Kızlar Allah rizasi icin sizden dua istiyorum

PrensimOzi

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
60
21
33
Lütfen bana dua eder misiniz eşim 2. Çocuğu istemiyor nuh diyo peygamber demiyo çok yoruldum oturup allaha dua etmekten başka bisey gelmiyor elimden, sadece bana dua edin eşim de istesin rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin :KK43:

Neden ıstemiyo ki?

Sen yine sanslisin ben ilk cocuk icin ikna edemiyorum hergun ruyalarimda kendimi hamile goruyorm ama hep erken diyo :KK43: lutfen benim icinde iyi dileklerde bulunun Allah yardimcimiz olsn

AllaH herbir dualarınızı kabul eylesin inşallah. Benim de bir derdim var sizler de bana dua edin..

Sen yine sanslisin ben ilk cocuk icin ikna edemiyorum hergun ruyalarimda kendimi hamile goruyorm ama hep erken diyo :KK43: lutfen benim icinde iyi dileklerde bulunun Allah yardimcimiz olsn
Canım ya kıyamam sana benim var 1 oğlum ama 2.'yi deli gibi istiyorum resmen çok üzülüyorum yalnız büyüyor oğlum:KK43: ben 2. Içim boyleysem sen kim bilir nasıl isteklisin,, inan namazda dualarda her zaman anne olmak isteyen kadınlar için de dua ediyorum çok zor bisey isteyip de sahip olamamak, kiminin çocuğu olmaz hastalığı vardır yalvarır olshn diye, bizde yalvarıyoruz kocamız istesin diye. Vebal alıyorlar ama anlatamıyorum sanki kötü birşey istiyoruz.

Gunlerdir buldugum
Tum dualari ediyorum cocuk nasip etsin esim istesin artik diye. Ve bugun kahvaltida mayista denemeye baslayalim dedi gercekten nasil mutluyum anlatamam:) Allah cok buyuk gonulden isteyin imkansiz diye birsey yok gercekten! Birde sunu belirtmek istiyorum tek ciZgi cikan hamile adaylari bunlar bile guzel heyecanlar Allah nasip ettigi zaman hersey oluyor hic moralinizi bozmayin dusunun biz o ani o heyecani yasamaya bile muhtaciz henuz sizler bu yola girdiniz bile ve gun gelecek mutlu haberleri alacaksiniz. Darisi tum isteyenlere.

Lütfen bana dua eder misiniz eşim 2. Çocuğu istemiyor nuh diyo peygamber demiyo çok yoruldum oturup allaha dua etmekten başka bisey gelmiyor elimden, sadece bana dua edin eşim de istesin rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin :KK43:
Ben de sizinlə ayni derddeyim. Lütfen bana da dua edin bu mübarek ayda ((

X