Gebeliğe Hazırlık Kızlar bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mutlutablo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
1.155
942
32
Ovulasyon testi konusu açmıştım,elimde testim yok diye belirttim dayanamayip erken gebelik testi aldim.Evet erken biliyorum ama yumurtlamayi degerlendirdik diye içim içime sığmıyor
Acaba ben psikolojik olarak mı silik çizgi görüyorum?😔
Adetime 7 gün var

Eklentiler

• IMG_20211101_170241.jpg
    IMG_20211101_170241.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 128
Ovulasyon testi konusu açmıştım,elimde testim yok dedim evet erken biliyorum ama yumurtlamayi degerlendirdik diye içim içime sığmıyor
Adetime 7 gün var
İmkansız cikmasi

Ovulasyon testi konusu açmıştım,elimde testim yok diye belirttim dayanamayip erken gebelik testi aldim.Evet erken biliyorum ama yumurtlamayi degerlendirdik diye içim içime sığmıyor
Adetime 7 gün var
7 mi gün var.

Çook erken az sabır. 😇

image.jpg
görünüyormu bilmiyorum ama sol taraftaki pembelik sizce nedir normal bişeymi yoksa ben hamile olmayı cok istedgim için uyduruyormuyum😢😢

Adetime 7 gün var
Yumurtlamanin ustunden en az 15 gün geçmesi gerekiyor biraz daha bekleyin inşAllah hamilesinizdir 😘😘♥️

Negatif testlerde nasıl ikinci çizgiyi görüyorsunuz ki gebelik var mı diye soruyorsunuz. Bariz tek çizgi işte
Aslinda bazen insan inanmak istiyor yada kendini var diye inandırmak istiyor bazen de çok çok hayalet çizgi evet çıkıyor herkesin gönlünce olsun buradaki herkes istiyor bazen beklemeden test yapıyoruz belki vardır ya varsa diye insanın içini kıpır kıpır yapıyor arkadasimizda vardır belki diye erken yapmış kırmadan yazalım olur mu gönlümuzce olsun

Aslinda bazen insan inanmak istiyor yada kendini var diye inandırmak istiyor bazen de çok çok hayalet çizgi evet çıkıyor herkesin gönlünce olsun buradaki herkes istiyor bazen beklemeden test yapıyoruz belki vardır ya varsa diye insanın içini kıpır kıpır yapıyor arkadasimizda vardır belki diye erken yapmış kırmadan yazalım olur mu gönlümuzce olsun
Bu psikolojiyi anlıyorum ben de embriyo transferimden sonra dayanamayıp test yaptım ama negatif çıkınca da gebelik var mı diye yazmadım yani

Negatif testlerde nasıl ikinci çizgiyi görüyorsunuz ki gebelik var mı diye soruyorsunuz. Bariz tek çizgi işte
Aslinda bazen insan inanmak istiyor yada kendini var diye inandırmak istiyor bazen de çok çok hayalet çizgi evet çıkıyor herkesin gönlünce olsun buradaki herkes istiyor bazen beklemeden test yapıyoruz belki vardır ya varsa diye insanın içini kıpır kıpır yapıyor arkadasimizda vardır belki diye erken yapmış kırmadan yazalım olur mu
Bu psikolojiyi anlıyorum ben de embriyo transferimden sonra dayanamayıp test yaptım ama negatif çıkınca da gebelik var mı diye yazmadım yani
Seninde gönlünce güzel olur insAllah sende haklısın ama işte dayanamayıp yapıyoruz 🥰oda bilmiyormuş öğrenmiş oldu arkadaşlar size diyeceğim de şudur ki inanın her şeyin vakti saati var vakit saat gelmeden olmuyor hayırlısı olsun hepimiz için

X