Kızlar bu gebelik testindeki silik çizgi sonucu pozitif midir?

Ne kadar uyguna yaptırıyorsunuz tıp merkezinde mi? Benden geçen 150 aldılar çok geldi
Ya yine bu sitede gördüm o rakamı bende 150 nedir :oha: Dedim hatta. Tıp merkezi benim yaptırdığım yer. 2 yıldır 25 lira değişmedi de fiyatı 2 saate çıkıyo sonuçta

Kızlar selam,
Geçen ay 25 inde adet olmuştum erken kanamam gelmişti ve adetten 12 -13 gün sonra birliktelik oldu. Yumurtlama takibi de yapamadım..
Yani gebelik olmaz diye de ilgilenmedim .
Adetim bir hafta gecikti zaten düzensiz periyotlarım ama içim içimi de yedi kaç gündür bekliyorum 1 hafta geçsin diye..
Sonuç belirgin çizgi .. gebelik kesin mıdır yorumlarınızı rica ederim 🤗

Eklentiler

• IMG-20210101-WA0028.jpeg
    IMG-20210101-WA0028.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar selam,
Geçen ay 25 inde adet olmuştum erken kanamam gelmişti ve adetten 12 -13 gün sonra birliktelik oldu. Yumurtlama takibi de yapamadım..
Adetim bir hafta gecikti zaten düzensiz periyotlarım ama içim içimi de yedi kaç gündür bekliyorum 1 hafta geçsin diye..
Canım öncelikle hayırlı olsun 🤗benim adetim gecikmeden yaptığımda sonucum böyleydi,ertesi gün kan testi yaptırdım 115 çıktı.çok düşük çıkarsa kimyasal gebelikte olabiliyor ama onda bu kadar koyu çıkmazdı diye düşünüyorum 2.çizgi. bence direk kan testi yaptır ama tabi ki buna göre bebek var görünüyor 😊🙏🏻

Eklentiler

• E39381D0-0E50-4BB8-9F98-005A69EE40B9.jpeg
    E39381D0-0E50-4BB8-9F98-005A69EE40B9.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 76
Heves etmek istemiyorum hemen yarın tekrar test yapacağım ..
Hollanda'da yaşıyoruz yeni tasindik ve henüz doktor işlerini bile bilmiyoruz.
Pazartesi kan testi için arayacağım hastaneyi içim rahat etsin..

Kızlar selam,
Ya ben burdayım diye bağırıyo resmen 🤗 hayırlı olsun gebelik kesin gibi duruyor tekrar test yapın isterseniz de kan testiyle takip etmeniz daha iyi olur

Kızlar selam,
Kesinnn. Hayırlı olsun tebriklerrrr 👏🏻🎈🎈🎊🎉🎉🎉

Canım öncelikle hayırlı olsun 🤗benim adetim gecikmeden yaptığımda sonucum böyleydi,ertesi gün kan testi yaptırdım 115 çıktı.çok düşük çıkarsa kimyasal gebelikte olabiliyor ama onda bu kadar koyu çıkmazdı diye düşünüyorum 2.çizgi. bence direk kan testi yaptır ama tabi ki buna göre bebek var görünüyor 😊🙏🏻
Adete kaç gün vardı markası neydi acaba

Genelde early testler adetten 2-4 gün öncesinde çizgi gösterir..
Normal testlerde adet geçince daha net olur.

X