Gebeliğe Hazırlık Kızlar Allah rızası için bir bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Songulipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2015
349
97
32
Kızlar bu ovulasyon testlerinden hiç birşey anlamıyorum ilk kez deniyorum tam olarak bi bilgim yok. Adetlerim düzensiz niye sürekli böyle C harfine yakın koyu çıkıyor ki acaba geç mi olacak? Kaç gün oldu oysa ki.. ayrıca iki gün boyunca kasık ağrılarım da oldu çatladı mı yoksa? Kafam allak bullak oldu lütfen bilen varsa yardımcı olun bana da 😐

Eklentiler

• IMG_20210219_174236.jpg
    IMG_20210219_174236.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20210218_152949.jpg
    IMG_20210218_152949.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bu ovulasyon testlerinden hiç birşey anlamıyorum ilk kez deniyorum tam olarak bi bilgim yok. Adetlerim düzensiz niye sürekli böyle C harfine yakın koyu çıkıyor ki acaba geç mi olacak? Kaç gün oldu oysa ki.. ayrıca iki gün boyunca kasık ağrılarım da oldu çatladı mı yoksa? Kafam allak bullak oldu lütfen bilen varsa yardımcı olun bana da 😐
Canım 18 şubatta pik yapmış yumurtlaman olmuş olabilir bugün yaptın mı test

Yaa öyle miii C kadar koyu değil diye olmadı sandım ben
Benim adetlerimde düzensiz bizde biraz zor oluyor yumurtlama hesaplama günleri bende yapıyordum bir ara yumurtlama testlerinden git gide koyulaşıyor sonra silikleşmeye başlıyor canım baya koyu seninkide o yüzden yumurtlaman olabilir değerlendir bugünü önümüzdeki günleri bide kaç günde bir oluyor sun benimkide sürekli değiştiği için bıraktım artık

Benim adetlerimde düzensiz bizde biraz zor oluyor yumurtlama hesaplama günleri bende yapıyordum bir ara yumurtlama testlerinden git gide koyulaşıyor sonra silikleşmeye başlıyor canım baya koyu seninkide o yüzden yumurtlaman olabilir değerlendir bugünü önümüzdeki günleri bide kaç günde bir oluyor sun benimkide sürekli değiştiği için bıraktım artık
Kontrol çizgisiya C o yüzden o hep koyu çıkıyor genelde ama yumurtlama olduğunda T çizgiside C kadar koyulaşıyor

Offff eşim hasta olduğu için değerlendirebilir miyiz bilmiyorum canım 🥺 Aynen düzensiz adet olunca çok zor oluyormuş harbiden. benimki de değişiyor 2 aydır 40 günde bir oluyorum bazen daha geç bazen 35 günde çok karışık anlayacağın kafasına göre takılıyor

Sıvı alımına dikkat ettiysen yumurtlama olmamış görünüyor. Ama bugün yarın olur koyulaşmaya başlamış

Testler bekledikçe siliniyor. 16 17 günler de 18 de olduğu gibi koyumuydu? Piko rahatsızlığınız var mı?.

Ama C kadar koyu değil yumurtlama olduğunda C kadar koyu olmalı yada daha koyu olmalı yazıyor. Ayy valla bilemedim bırakıcam sanırım test işini.
Bilemiyorum benim testlerim de c kadar koyu cıkmadığının yarısı gün net cıkar. Ama oda tam bi c kadar olmaz rengi. 3. Gün de ise silikleşiyor. Yani herkeste tam c gibi cıkmayabiliyor. Bu yüzden doktora sormanızda fayda var diye düşünüyorum. Ya da Yumurta tembelliği ovülasyon testi başlığıyla bi daha konu açın. Aynı durumda olanlar daha iyi bilirler

Bilemiyorum benim testlerim de c kadar koyu cıkmadığının yarısı gün net cıkar. Ama oda tam bi c kadar olmaz rengi. 3. Gün de ise silikleşiyor. Yani herkeste tam c gibi cıkmayabiliyor. Bu yüzden doktora sormanızda fayda var diye düşünüyorum. Ya da Yumurta tembelliği ovülasyon testi başlığıyla bi daha konu açın. Aynı durumda olanlar daha iyi bilirler
Şuan doktora gidemiyorum maalesef o yüzden bende evde test yardımıyla yumurtlama günümü yakalamaya çalıyorum. Evet haklısınız bu başlık iyi bir fikir olabilir teşekkürler ❤️

Yaa ben geç yumurtlamışım kızlar... 30 ocakta adet oldum 28 şubatta kopkoyu pik gördüm diğer yaptıklarım pik değilmiş demek ki akıntı falan da olmamıştı zaten.. Ama 28 şubatta hem akıntım hemde kasık ağrım çoktu tesadüfen yaptım.. 4 martta çok ufak lekelenme oldu damla şeklinde gerisi gelmedi hala da birşey yok. Acaba yerleşme kanaması mıydı ki??

X