Kızlar akıl verin lütfen

yengeniz var diye siz niye ailenizle kalmıyorsunuz ki
Öz kızlarına kalacak yer verirler heralde
Bence ümitsizlikten her yolu kendi kendinize kapatıyorsunuz
Ailenizle yaşayın evinizi de kiraya verin uzun bir süre para biriktirin çocuğunuz okul çağına gelene kadar o okula başlayınca da çalışım madem çocuğunuzu şimdi bırakamıyorsunuz
Yok ailem nasıl istemez gitsem isterler tabi ki ben yük olmak istemiyorum kimseye gerçekten çok kötüyüm sağlıklı düşünemiyorum artık

Söylenen herşeyi reddediyorsun,biz napalım? Çalış yok,aileyle yaşa yok,kayınvalideyle yaşa yok,para yok,iş yok!! Ee napalım yardım fonumu oluşturalım?
Bi adama bel bağlayıp hayat sürülmez diye boşuna demiyorum,işiniz gücünüz olsa bu durumda olmazdınız.
Benim moralim yeterince bozuk sen ve senin gibiler yorum yazmasın

Annenlere yük olmazsın canım.Ne kadar süre hapis yatıcak eşin.Ona göre onlarda kalıp bir iş bulur ya da evini kiraya verip ailene destek olursun Allaha bırak inşallah o çare gösterir sana

Yok ailem nasıl istemez gitsem isterler tabi ki ben yük olmak istemiyorum kimseye gerçekten çok kötüyüm sağlıklı düşünemiyorum artık
Ne demek yük olmak siz onların canı kanısınız
Kira gelirinizle ufak tefek katkıda bulunursunuz ya da en kötü çoçuğunuzun ihtiyaçlarını sadece siz karşılarsınız kalan parayla da birikim yaparsınız
Çoçuğunuz büyüyüp okula başlayınca da siz iyi kötü demeden bir işe girer çalışırsınız oldu mu size çift gelir
Olmaz demeyin bakın temizliğe yardımcı gelen ablanın sırtında kamburu bir eşi vardı yıllarca kadıncağız temizliğe gitti para kazandı bu adam o parayı kumarda yedi en sonunda boşanmışlar ama kadın şimdi ev sahibi olmuş ve iki tane de evlat okuttu yapılabiliyor yani yeterki biraz kendinize inanın

Evı satıp borcu odeyıp kıraya cıkın ozaman
Herkes nıye cezaevınde ?
Abınızde esınız de neyle suclanıyor

Yani herşey tamam da bütün verebileceğimiz tavsiyelerde bir sebep bulmuşsun eee biz şimdi ne diyelim ki? Kaynana da danış herhalde oğlu için çözüm önerileri vardır.

eşin kaç yıl cezaevinde kalacak
annenlere yük olmak istemiyorsun kV nin yanında rahat edemiyorsun sana başka kim kalacak yer verebilir mecburen birini sececeksin evet sana fazla sert konuşmuş bazı arkadaşlar ama sen çıkmaza sokuyorsun herkesin fikrini curutuyorsun bu şekilde kimse sana yardimci olamaz

eşin kaç yıl cezaevinde kalacak
annenlere yük olmak istemiyorsun kV nin yanında rahat edemiyorsun sana başka kim kalacak yer verebilir mecburen birini sececeksin evet sana fazla sert konuşmuş bazı arkadaşlar ama sen çıkmaza sokuyorsun herkesin fikrini curutuyorsun bu şekilde kimse sana yardimci olamaz
Bilmiyorum çok mutsuzum tek kalakaldım ne yapacağımı bilmiyorum kimsenin bi iğnesine tenezzül etmeyen ben. Yardım dilemek ağrıma gidiyor. Eşim 5 yıl yatacak. Ve eski konuya bakarsanız anlarsınız tek cezası merhameti çok zoruma gidiyor yeni evliyim daha hiç rahat etmedim hep sıkıntı hep zorluk bilmiyorum bazı insanlarda uzaktan böyle kolay konuşuyor yaa oda çok zoruma gidiyor ben ne yapacağımı nereye gideceğimi bilmiyorum ki

Bilmiyorum çok mutsuzum tek kalakaldım ne yapacağımı bilmiyorum kimsenin bi iğnesine tenezzül etmeyen ben. Yardım dilemek ağrıma gidiyor. Eşim 5 yıl yatacak. Ve eski konuya bakarsanız anlarsınız tek cezası merhameti çok zoruma gidiyor yeni evliyim daha hiç rahat etmedim hep sıkıntı hep zorluk bilmiyorum bazı insanlarda uzaktan böyle kolay konuşuyor yaa oda çok zoruma gidiyor ben ne yapacağımı nereye gideceğimi bilmiyorum ki
allah yardimcin olsun bence annene git elti kv bulunduğu evden daha iyidir her gecenin bir sabahi vardır bol bol dua et

Sanırım Abisinin yüzünden girmişti içeri yanlış hatırlamıyorsam? Ama suç yine sizde abisi şimdi nasıl bakıyor sizin yüzünüze ben olsam mahkeme de herşeyi bir bir anlatırdım

Kızlar dün size bunu yazdım sabah eski patronum aradı kasiyerlk için kaynanam da git dedi şoka girdim çok şükür bi kapı açıldı bana inşaallah eşim de çıkar Allah merhametine versin Allah razı olsun sizden de

Kızlar dün size bunu yazdım sabah eski patronum aradı kasiyerlk için kaynanam da git dedi şoka girdim çok şükür bi kapı açıldı bana inşaallah eşim de çıkar Allah merhametine versin Allah razı olsun sizden de
Çok sevindim senin adına
Rabbim hayırlı kapılar açsın sana

Canm iş bulmana sevindim.evinide kiraya ver bence 5 yıl boş kalacagına damlaya damlaya göl olur.bi yaranızı sarar.

X