kızlar beni değiştirin :)

pembesu33

bayan pozitif :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
2.635
2.289
kızlar ağlanıcak halime gülüyorum napim şimdiye kadar çok ağladım artık ağlamaya halim yok.
biz eşimle uzun süre sevgililik sonucu evlendik 3 yıllık evliyiz 1 çocuğum var.
sevgililik sürecinde ben böyle kimseyi kırmayan nazik kibar bi bayanımdır arkdaşlarım öyle der.
eşim biraz hırt hört sinirlenen kızan ve hep benim dediğim olucak ben en doğruyu karar modunda aşırı özgüvenli ve tuttuğunuda koparan bi adam. sevgililk sürecinde her tartışmada haklıda olsam ağlardım barışırdım küs klmaya dayanmazdım hep ben alttan alırdım vazgeçilmez olduğunu hissettrdim çok fazla.
hal böyle olunca eşim artık istemedği bişey olunca kızar küser ben özür dleyene kdar konuşmaz ben hep dilerim grur yapsam neolck der barışır gönlünü alırm. ama artık olmuyo kızlar aşamadığımız evlendiğmizden beri aynı sebepten kavga ettiğimiz ve herkes tarafından haklıolduğum ama eşimin asla haklıoldğumu kabul etmedği sorunumuz var. bu konu üstüne geçen aksam yine kvga ettik ben cinnet geçirdim ve ağzıma geleni saydım ama konu cok ciddi evimizin rızkını kardeşine yediriyor hemde ben küçücük bebeğimi bırakıp işe gdyorum borç ödeyelim dye konu hep bu tek kvga sebebimiz.neyse kızlar eşimle bu sefer ikimizde birbirimize küstük bu sefer dik durmak kararlıolmak istyorum ve eşimin hayatı çok zor her kişi evlenmez kızlar ben mesleği olan gayet ıyı huylu normal bi bayanım ama eşim bni öyle kırıyorki bana kendimi değersiz hissettrdi hep şimdi bunu eşime gösterme zamanı ban destek verin neler yapablirm bu küslüğe nasıl sabır edebilrim ondan vazgeçebileceğimi nasıl göstereblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum. yazım hatası olmuşsa hoşgörün rahat yazamıyorum kızlar.

kızlar ağlanıcak halime gülüyorum napim şimdiye kadar çok ağladım artık ağlamaya halim yok.
biz eşimle uzun süre sevgililik sonucu evlendik 3 yıllık evliyiz 1 çocuğum var.
sevgililik sürecinde ben böyle kimseyi kırmayan nazik kibar bi bayanımdır arkdaşlarım öyle der.
eşim biraz hırt hört sinirlenen kızan ve hep benim dediğim olucak ben en doğruyu karar modunda aşırı özgüvenli ve tuttuğunuda koparan bi adam. sevgililk sürecinde her tartışmada haklıda olsam ağlardım barışırdım küs klmaya dayanmazdım hep ben alttan alırdım vazgeçilmez olduğunu hissettrdim çok fazla.
hal böyle olunca eşim artık istemedği bişey olunca kızar küser ben özür dleyene kdar konuşmaz ben hep dilerim grur yapsam neolck der barışır gönlünü alırm. ama artık olmuyo kızlar aşamadığımız evlendiğmizden beri aynı sebepten kavga ettiğimiz ve herkes tarafından haklıolduğum ama eşimin asla haklıoldğumu kabul etmedği sorunumuz var. bu konu üstüne geçen aksam yine kvga ettik ben cinnet geçirdim ve ağzıma geleni saydım ama konu cok ciddi evimizin rızkını kardeşine yediriyor hemde ben küçücük bebeğimi bırakıp işe gdyorum borç ödeyelim dye konu hep bu tek kvga sebebimiz.neyse kızlar eşimle bu sefer ikimizde birbirimize küstük bu sefer dik durmak kararlıolmak istyorum ve eşimin hayatı çok zor her kişi evlenmez kızlar ben çevrem mesleği olan gayet ıyı huylu normal bi bayanım ama eşim bni öyle kırıyorki bana kendimi değersiz hissettrdi hep şimdi bunu eşime gösterme zamanı ban destek verin neler yapablirm bu küslüğe nasıl sabır edebilrim ondan vazgeçebileceğimi nasıl göstereblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum. yazım hatası olmuşsa hoşgörün rahat yazamıyorum kızlar.

Size para konusunda giderlere katılmayı borç onun üzerine ise bırakın o odediniz gibi bir tavsiye verilmişti zaten eski konuda
iyguladiniz mi
hem adam parayi başkasına yedirecek hem de onun evliligin borcunu ben ödeyeceği yok öyle bir dünya
bu konuda kararli olmak gerek
aslında sizin genel olarak kararlı ve iadeli olmanız gerek
onun size kümesi dünyanın sonu değil
hakliysaniz gelmeden gitmeyin

Ayni senin durumunda olan arkadasim vardi.16 yillik evlilerdi onlar.. ilk adimi ilk defa o atmali ben cok kirginim pes etmicem hep ben alttan aldim yeter dedi.yaklasik 2.bucuk ay sonunda adam adim atti artik..da baristilar simdi adam biraz daha kiymet biliyormus.haa bizim evde ben bunu yapamam esim cunku kusluge cok kizar daha da kavga cikar bizde.ben kirginsam bir sekilde soguk savas veriyorum yani samimi yakin ilgili olmuyorum oda anliyor zaten soguklugumu.. ama normal muhabbet yapiyorum.

Ayni senin durumunda olan arkadasim vardi.16 yillik evlilerdi onlar.. ilk adimi ilk defa o atmali ben cok kirginim pes etmicem hep ben alttan aldim yeter dedi.yaklasik 2.bucuk ay sonunda adam adim atti artik..da baristilar simdi adam biraz daha kiymet biliyormus.haa bizim evde ben bunu yapamam esim cunku kusluge cok kizar daha da kavga cikar bizde.ben kirginsam bir sekilde soguk savas veriyorum yani samimi yakin ilgili olmuyorum oda anliyor zaten soguklugumu.. ama normal muhabbet yapiyorum.
Adamdaki inata şok oldum :)

benim felsefem belli.dönerse senindir dönmezsse asla senin olmamıştır.sen haklısın yerde göğe kadar aslında bebeğinle sen haklısın.dik dur sonun nereye varacağını düşünerek yani her şeyi göze al öle dur.

Size para konusunda giderlere katılmayı borç onun üzerine ise bırakın o odediniz gibi bir tavsiye verilmişti zaten eski konuda
iyguladiniz mi
hem adam parayi başkasına yedirecek hem de onun evliligin borcunu ben ödeyeceği yok öyle bir dünya
bu konuda kararli olmak gerek
aslında sizin genel olarak kararlı ve iadeli olmanız gerek
onun size kümesi dünyanın sonu değil
hakliysaniz gelmeden gitmeyin
haklıyım cnmbende öyle dedim borç filan ödemiyorum evide geçindir borcuda öde dedim. şimdi nasıl ödeyeceğini düşünüyor küsecek beni pes ettricek ben yıne barışıp borcu ödeyeceğim aklınca bnu istyor ama kararlıyım ödemicem konuşmucam

X