Kızlar ayrıldım.

Bu kişiyle evlenmeden önce sevgiliydiniz, ayrıldınız ve sonra mı evlendiniz anlamadım tam
Biz sevgiliydik bi süre sonra ayrıldık ayrı kaldık ben evlendim sonra boşanıyordum yani dava fln açmıştım bir şekilde benle iletişime geçti ve evlendiğimi öğrendi yani ondan ayrıydım sonuçta ama kendine yediremiyormuş hemen başkasını bulmamı .

Biz sevgiliydik bi süre sonra ayrıldık ayrı kaldık ben evlendim sonra boşanıyordum yani dava fln açmıştım bir şekilde benle iletişime geçti ve evlendiğimi öğrendi yani ondan ayrıydım sonuçta ama kendine yediremiyormuş hemen başkasını bulmamı .
Keşke ayrılınca araya hemen evlilik sıkıştırıp boşanırken hemen geri dönmeseydiniz. Sağlıklı davranmıyorsunuz çok fevrisiniz bir süre yalnız kalıp kendinizi toparlayın ki uygun birini bulabilin

Tabii ki başkasını bulabilirsiniz, evlenirsiniz onda bir şey yok ama tekrar başlamak hataymış bence. Aynı suda iki kez yıkanılmaz. Hem de evlenmişsiniz üstüne boşanma aşamasına gelmişsiniz arayacaksa 2-3 sene beklemeseymiş o ne öyle, söz söylemeye hakkı yok

Tabii ki başkasını bulabilirsiniz, evlenirsiniz onda bir şey yok ama tekrar başlamak hataymış bence. Aynı suda iki kez yıkanılmaz. Hem de evlenmişsiniz üstüne boşanma aşamasına gelmişsiniz arayacaksa 2-3 sene beklemeseymiş o ne öyle, söz söylemeye

Bekleme yapma, sol şeridi boşalt deseydin. Boşuna oyalamış seni, zaman kaybi sadece, hiiic takma kafana.

Merhabalar bir kaç gündür açtığım konuları bilenleriniz vardır belki. Sevgilimle sıkıntılı şeyler yaşıyorduk. Bu akşam saat 9 a geliyordu bi mesaj attı görüşelim gibisinden . Bana gündüzden böyle bir şey dememişti hiç konuşma olmadı . Ben dışardaydım 10 gibi eve geçicem dedim. O da tamam yaz bana geleyim dedi .
Ben eve vardım yazdım yine uzun süre görmedi sonra wp ye girdim baktım çiçi kesintisiz 1 saat çiçi oldu ve instadan attığım mesaja bakmadı. Artık bu olayı da görünce ayrılma kararımı kafamda netleştirdim. Sonra onu aradım. Dedim yazdım sana ama görmedin bi de wp ye bakim dedim belki uyumuşssun diye aramak istemedim ama wp de çevrimiçi görünce ayaktasındır diye aradım dedim . İyi ettin dedi. Dedim gelecekmisin o da geç oldu fln yaptı. Peki dedim yarın görüşebilir miyiz ? Yarın bi yerde yemek planı olabileceğinden bahsetti . Bende bi yarım saatini ayırabilirsin bence dedim yemeğe giderken çok tutmıcam seni emin olabilirsin dedim. O da konu ne fln diye baya ısrar etti. En son dedim peki madem bu kadar zaten görüşmek istemiyorsan bunu gizlemenin manası olmayacak ben yüzyüze konuşalım istemiştim sadece dedim . Ve ona şunları diyerek ayrıldım,

Biz bir türlü ortak frekansta buluşamıyoruz. Ben diğer şehirdeyken olan adamla şuanki adam çok farklı. Ben 10 gündür burdayım bir gün zaman ayırdık birbirimize sadece. İlişkimiz bozulmuştu evet ama düzeltmeye çalıştık ya da en azından çalışıyoruz sanıyordum. Fakat bu benim tek taraflı çabamla da olmaz . Sende bişiler yapmalısın bende . En azından ilişkimizi tekrar oldurmaya çalışıyorsak beraber geçirebildiğimiz kadar vakit geçirmeye çalışsak bu bizim için faydalı olurdu . Ama sende öyle bir ışık yok hadi onu geçtim 2 aya yakındır beni görmüyordun. Ben diğer şehirdeyken özlemiştin buraya geldim kırıntısını göremedim. Bu işin 3 gün de geçse 3 senede bir yere varamayacağını anladım 4 aydır debeleniyoruz dedim. Ben daha fazla bu ilişkide kalmak istemiyorum diyerek kapadım. Kötü bi söz veya cümle hiç kullanmadım normal bi ses tonu ile konuştum.

O da işte biraz sinirlendi senin için kolay tabi vs suçlayıcı konuşmalar . Bir de bana ben ne yapmam gerektiğini biliyorum ama beklemek istemiyorsan sen bilirsin fln dedi. İnsan sevdiğini herşeyi ile sever saçı kısaymış gözü yamukmuş demeden kusur aramadan sever dedi. Ben senin yüzüne bakınca seni seviyorum fakat eski sıkıntıları da görüyorum başka şeyler de hatırlatıyo senin yüzün bana dedi.

Yani kısacası git geller hiç bitmedi . Bende biteceğine olan inancımı kaybettim. Üç gün çok iyiyiz sonra birden sanki sevgili bile değiliz gibi oluyor. Bir zemine bile oturamadık bir türlü. Çok çabaladım, zaman verdim nerdeyse mayıs ayından beri tamam bu bir süreç sabret diyordum kendime . Fakat bu gel gitleri beni bitirdi. Mesela hep uzak davransaydı yerimi bilirdim böyle olmazdım. Ama bir çok yakın davranıyordu , atıyorum telefonu açmayım hesap sormalar , beni merak etmeler , sen benimsinler vs sevgiliyiz biriz düşüncesini yer ettirecek şeyler yapıyor sonra birden ortada bişe yokken sanki sevgili değiliz. Bu hikaye de böyle bitti. Buraya kadar okuyana okumayana teşekkür ederim.
43 yaşında adam, sen evlenmeden evvel de varmış, boşandıktan sonra da olmuş. Bu adam kaypak bir adam, bu adam yola gelmez, asla istediğin gibi biri olmaz. Aklını başına al, gencecik kadınsın. Ömür çürütme bununla, kes bağlarını.

45 ama işte görüntü 35 en çok 40 dersin . Saçında doğru dürüst beyaz yok adinin. Onun sayesinde benim oldu ama 😓
Ama sonuçta 45. Bu yaşa gelmiş hala aklı başına oturmamış. Bir denge tutturamamış. Hala 25 yaşında biri gibi havai. O öyle gelmiş öyle gider.

X