kızlar bebegim katılıyor

h.mine

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.052
7
kızlar bugün 2 kere bebegim aglarken katıldı kızardı morardı yavrum 10 saniye kadar sürdü elim ayagıma dolaştı öldüm öldüm dirilidim sizdede böyle olan varmı?

walla olmadı canım ya cunku ben aglamaya basladıgı an mudahale edıyorum sıkıntısı neyse. sen kucakladıgın haldemı katıldı?

canım benim kızım şuanda yaşında bizde bebkken çok olurdu şimdilerde nadir bu demir eksikliginden kaynaklanıo doktorunuz uygun şurubu veriri size...korkma sakin ol ve öyle durumlarda bebegini ters çevir popsuna vur hala düzelmiyorsa bardak su dök kafadan kendine gelmesini sagla ama kendine geldiginde uyutma hemen biraz uyanık kalmalı........umarım yardımcı olmuşumdur......

walla olmadı canım ya cunku ben aglamaya basladıgı an mudahale edıyorum sıkıntısı neyse. sen kucakladıgın haldemı katıldı?

tabi canım daha mık dedimmi yanındayım benim kızım çok nazlı aglamasını duysan kahrolurusun çok içli içli dudak büze büze aglıyo gene öyleydi kucagıma aldım sakinleştirmeye çalışırken bi anda anlamadım bile

canım bebegim 2,5 aylık bugün ilk kez oldu ama hem sabah hem ögleden sonra gene olacak die çok korkuyorum

canım bebegim 2,5 aylık bugün ilk kez oldu ama hem sabah hem ögleden sonra gene olacak die çok korkuyorum

canım sakin ol inşallah tekrar olmaz ama doktorunu ara sor bak korkulacak bişey yok canım demir eksikliginden şuup alınca düzelcem merak etme canım...bende senin gibiydim seni çok iyi anlıyorum canım kızımı hiç aglatmazdım halada öyle ne istese alıyorum ne istese yapıyorum yeterki aglamasın kasılmasın die........biliyorum isteklerinin yapılması iyi degil ama napayım öle kasılmasındansa böylesi daha iyi.......

Valla benim kızıma çok olurdu.. Şu an 6 yaşında nadir de olsa arada bir oluyor. Yüzüne üfle öyle açılıyor. Ama merak etme birşey olmazmış dr. öyle demişti canım..

çok ama çok geçmiş olsun dilerim Rabbimden tekrarı olmaz canım. acil şifalar. Allah seni ve meleğini korusun

canım geçmiş olsun öncelikle benim oğlumda çok yapıyor öyle birgün hastanede yaptı ben çok eci telaş ettim boğuluyo falan sandım çocuk mosmor sesi falan kesildi neyse aldım kıucağıma sallıyom kendine gelsin diye dr hemen aldı elimden sakın sallama böyle olunca hemen yüzünü sana çevir ve ağzına üfle dedi ondan sonra gene öyle olunca yaptım hemen toparlıyor sakın telaş etme olurmu

benim kızımda aşı olurken olmuştu 1 aylıktı daha sırf bu korkudan 10 gündür diğer aşılarını erteledim annemi bekliyorum ben öyle görmeye dayanamıyorum çünkü..üzülme küçük onlar daha nefeslerini çeviremiyorlar..büyüdükçe düzelir..

canım aynı sorun bendede var kızım bazı aglamalarında morarıyor nefes alamıyor burnuna üfle hafifçe teleş yapma sakın.

X