Anti-Aging Kızlar bi bakar mısınız..

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

neseliii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2014
511
620
Arkadaşlar merhaba, konuyu yanlış yere açtım biliyorum ama güzellik bakım sayfasında çok geç cvp veriliyor galiba. En azından bir süre konum taşınmasın lütfeen 🙈
Kızlar anti aging ürünler bakıyorum. Yaşlanma-kırışıklık karşıtı olanlar yani. Dermokozmetik bakıyorum ama karar veremiyorum. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız ürünler var mı?

Arkadaşlar merhaba, konuyu yanlış yere açtım biliyorum ama güzellik bakım sayfasında çok geç cvp veriliyor galiba. En azından bir süre konum taşınmasın lütfeen 🙈
Kızlar anti aging ürünler bakıyorum. Yaşlanma-kırışıklık karşıtı olanlar yani. Dermokozmetik bakıyorum ama karar veremiyorum. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız ürünler var mı?
Rossman da isana q10 ve anti aging serumlar var ben esime kullandiriyorum bir gunden bir gune yuzune masaj yaparak. Kendim de hyaluronik olani kullaniyorm cildi bebek gibi yapıyor icinde 7 tane tup var kucuk ama gayet artıyor bile bi bak derim. Burda paketi 80 cente geliyo turkiyede nasil bilmiyorm. Bunların buyuk siseleri de var bi şans verin derim

Eklentiler

• 51qllgxaSVL._SY355_.jpg
    51qllgxaSVL._SY355_.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 53
  • 51E4VhutI0L.jpg
    51E4VhutI0L.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 51
100-150 lira bütçe için dermokozmetikte iyi marka bir anti-aging ürünü bulmanız zor bence. Normal ürünlerden çok daha pahalı oluyor genelde anti-aging ürünler. Hoppa

Yves Rocher baktım, 150 TL civarı ürünler de var, tabi daha pahalı olanlar da.. Ama kullanmadığım için etkisini bilemiyorum.
Ürün beklentimi karşıladıktan sonra bütçemi arttırabilirim, yeter ki iyi ürün bulabileyim.

Rossman da isana q10 ve anti aging serumlar var ben esime kullandiriyorum bir gunden bir gune yuzune masaj yaparak. Kendim de hyaluronik olani kullaniyorm cildi bebek gibi yapıyor icinde 7 tane tup var kucuk ama gayet artıyor bile bi bak derim. Burda paketi 80 cente geliyo turkiyede nasil bilmiyorm. Bunların buyuk siseleri de var bi şans verin derim
İnceleyeceğim, teşekkür ederim :)

Yves Rocher baktım, 150 TL civarı ürünler de var, tabi daha pahalı olanlar da.. Ama kullanmadığım için etkisini bilemiyorum.
Ürün beklentimi karşıladıktan sonra bütçemi arttırabilirim, yeter ki iyi ürün bulabileyim.
Güvenilir bir eczaneden yardım alın bence. Yves rocher benim cildimi mahvetmişti mesela. Sonradan duyduğuma göre tarım bakanlığından izinliymiş. Kesin doğru mu ona emin değilim. Ama bana kesinlikle hiç iyi gelmedi cilt bakımı için olan ürünleri. Eczaneden alınca hem uzman yardımı almış olursunuz hem de bir muhatabınız olur alerji filan yaparsa.

Yves Rocher ise yaramiyor bence, bu fiyat araligina ben Clinique tavsiye ederim. trendyol, Morhipo gibi sitelerde indirimli gayet guzel bulunuyor mallari bazen. Anti-aging'de her marka ise yaramiyor, hatta cogu marka ise yaramiyor ust segment markalar ise yaiyor genelde onlar da malum fiyatlari :KK73:

Yves Rocher ise yaramiyor bence, bu fiyat araligina ben Clinique tavsiye ederim. trendyol, Morhipo gibi sitelerde indirimli gayet guzel bulunuyor mallari bazen. Anti-aging'de her marka ise yaramiyor, hatta cogu marka ise yaramiyor ust segment markalar ise yaiyor genelde onlar da malum fiyatlari :KK73:
Clinique dermokozmetik mi? Ben kimyasal diye biliyorum ama 🙄

Bence oradan alacağınıza aynı fiyat bandında dermoskin ürünlerine bakın içeriği oradan daha iyidir.

shiseido, vichy ,darphin ya da la roche posay'ın ürünlerine bakabilirsin

Shiseido gercekten ise yariyor ve cok cok kaliteli. Her urununu tavsiye ederim zoellikle goz cevresi

Baska bir tavsiyem de Dermalogica. Yine goz cevresinde cok cok memnun kaldim.

Hiçbiri olan kırısıklıgı gidermez sadece daha fazla olmasını engeller okadar...ben Himalaya kullanıyorum maksat önlesin ve cildimi nemlendirsin diye erken yasta kullanmakta fayda var memnunum

Hiçbiri olan kırısıklıgı gidermez sadece daha fazla olmasını engeller okadar...ben Himalaya kullanıyorum maksat önlesin ve cildimi nemlendirsin diye erken yasta kullanmakta fayda var memnunum
aynen herhangi bir operasyon uygulanmazsa olan kırışıklığı gidermez ama geciktirir.aslında 30 yaşına gelmeden kollajen desteğine başlamak gerekiyor ama gençliğe güvenip erteleniyor.konu sahibi aynı zamanda kollajen takviyesi alabilirsin ama muhakkak eczacıya doktora vs danışarak al nolur nolmaz.hap gibi aldığın kapsüller var

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. Şunu da sorayım; gündüz bakım kremi, gece bakım kremi diye ayrı ürün grupları var. Hepsini mi kullanmak gerekir? Ayrıca serumlar var. Ben yüzüme bir yığın ürün kullanmak istemiyorum. Sizin rutininiz nasıl? Ben hep uzak kaldım bu konulardan, şimdi bunun cahilliğini yaşıyorum 😃

X