Kizlar bi ruya gordum yorumlayabilen vsrmi

Elfmnur

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
184
47
26
Merhaba kızlar benim bi kızım var ve 6 yaşında bi tane daha düşünüyoruz 9 aydır kısmet olmadı daha şimdi diyeceksiniz ne alaka rüyayla şimdi bebek isitiyoruz ve benim adetime 4 gün var dün gece rüyamda lavaboda kendi kendime diyorum aha adet oldum lavaboya giriyorum ve bi bakıyorum beyaz küçük küçük parçalar oh diyorum adet olmadım çok şükür orucum bozulmadı diyorum bilmiyorum sizce ne olabilri

Sidraa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
719
235
Merhaba kızlar benim bi kızım var ve 6 yaşında bi tane daha düşünüyoruz 9 aydır kısmet olmadı daha şimdi diyeceksiniz ne alaka rüyayla şimdi bebek isitiyoruz ve benim adetime 4 gün var dün gece rüyamda lavaboda kendi kendime diyorum aha adet oldum lavaboya giriyorum ve bi bakıyorum beyaz küçük küçük parçalar oh diyorum adet olmadım çok şükür orucum bozulmadı diyorum bilmiyorum sizce ne olabilri
Canım bilinçaltı rüyası olabilir

experla

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
572
299
Bebek düşünen isteyen çoğu kişi böyle canım. Ben de rüyalarımda görüyorum. Bunlar düşüncelerimizin rüyalarımız üzerindeki etkisi.