Gebeliğe Hazırlık Kızlar adet günü erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pinss93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2021
7
4
30
Kızlar merhaba adet günüm bir gün geçti ertesi sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ve anında silik çizgi de belirdi.Erken gebelik testi olduğu için emin olamadım yprumlarsanız sevinirim

Eklentiler

• 3A671B88-D583-46E3-952F-198991986071.jpeg
    3A671B88-D583-46E3-952F-198991986071.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 903
Kızlar merhaba adet günüm bir gün geçti ertesi sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ve anında silik çizgi de belirdi.Erken gebelik testi olduğu için emin olamadım yprumlarsanız sevinirim
Tebrik ederim canım var görünüyor istersen acile gidip kan ver daha iyi olur

Vardır bennce farklı marka da deneyebilir misin cnm

Tebrik ederiim inşallah sağlıklı bir hcg artışı olur kimyasal gebeliğe çevirme ihtimalini düşünerek çevreye hemen duyurmayın derim en yakınlarınıza bile söyleyin keseyi görene kadar 🙏

merhbalar; kızlar 2 tüpümde tıkalıydı 1 ay once ıkı tupumude operasyonla actırdım ama yumurtlamada sorun vardı benım neyse normaldede adetlerım 3-4 ayda bır olur .. 1 hafta once test yaparken ıcındekı ıdrar toplama seyı lvaboya dustu bende elımde ıdrarı koydum teste negatıf cıktı ama ara ara sancılar goguslerde asırı buyume sıskınlık ve gaz var .. acaba testı elle yaptıgım ıcın olmamıs olabılırmı 4 yıldır ugrasıyorum test yapmaya korkuyorum artık

X