Kizlar Beta

Bende regl dört gün kala kan verdim beta HCG 2,50 çıktı doktor gebe değilsin dedi 5 olması gerekiyor ya
sizce yükselir mi yada tam tersi düşen var mı bu değerden hep 0,73 çıkardı yüksek çıkınca şaşırdım

Bende regl dört gün kala kan verdim beta HCG 2,50 çıktı doktor gebe değilsin dedi 5 olması gerekiyor ya
sizce yükselir mi yada tam tersi düşen var mı bu değerden hep 0,73 çıkardı yüksek çıkınca şaşırdım
Eğer adet olmazsanız tekrarlayın testi

İhtimal var mıdır gebelik başında az oluyormus ya yok yere umutlanmayim😢
Aslında hata sizde yani sizi çok iyi anlıyorum bende çok test yapardım senin stresini üzüntünü anlayabiliyorum ama günün geçmesen test yapma sabırsızlanıyorsun biliyorum ama stres çok etkiliyor ya gercekten

Ben özellikle yapmadim diyetisyen bazı testler istedi ama gebe olmadığınızdan emin olun dedi o yüzden yapmıştım

Bazen adet günlerine yakın 0-5 arası oluyor canım gecikme olursa test yap

Kızlar ben Pazartesi hcg yaptırdım 19.2 çıktı perşembe yaptırdım 53 çıktı sizce gebelik var mıdır bir yandan da korkuyorum yoksa diye

Eklentiler

• C3C12763-845E-491E-A160-92D409276163.jpeg
    C3C12763-845E-491E-A160-92D409276163.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 30
X