kızlar akıl verinnn

Burçlara kanalize olmayı bırakıp kendi sorunlarınıza eğilirseniz en azından biraz yol alacağını düşünüyorum.

Canım terazi erkeğini bilmem ama bu tip erkeklere sende onun gibi davranmalisin. Bir müddet ilgilenme. Anlasın nasıl oluyormuş!

benim kocişte terazi, çok uyumludur ama gel gör ki aynı senin dediğin gibi, ilgi problemimiz var, ben akışına bıraktım artık, adamın yapısı bu, bu saatten sonra değiştirebileceğimi sanmıyorum, benim denediğim bi yöntem var onu önerebilirim sana, ben de bazen onun gibi davranıyorum, o zaman ne oldu sana diyor, senin gibi oldum diyince anlıyor ama bi süre sonra yine aynı oluyo :KK9:

bir terazi kızı olarak kendını gerı cekmenıı onerıyorumm cunku bırı kendnı cekınce ben onun ustune gdıyorummm merak uyandrıyo..her zaman zor olan ılgımı ceker:KK76:

Bunun burçla ne alakası var anlamadım. Her soruna burçlarla yaklaşsak dünyanın yarı sorunu çözüldü demektir.

Kişisel yorumum, artık sizden heyeca duymuyor. Zorlamanın anlamı yok.

Terazi erkekleri böyledir bende en son bi terazi erkeği tarafından bu durumla karşılaştım sürekli ilgili davranirken birden ilgiyi kesti ve soğuk davranmaya başladı sonra da bana yolu verdi sen yine de seviyosan iyi davran üstüne gitme ama cokta el bebek gul bebek davranıp simartma genelde ulaşılmaz kızları severler

Bunun burçla ne alakası var anlamadım. Her soruna burçlarla yaklaşsak dünyanın yarı sorunu çözüldü demektir.

abartıı!!!! burclar yonunden degılde gundelık bakarsakta olayaa eger..benım bu aralar sorunlarım var ve kımseyle yazısasım yokk ne yanıı karsımdakı adamdan hoslanmıyomuyum..sadece yalnz kalmak ıstıyorumm:nazar:

abartıı!!!! burclar yonunden degılde gundelık bakarsakta olayaa eger..benım bu aralar sorunlarım var ve kımseyle yazısasım yokk ne yanıı karsımdakı adamdan hoslanmıyomuyum..sadece yalnz kalmak ıstıyorumm:nazar:

Bense konu sahibinin sevgilisinin soğuduğunu düşünüyorum...

Insanların davranıslarını burcuna gore etkıledıgıını dusunuyrm ve bu yınde bı yardm ıstedm yıne de olumsuz yorumunz ıcun tskkrler

benim kocişte terazi, çok uyumludur ama gel gör ki aynı senin dediğin gibi, ilgi problemimiz var, ben akışına bıraktım artık, adamın yapısı bu, bu saatten sonra değiştirebileceğimi sanmıyorum, benim denediğim bi yöntem var onu önerebilirim sana, ben de bazen onun gibi davranıyorum, o zaman ne oldu sana diyor, senin gibi oldum diyince anlıyor ama bi süre sonra yine aynı oluyo :KK9:
Cok degısken yapuları oluyo o yuzden yetısemıyrm bazen :) dedıgın gıbı davranıcm yıne de :)

İnsanların davranışlarını burclar etkilemez olsa olsa karakterlerine etki eder.

Adam sizden uzaklaştıysa bunun burcuyla değil sorunlarınızla ilgisi vardır.

Mrb kızlar sizlerden terazi erkegıne nasıl yaklasmam gerektıgı konusunda yardım ıstıycem. ilk aylarda cok ılgılıydı ama suan cok ılgısz davranıyo. Ilk baslarda yarım saat bıle olsa benı gormeye gelırdı suan bulusalm bıle demıyo benden sogudugunu dusunuyorm ama kndısıne soledm ole bısı olmadgnı sole sızcee artk nasıl davranmalıyımm yardmcı olursanz cok sevınırımmm

Bu hareketler sadece terazi erkegine özgü hareketler degil canimm sende mesafeli dur üstüne düşme bakalım..:KK6:

Insanların davranıslarını burcuna gore etkıledıgıını dusunuyrm ve bu yınde bı yardm ıstedm yıne de olumsuz yorumunz ıcun tskkrler

Terazisi ikizleri oğlağı
Bırakın böyle şeylerle değerlendirmeye çalışmaya insanları hatta inandığınız astronomide doğum saati dakikası saniyesine göre insan karakteri değişirken bir ay içinde doğmuş tüm insanları aynı kalıba nası sokabilirler sokabilirsin sokabilir???
Adamın heycanı kaçmış

X