Kızlar bakarmisiniz birşey sorcam hamileler özelikle!!

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
Merhaba kızlar bugün bat günüm ve sabah adet ağrısı gibi ağrı başladı hasta olcam diye düşündüm genellikle sabahları olurum 11 bucukda ped koydum sadece kahve leke geldi ve saat 3 hala birşey yok kaç kez de idrara çıktım adet günü yerleşme kanaması mi diye düşünüyorum test mi alsam acaba bugün gidip yoksa almamaliyim normalde benim sancılı geçer sabah ağrı oldu ve kayboldu normal de ilk 1 gün çok şiddetli geçer ama karın ağrısı kayboldu sabah ve hemen kan gelirdi leke geldi sadece kahve rengi

Merhaba kızlar bugün bat günüm ve sabah adet ağrısı gibi ağrı başladı hasta olcam diye düşündüm genellikle sabahları olurum 11 bucukda ped koydum sadece kahve leke geldi ve saat 3 hala birşey yok kaç kez de idrara çıktım adet günü yerleşme kanaması mi diye düşünüyorum test mi alsam acaba bugün gidip yoksa almamaliyim normalde benim sancılı geçer sabah ağrı oldu ve kayboldu normal de ilk 1 gün çok şiddetli geçer ama karın ağrısı kayboldu sabah ve hemen kan gelirdi leke geldi sadece kahve rengi
cnm ben hanile degilim ama test yapsan istersen bitane bazen gec ovulasyon olur o yuzdende boyle olabilir yerlesme kanamasida olabilir insaallah yerlesme kanamasidir cnm hakkinda hayirlisi olsun

cnm ben hanile degilim ama test yapsan istersen bitane bazen gec ovulasyon olur o yuzdende boyle olabilir yerlesme kanamasida olabilir insaallah yerlesme kanamasidir cnm hakkinda hayirlisi olsun
Evet test almak için düşündüm ama bugün ne olcak diye birde beklemelimiyim diyr düşündüm ilk defa böyle oluyor bende hayatta lekelenme olmaz direk adet başlar ve kahve leke den başka birşey yok saatlerdir

Evet test almak için düşündüm ama bugün ne olcak diye birde beklemelimiyim diyr düşündüm ilk defa böyle oluyor bende hayatta lekelenme olmaz direk adet başlar ve kahve leke den başka birşey yok saatlerdir
cnm o zaman yarina kadar bekle bi ondan sonra gelmezse adetin test yaparsin rabbiminsaallh gonlundekini tez zamanda versin sana

Korunmasız ilişkide ilk zamanlar bu tip düzensizlikler olabilir.
Acele etme test için. Bence en az 3 gün bekle.

Korunmasız ilişkide ilk zamanlar bu tip düzensizlikler olabilir.
Acele etme test için. Bence en az 3 gün bekle.
11 aya girdik evliyim 7 ay olcak çocuk için normalde senelerdir adetim düzenli günü gününde olurum 29 günde bir aralıkta düşük yaptım Ocak korundum Şubat yumurtlama gunu sadece ilişki oldu 2 gün umudum yok ama burda hep lekenme şeklinde olup hamile kalanları çok gördüm sormak istedim bende hiç olmazdı böyle direk regli başlardı sabahdan beri pedde kahve leke harici birşey yok

Bence de bekle yerlesme kanamasi olabilir ama olmayadabilir sonucta. Adet olana kadar kendine dikkat et sadece olursan zaten olursun olmazsab bi kac gun sonra yap mi garanti olsun

aynen cnm bekle unku bir ay bendede aynisi olmustu cok sevinmistim kayinvalidem yerlesme kanamasi demizti bekledim meger o ay tarcin kullanmistim ondan olmus
Anladım canım ben hiç birşey kullanmadım şaşırdım böyle olunca saatlerdir bekliyorum devamı gelir diye gelmedi merak edip sormak istedim

Bence de bekle yerlesme kanamasi olabilir ama olmayadabilir sonucta. Adet olana kadar kendine dikkat et sadece olursan zaten olursun olmazsab bi kac gun sonra yap mi garanti olsun
Çok tessekur ederim beklim ben bugün olmazsam yarın bir test alırım ilk defa karsilasinca sormak istedim size sagolun

Canim kurtaj olmussun ama adet duzeninin degismesi normal yani kurtajdan dolayi da adetin o sekilde gelebilir

Canim kurtaj olmussun ama adet duzeninin degismesi normal yani kurtajdan dolayi da adetin o sekilde gelebilir
Kürtaj olmadım canım 6 hafta kendim düşük yaptım kalp atışını duymaya gittiğim gün doktor gittim bir hafta sonra tertemiz dedi devam ede bilirsin dedi hatta ben Ocak da bilerek yapmadım adetimi görmek istedim kaç gün de olcak diye yine 29 günde bir oluyordum ocakta 3 gün gecikmisti sadece bu ayda tam günüm de oldum ama leke oldu gelen giden yok hala hayatta böyle olmazdı

Himm anladim o zmn insallah hamilesindir. Ben de kurtaj olmustum cunku normalde hep 28de bir oluyoken 29 30 31 olmustu 3 ay . O yuzden dedim. Allah gonlune gore versin :)

11 aya girdik evliyim 7 ay olcak çocuk için normalde senelerdir adetim düzenli günü gününde olurum 29 günde bir aralıkta düşük yaptım Ocak korundum Şubat yumurtlama gunu sadece ilişki oldu 2 gün umudum yok ama burda hep lekenme şeklinde olup hamile kalanları çok gördüm sormak istedim bende hiç olmazdı böyle direk regli başlardı sabahdan beri pedde kahve leke harici birşey yok

Canım inşaallah miniğin seninledir ❤️
Aylarca aynı stresi bende yaşadım o yüzden sizi çok iyi anlıyorum ☺️
Tuttu tutmadı diye en güzel günleriniz geçiyor.
Herşeyin bir vakti var. Biraz sabır ve kafaya takmamak tek çözüm bence ✨

Himm anladim o zmn insallah hamilesindir. Ben de kurtaj olmustum cunku normalde hep 28de bir oluyoken 29 30 31 olmustu 3 ay . O yuzden dedim. Allah gonlune gore versin :)
Amin canım merak ettim ondan hamilelerin başına geldimi diyr sormak istedim lekenme oluo hamile kalanlar :)) inşallah bende en kısa zamanda hamile kalirim

Benim bat günümde ikinci çizgi çıkmıştı yapsan çıkar diye düşünüyorum ancak geç döllenmeyse belli olmaz Allah gönlüne göre versin

Canım inşaallah miniğin seninledir ❤️
Aylarca aynı stresi bende yaşadım o yüzden sizi çok iyi anlıyorum ☺️
Tuttu tutmadı diye en güzel günleriniz geçiyor.
Herşeyin bir vakti var. Biraz sabır ve kafaya takmamak tek çözüm bence ✨
Tessekurler ederim canım çok sağol
İnşallah bekliyordum adet olmayı içimde hamileliği dair inan birşey yoktu hala da yok gerçi:)) lekenme olunca aklım karıştı :) bende dakiktir başladı mı gelir :) gelmeyince kafalar karıştı haha

X