Kizlar bakar misiniz betaa

Kivircikkhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
746
231
30
Digerine cevap gelmedi tekrar yaziyorum.
Persembe gunu beta 18,54 cikti dun 56,28 cikti iyi mi adet gunum bugun. Gecen sene dis gebelik ameliyati oldum tek tupum alindi cok korkuyorum bugun agrim da var deger iyi mi sizce ? Yarin tekrar kan verecegim

Beta 2 günde fazla yükselmiş ama canınızı sıkmayın 2 günde bir kan vermeye devam edin ve kadın doğum doktorunuzun fikrini mutlaka alın gözetimde olun

Persembe gunu beta 18,54 cikti dun 56,28 cikti iyi mi adet gunum bugun. Gecen sene dis gebelik ameliyati oldum tek tupum alindi cok korkuyorum bugun agrim da var deger iyi mi sizce ? Yarin tekrar kan verecegim
Az yükselmiş gibi sanki. Kan vermeye devam et 2 günde bir. Sağlıksız gebelik olabilir

Her gebelik kendine özel ama adet gününüzde bu değer iyi bence artış da zaten çok çok iyi bana kalırsa Bi kere daha verin kan Bi hafta sonra da kontrole gidin

Az yükselmiş gibi sanki. Kan vermeye devam et 2 günde bir. Sağlıksız gebelik olabilir
Az mı yükselmiş günleri anlamadınız sanırım perşembe 18 cumartesi 56

Yüzde 60 artış normalken iki katından fazla artış var neye göre sağlıksız olabilir deyip dha önce Bi kötü yaşanmışlığı olan bayanı korkutuyorsunuz

Adet gunumden 1 gun once verdim canim. Insallah iyi gider cok tesekkur ederim icim biraz da olsa ferahladi Allah razi olsun ❤
Ya tabiki iyi ben adet günümde 8 ile öğrendim Hamileliğimi erken döllenme olabilir geç döllenme olabilir her gebelik farklı kendine özel. Strese girmeyin boşuna

Az mı yükselmiş günleri anlamadınız sanırım perşembe 18 cumartesi 56

Yüzde 60 artış normalken iki katından fazla artış var neye göre sağlıksız olabilir deyip dha önce Bi kötü yaşanmışlığı olan bayanı korkutuyorsunuz
Korkutmak için söylemedim tabiki de kendi yaşadığımdan örnek verdim çok düşük le öğrenip adet günün de de böyle öğrenen saglıklı olan var düşüncemi söyledim

Korkutmak için söylemedim tabiki de kendi yaşadığımdan örnek verdim çok düşük le öğrenip adet günün de de böyle öğrenen saglıklı olan var düşüncemi söyledim
Sizin değerlerinizle bu bayanın ki farklı ama artışı da yeterli zaten

Gurbetteyim doktoruma bayramdan sonra gidecegim o yuzden surekli kan veriyorum cok korkuyorum bu artis kotu degil dimi
Doktorunuza mesajla ulaşın
2 günde bir betaya devam edin
Normalde 18ken 56 olmuş 2 katın üstünde bir artış var
40 45 olmalıydı ama bu sizi korkutmasın
2 gün sonra 100 110 civarı sonra da 200 220 civarı olarak devam edebilir
Düzen nasıl gidiyor ona bakın
2 kan sonucu ile strese girmeyin
İnşallah sağlıklı bir gebeliktir

Doktorunuza mesajla ulaşın
2 günde bir betaya devam edin
Normalde 18ken 56 olmuş 2 katın üstünde bir artış var
40 45 olmalıydı ama bu sizi korkutmasın