Kızlar bi akıl verin napayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Icimeataatasistim

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2019
20
7
33
Bundan 2 ay öncesine kadar iyi gittiğini düşündüğüm bor evliligim vardi ailemin yanında 1 hafta dinlenmeye gittim oglumla döndüğümde karşılaştığım adam giderken bıraktığım adam değildi malesef o 1 haftada ne oldu ne bitti adam 180 derece huy değiştirdi geldiğimden beri hep bir uzaklık hep bir umursamazlık anlam veremedim üstelik aileside o dönemde yaklasik 1 ay kadar bizde kaldi o süreçte bana esimin is yerinden biri esin baska bir kadınla takılıyor diye mesaj atti mesaji alınca dünya başıma yıkıldı sanki hemen ekran alip attim bu ne demek diye inkar etti tabiki yok asla oyle birsey diye inansim inanmak istedim belkide sonrasında yine kopukluk ³aydir cinsel hayay 0 defalarca yanasmama rağmen istemiyor içimden gelmiyor diyor aile terapisine gidelim çıkamıyoruz içinden dedik orda da bi yol alamadık defalarca aldim karşıma konuştum ben bu ilgisizliği ve sevgisizligi hak edecek hic birsey yapmadım bu davranışların normal degil sevmiyosan söyle istemiyosan söyle dedim seviyorum ama kafami toparlayamiyorum sen beni cok darliyorsun beni sürekli kontrol etmeye çalışıyorsun dedi en son cuma ailemin evine gitmeye karar verdim bitsin artık dayanamıyorum ben buna dedim hersey eskisinden daha iyi olucak gitme kal dedi peki sana ve evliligimize verdigim aon şans bu dedim hala düzelmiş hic birsey yok bana göre nefes alamıyorum ogkum icin bile katlanamıyorum bu Umursamaz sevgisiz hallere napayim ben bana bi akıl verin ne dediysem anliyorum diyor ama düzelme yok

Oyalama taktikleri bunlar,sonra bıktırmaya geçer, evden yollayın siz gitmeyin ne demek beni daralıyorsun ...
Hadi bi erkek ona mesaj atsa karın başkasıyla görüşüyor dese oturup kumandayı elinize verip tvnin önünden mi çekilecek ... numara yapıyor bence..

Böyle bir konu daha okumuştum sanki daha önce ,benziyordu sizin yazdiklariniza ve sonrasında eşi aldattigini öğrendi kadın...umarım aldatma değildir ve umarım geçici bir durumdur sizinki ,diye dusunmek istiyorum...

Son düzenleme:
Sizi aldattığı soylenen ve sizden buna ragmen uzak duran zerre pısmanlık belırtısı gostermeyen adama sevısmek ıcın yanasmak niye?

Adamın bahanesi bıle yok, dumduz ıcımden gelmiyor diyor daha ne desin?
Kapıya koyacağınıza , sevısmemesını sorun ediyosunuz enteresan.

Evet muhtemelen sizi aldattığı biri var. Ay biri bunu bi temiz dövse keşke. Ağız burun dümdüz. Zeynep'in konusuna sinirlendim bu konu da cabası oldu şimdi. Evden kov .ittirsin gitsin. Alma eve. Siz gitmeyin bi yere. Bu rahatlıkla neden pişman olsun ki? Yemeği önüne geliyor, kirli donları yıkanıyor, o donla da sizin evden çıkıp sevgilisinin koynuna giriyor. Adam(!) niye değişsin ki?

Evet muhtemelen sizi aldattığı biri var. Ay biri bunu bi temiz dövse keşke. Ağız burun dümdüz. Zeynep'in konusuna sinirlendim bu konu da cabası oldu şimdi. Evden kov .ittirsin gitsin. Alma eve. Siz gitmeyin bi yere. Bu rahatlıkla neden pişman olsun ki? Yemeği önüne geliyor, kirli donları yıkanıyor, o donla da sizin evden çıkıp sevgilisinin koynuna giriyor. Adam(!) niye değişsin ki?
Sevgilisiyle her türlü halti yiyorlar eve gelince afra tafra için almıyor seni lafları. Evde bir hizmetçi dışarda heyecan tutku sevgili. Oh ne mutlu rezillere!!

Son zamanlarını yaşıyor gibi evliliğiniz. Terapiye kaç seans gittiniz? Verilen ödevleri yapmadı mi? Yapmadıysa evliliği kurtarma niyeti yok

Mesaj,ilgisiz alakasız tavırlar, eşinizin hayatında birinin olduğu çok açık değil mi?

Zorlanacak birşey kalmamış ki ortada.

Kafasını toplayamıyormuş, aklım fikrine başka birinde diyemiyor tabi.

Dünyanın sonuna doğmuşuz 😷 Ne nefret edilesi değil mi?
Benim iş yerimde yemin ederim eşini aldatmayan erkek yok. Ikinci hatları ikinci tlf ları var. Acil iş çıktı aşkım gece geç gelirim lanet olsun bu ise mesleğe bir akşam da karımla olamayacak miyim diyerek karısını arayan ve kapatınca kahkahalar atarak sevgilisine gidenler var. Istanbulda denetlemedeyken bir hastanenin acilinde eşini görüntülü arayıp zehirlendik aşkım bu akşam hastanede kalacağım önlem için deyip karı kız peşine düşenler var.

Benim iş yerimde yemin ederim eşini aldatmayan erkek yok. Ikinci hatları ikinci tlf ları var. Acil iş çıktı aşkım gece geç gelirim lanet olsun bu ise mesleğe bir akşam da karımla olamayacak miyim diyerek karısını arayan ve kapatınca kahkahalar atarak sevgilisine gidenler var. Istanbulda denetlemedeyken bir hastanenin acilinde eşini görüntülü arayıp zehirlendik aşkım bu akşam hastanede kalacağım önlem için deyip karı kız peşine düşenler var.
Ayyyy okurken çok kötü hissettim.
Hiç mi vicdan , merhamet yok bu insanlarda ?
İnsanlık , aşk , sevgi ve sadakat ölmüş demek ki.

Şeref kalmamış ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X