Doğuma Hazırlık KIZLAR ayın 15 inde epidural sezeryan oluyorum.tedirginim..!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

susaden

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
546
7
45
kızlar ayın 15 epidural sezeryan olcam kısmetse aslında korkmuyorum uyanık olmaktan ama heyecanlanırmıyım die korkuyorum.çünkü heyecan olursam bayıltacaklarından korkuyorum bayılmak istemiyorum.benim gibi heyecanlı ve panik olupta epidurali rahat sorunsuz geçenler varmı .

epıdural ıcın bısey dıyemem ama tebrıklerımı ıletıp bebegıne saglıkla kavusmanı dıleyebılırım opuyorumnanaktan

merak etme canım,taktıkları serum seni rahatlatacaktır inşllhh,benım de 4 haftm kaldı..çevremde vardı senin gibi arkadaşlarım,epidurlle sezeryan oldular,heyecandan ölecek gibiydiler,herşey doğumhaneye girene kadar...inşllh hiçbişey olmaz..

canım bende 28 gün önce doğum yatım ve diyebilirimki epiduralle sezeryan yapmak hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriydii
eşimde yanımdaydı.
bebeğimizin ilk ağlamasını bereber duyduk.ve onu ilk kez görmek dokunmak müthiş bir dyguydu.

canım 3 gün önce doğum yaptım epidural sezaryenle, çok rahat bi doğum oldu, merak etme serum takıyolar sakinleştirmek için, çok rahat oluyosun, narkozdan ayılmak daha zor.

valla kendi adıma tüm sezaryen olacaklara epidural tavsiye ederim, hiç sıkma canını

evet zaten onun için narkozu istemiyorum pek içaçıcı gelmiyo narkoz bana teşekürler arkadaşlar

canım ne güzel bir günde bebeğine kavuşacaksın, mübarek Kadir gecesinde, benim arkadaşımda ogün doğum yapacak bakalım.inş hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına.epidural normal doğumda bende düşünüyordum ama sonra vazgeçtim.risk tarafını düşünüyorum.hemde arkadaşımın kardeşi hemşire ona sen yabancı değilsin epidural yaptırmasın ablan demişler onu duyunca hepten vazgeçtim ama sezeryan olursam isterdim bebeğimi hemen görmek sesini duymak.hem bu kadar insan oluyor endişe etme hayırlısıyla kavuş bebeğine canım..

X