kızlar bebişimi hissediyorum

emoxsx32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
209
0
kızlar dünden beri bebişimi hissediyorum öyle güzel bi duygu ki ilk hissettiğimde çok duygulandım resmen bi mucize bu allahım inşaallah sağ salim kucağıma almayıda nasip eder.....:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bende sırt üstü yattığımda bebeğimi hissediyorum yumruk gibi bi sertli oluyo ve oynuyo bugün karnıma pıt pıt vurdum oda karsılık verdi ve esime dedim bak vuruyo diye inanmadı koy elini dedim ve 3 kere vurdu tabi hem sasırdı hemde sevincinden ağzı kulaklarına vardı çok güzel yaa annesine karsılık veriyo yerim bennn onuu carsamba cinsiyetini öğrenicem inşlh

bende 4 gündür hissediyorum çok güzel bir duygu allah isteyen herkese verir inşallah o hareket ettıkce ucuyorum havalarda

bende hissediyorum kıslar çok güsel bi duygu hareket ettiğinde ağlıyasım geliyo allah isteyen herkese nasip etsin inş.

hepiniz adına çok sevindim kızlar darısı bizlerin başına .....

slm arkadaşlar bende 15 haftadayım ama daha hissetmeye başlamadım inş en yakın zamanda hissederim eminim dünyanın en güzel düygülarından biridir küçük mucizeyi bende kollarıma almak için sabırsızlanıyorum

mrb özlemcim ya erkek gibi gözüküyor dedi ama kesin değil değişe bilir dedi
senin bellimi cinsiyeti

ya sorma cnm ilk 12.haftada dr pipi goremiyorum kız olabilir dedi.1 hafta sonra dayanamadım baska dr'a gittim erkege benziyo dedi.simdi gecen hafta alttan baktırdım bagdas kurmustu cunku kız gibi pipi goremedim ama bacakların arasından zorklayıp baktım%80 kız dedi.pzts yine gittim baska dr kız olma ihtimali cok yuksek bana sorarsan kız dedi.Benim bu kadar mrk etme nedenimde 8 yasında bi kızım var cok erkek istiyoruz inan bunalıma giriyorum.Sence benimki kızmı yada bu haftalarda böyle kesine yakın kız denipte erkek cıkan varmıdır.

benim dıştan hiç bişey belli olmuyor daha cok arada bir bazı hareketleri oluyor onlarda aniden olduğu için yakalayamıyorum. Benim bebişin cinsiyetini öğrendik erkekmiş

Özlemcim bence sıkıntı yapma allah hayırlısını ve sağlıklısını versin onun için dua et bence.

19+2 deyim.... kızlar ben de bebişi hissetmeye başladığımı sanıyorum ama emin değilim.. çok nadiren ve de karnımın aşağısında çok hafif bi kıpırtı hissettiğimi sanıyorum... sizde de öylemi... sırtüstü uzanıp dakikalarca bekliyorum walla... bi türlü emin olamadım...

özlemcim sıkma canını kız yada erkek ne farkedecek ALLAH hepimize hayırlı evlatlar versin sağlıklı sıhatli bu devirde kızda bir erkekte bir ne farkedecekki

ben bebeğimizin hareketlerini 19 hafta 4 günlük iken hissetmeye başladım net olarak. ilk gebelik olduğu için normal bir zamanlama. harika bir his. Hamile olduğunu o zaman anlıyor insan!

ya sorma cnm ilk 12.haftada dr pipi goremiyorum kız olabilir dedi.1 hafta sonra dayanamadım baska dr'a gittim erkege benziyo dedi.simdi gecen hafta alttan baktırdım bagdas kurmustu cunku kız gibi pipi goremedim ama bacakların arasından zorklayıp baktım%80 kız dedi.pzts yine gittim baska dr kız olma ihtimali cok yuksek bana sorarsan kız dedi.Benim bu kadar mrk etme nedenimde 8 yasında bi kızım var cok erkek istiyoruz inan bunalıma giriyorum.Sence benimki kızmı yada bu haftalarda böyle kesine yakın kız denipte erkek cıkan varmıdır.

merhaba canım;

valla bende okadar çok kız istedimki ama olsun işallah ikinciye kız olur ama herşeyden önemlisi saglıklı ve hayırlı evlat olması ...
okadra çok duydumki hatta int okudum 20. haftaya kadar kız denilirken erkke oldugu ortaya çıkıyormuş dahada ilginci çok yakınımın başına gelen bir şeyki dogumakadar kız dediler ve doguma girdi erkek.... normal dogurmasam dedi innamıcam acaba çocuklarmı karıştı diye düşünsene ne kötü herşeyini kıza göre alıyosun yapıyosun birde bakııyorsunki erkek(hepimiz şok geçirmiştik) megersem bebek cinsiyetini tam olarak göstermedigi için dokorlar kız demiş megerse saklamış bebiş cinsiyetini sen yinede bunalamı falan girme allah gönlüne göre versin saglıkla kucagın aalmayı nasip etsin işallah ...

Arkadaşlar benim 2.hamileliğim, sanırım bundan dolayı bebişin hareketlerini
16.haftadan itibaren hissetmeye başladım. Şu an 20.haftadayım ve kızım elini karnıma koydumu kardeşinin hareketlerini hissedebiliyor.

Allahım bizi onlardan eksik etmesin.:nazar:

ben de hissediyorum artık 20. haftadayım 3 gündür hissediyorum. garip , değişik bi duygu. ama güzel bişey

evet bencede harika bişey resmen bu bi mucize artık benimki dışardan bile bakınca hissediliyo o kadar kıpır kıpırki eşim bakınca inanamadı çok duygulandı bide sağ salim kucağımıza alsak hayırlısıyla allah tüm isteyenlere bu duyguyu tattırsın inşaallah............:sm_cool:

ben bebeğimin hareketlerini çok erken hissetmeye başladım. kimi onlar bebek hareketleri değil bağırsaklarından geliyodur dedi ama hayır bebek hareketi olduğuna eminim. ve son bir haftadır çok şiddetli hareketler yapmaya başladı. elimi koyduğumda çok rahat hissediyorum. hatta bakınca bile karnımın attığını görebiliyorum.çok güzel bir duygu. o hareket ettikçe elimi karnıma koyup suratımda mayhoş bir gülümsemeyle öylece kalıyorum. nerde olduğum ya da yanımda kimin olduğu umurumda bile değil. sanırım hareketli bir bebek olucak benim oğlum. çok sık hissediyorum hareketlerini. bazen sanki tırmaklarıyla karnımı içerden tırmalar gibi oluyo. canım yanıyo biraz. ama onu bile seviyorum. hep hareket etsin istiyorum.o kadar alıştım ki onun hareketlerine, onun orda olduğunu bilmeye. her an her saniye benimle. ve ben buna bayılıyorum sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

X