

canın benımde bı kac kere kahverengu akıntı geldı ertesı gunu regl oldum hep :KK43: ınsallah senınkı gebelıktur

Kızlar dün olmam lazımdı olmadım bugün de adet sancılarım var test yaptım bende tek çizgi akıntım çok krem gibi

kime sordumsa hamilelikdendir dedi ama bilemedim cok korkuyorum((
canım olmucak diye korkma benimde oldu bak erken öğrendim, düştüğüyle yıkıldım, sağlıksız olduğu için vücut atıyomuş.
sende hayırlısını dile varsa hele de sağlıklıysa tutunur olur zaten. biraz kendine dikkat et su sıra bence ilişkide olmasın,
çok fazla iş yapma, bence sabah bi test yap çiftse direk acile git kanda baksınlar.

canım olmucak diye korkma benimde oldu bak erken öğrendim, düştüğüyle yıkıldım, sağlıksız olduğu için vücut atıyomuş.
sende hayırlısını dile varsa hele de sağlıklıysa tutunur olur zaten. biraz kendine dikkat et su sıra bence ilişkide olmasın,
çok fazla iş yapma, bence sabah bi test yap çiftse direk acile git kanda baksınlar.
çok sagol canım ama kırmızı geldi ya çok üzgünüm((

X