Elektrikli Süpürgeler Kızlar çok acil...

iremerve1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
4.305
4.961
Kızlar çocuklarımdaki rahatsızlıktan dolayı eve sulu süpürge aldım.ikiside malesef astım.arnica bora 7000 bugün elime ulaştı.internetten o kadar araştırdım.olumlu yorumlar vardı hep.çok iyi demiş herkes.ama emiş gücü çok kötü bana gelenin.yani öyle süper bi çekişi filan yok.üstelik 2400w.evdeki boshun 2000w süpürgesi ondan daha iyi çekiyo.akşam eşimlede inceledik iyice acaba ben gündüz yanlışmı taktım dedim.yok aynı.çok moralim bozuldu.eşimde içine sinmediyse iade edelim başka alalım dedi.yarın müşteti hizmetlerini arıycam.kullanan vardır mutlaka çekim gücü nasıl.benimkimi sorunluki.bide internetten aldım iadede sorun yaşarmıyım.cevaplarınızı bekliyorum
Güncelleme; kızlar ihtiyacı olanlar için bilgi vermek istedim.Arnica borayı iade ettik.yerine Philips maraton aldık.çok çok beğendim.aslında Dyson la ikisi arasında kaldım ama tercihim Philips oldu.iyikide olmuş.ayrıca buhar makinesine sormuştum daha önce onuda arçelik buharika aldım.ondanda memnunum.yerlerde ve petek temizliğinde çok iyi.camlarda denemedim daha.

Son düzenleme:
Çekişini bilmiyorum da uzun ömürlü bir makine değil.

Neden sulu?
Hepa 13-14 bir şey bakmalısınız, sulu sistem olması bir şey değiştirmez.

ayyy biliyorum onu biz de vardı pislikten başka bir şey değil. sulu değil de philips in kuru süpürgesi var onu alsanız

X