Kızlar bi bakarmısıniz?

Melisnur

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
221
109
35
Yine yeniden ben :/ ben hala adet olmadim 15 gun geçti testler negatif ama iki gundur migde bulantisi ve sol kasikta batma başladı persembe gunu kan testi negatifti gecde dollense artik cikardi dimi :'(

Yine yeniden ben :/ ben hala adet olmadim 15 gun geçti testler negatif ama iki gundur migde bulantisi ve sol kasikta batma başladı persembe gunu kan testi negatifti gecde dollense artik cikardi dimi :'(

Çok gecikmişsin canım. Bende 13 gün geciktim bu ay, sabah kan testi verdim yarın sonuçları alacağım. Benimki de negatif çıkar gibime geliyor. Kendini üzme, doktora gidecek misin?

Çok gecikmişsin canım. Bende 13 gün geciktim bu ay, sabah kan testi verdim yarın sonuçları alacağım. Benimki de negatif çıkar gibime geliyor. Kendini üzme, doktora gidecek misin?
Haber vermeyi unutma insallah insallah pozitif çıkar. :) evet ilk defa böyle oluyor bi kizim var onda boyle bisey yasamadim. Gidicem ama gidemiyorum iste bazi problemler yasiyorum izin alamiyorum acilde kan verdim ama negatif 5 gun once.

Olsaydı çıkardı canım şimdiye aksatma ama kist falan olabilir mutlaka bir doktora görünmelisin

Haber vermeyi unutma insallah insallah pozitif çıkar. :) evet ilk defa böyle oluyor bi kizim var onda boyle bisey yasamadim. Gidicem ama gidemiyorum iste bazi problemler yasiyorum izin alamiyorum acilde kan verdim ama negatif 5 gun once.

Haber veririm tabii. Allah hayırlısını en hayırlı zamanda nasip etsin canım ben daha yeni evli olduğum için çok sıkıntı olmaz negatif sonuç ama gebelik düşüncesi bile insanı alıp götürüyor :) üzülürüm negatif çıkarsa.

Eger adet gununden bir gun once hamile kaldiysam ne

Zaman cikarki aklimda deli sorular
Âdet gününden bir gün önce gebe kalma ihtimali var canım. Âdet gününden önce olduysa dollenme, 16 gün geçmiş oluyor üstünden ve sen 10. gün kan testi yaptırmışsın. 10 günde de çıkması gerekirdi gebeliğin, bende ilişkiden sonra 10. gün test yaptırdım yani bugün. Kanda 1 haftada çıkar diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam ama sen bir doktora git 2 haftayı geçti gecikmen eğer negatifse gerçekten belki kist falan vardır canım aksatma.

Hayirlisi canim benimde ikinci olucak eger hamileysem
Aynen hayırlısı canım. Ben olursam ilk gebeliğim olacak :) bi ara bende burdaki bütün konuları okuyordum, baktım böyle olacağı yok sıkıntı stres vs. psikolojik belirtiler yaşıyordum artık. Girmemeye başladım dertlerim de bitti valla. Sende bi ara mola ver buralara :)

Seninle aynı kaderi paylaşıyorum canım testler negatif fakat adet 15 gün oldu gelmedi kanda da idrarda da yok bişey geç döllenme olmuş olsaydı çoktann çıkardı :KK43:

X