kızlar çok mide bulantım var yardım edin :((((

kristal_kelebek89

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
40
0
35
6 haftalık hamileyim.3 gündür mide bulantısı ve halsizliğim çok var tansiyonum düşüyor. Hiç bir şey yiyemiyorum bana yardım edin. Sizler neler yapıyorsunuz.

6 haftalık hamileyim.3 gündür mide bulantısı ve halsizliğim çok var tansiyonum düşüyor. Hiç bir şey yiyemiyorum bana yardım edin. Sizler neler yapıyorsunuz.

çok geçmiş olsun canım bizlerde aynı durumdayız sanırım bunun için yapıcak hiç bişi yok tuzlu ye diolar ama bişi yiyemioz ki kraker bile olsa aklıma geldikçe tiksiniorum yine çok fazla değilim ben ama daha kötüleride var allah yardımcıları olsun zorla bişiler ye ama tansiyon düşüosa ne bilim hiç yoktan meyve fındık ceviz falan.

canım aynen kraker bile yiyemiyorum. Meyve çok nadir ama hep kötüyüm özellikle şu 3 gündür. Senin kaç haftalık canım. Nezaman geçicek nasıl olucak hiç bilmiorum mahvoldum ben :KK43:((

aynen cnm dün akşam hiç uyumadım desem yeri kusmaktan boğazlarım acıdı yazık eşimide uyutmuyorum kendimde uyuyomuyorum çaresi zaman inşallh çabuk geçer kraker bastırıyo ama bazen oda iyi gelmiyo

aynen cnm dün akşam hiç uyumadım desem yeri kusmaktan boğazlarım acıdı yazık eşimide uyutmuyorum kendimde uyuyomuyorum çaresi zaman inşallh çabuk geçer kraker bastırıyo ama bazen oda iyi gelmiyo

kıyamam ya benimde boğazlarım çok acıyo zorlamaktan nolucak bilmiyorum. İnşallah tez zamanda atlatırız

canım aynen kraker bile yiyemiyorum. Meyve çok nadir ama hep kötüyüm özellikle şu 3 gündür. Senin kaç haftalık canım. Nezaman geçicek nasıl olucak hiç bilmiorum mahvoldum ben :KK43:((

tuzlu şeyler iyi gelio sanırım ben kusmaktan okadar tiksinmişim ki kraker falan bile deyince öğürüorum yani.bende hiç yememezlik yok ama azda olsa yiyorum sonra ölüorum tabi bulantıdan ama napım 15 günde 4 kilo zayıflamışım hiç yemeyince üzülüorum soğuk meyve biraz ii gelio ama benim 7 haftalık oldu 1,50 haftadır falan böleyim işte yok idodum ne güzel soranlara nazar ettim kendi kendime.

tuzlu şeyler iyi gelio sanırım ben kusmaktan okadar tiksinmişim ki kraker falan bile deyince öğürüorum yani.bende hiç yememezlik yok ama azda olsa yiyorum sonra ölüorum tabi bulantıdan ama napım 15 günde 4 kilo zayıflamışım hiç yemeyince üzülüorum soğuk meyve biraz ii gelio ama benim 7 haftalık oldu 1,50 haftadır falan böleyim işte yok idodum ne güzel soranlara nazar ettim kendi kendime.

acaba nezaman bitecek bulantılar hiç halim yok kolum kalkmıyo hiçbirşey yapamıyorum abdest almaya halim yok yani ben o derecedeyim. 1 hafta var aramızda demekki bende 6 haftalığım demekki devam edicek. :KK43:((

Ablamin uyguladigi bir yöntem vardi. Sürekli maden suyu iciyordu bulantisi oldugunda ve etkisinin oldugunuda söylemisti. Ama ona doktoru tavsiye etti,belki sizde de ise yarar bir deneyin. Umarim etkili olur.

Canim oncelikle gecmis olsun mide bulantilari 2. Ayda baslar ve 3. Aya girene kadar (1ay boyu) yogun olarak devam eder belki daha fazla surer kimisi doguma gidene kadar kustum diyor ama by sekilde surekli olmaz. Leblebi kraker biskuvi tarzi seyler midwnin suyunu emdigi icin bulantilari azaltir ben leblebi cok yemistim bide jensinizi sartlamayin caninin istedigi seyi yemeye calisin ama cok temeyin ondanda tiksinirsiniz. 6. Ayda bugunlerde kaybettiginiz kilolari fazla fazla alirsiniz. Insallah biran once bulantilariniz biterde hamisligin tadini cikarmaya baskarsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim oncelikle gecmis olsun mide bulantilari 2. Ayda baslar ve 3. Aya girene kadar (1ay boyu) yogun olarak devam eder belki daha fazla surer kimisi doguma gidene kadar kustum diyor ama by sekilde surekli olmaz. Leblebi kraker biskuvi tarzi seyler midwnin suyunu emdigi icin bulantilari azaltir ben leblebi cok yemistim bide jensinizi sartlamayin caninin istedigi seyi yemeye calisin ama cok temeyin ondanda tiksinirsiniz. 6. Ayda bugunlerde kaybettiginiz kilolari fazla fazla alirsiniz. Insallah biran once bulantilariniz biterde hamisligin tadini cikarmaya baskarsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah ya bitsinde kurtulayım mahvetti beni Rabbim yardımcımız olsun hepimizin.. Çok teşekkürler

Kızlar bende 9+4 haftalık hamileyim ... Gün geçtikçe mide bulantilarim artmaya başladı. Canım hiçbirşey çekmiyor.. arada nadir birşeyler istiyorum.. mesela geçen gün lahmacun çekti canım sadece bir tane yedim gece 2.30 da uyandırdı korkunç bi mide ağrısı :-( cacık yiyorum ekmekle iyi geliyor. Bu arada bana kraker galeta falan işlemedi hiç

Ahh canım benimde 6. Haftada başladı bulantılar hiç istifram yoktu dün dışarda lahmacun yedim sağolsun :KK14: sonra patates yaptım geçti ama her yemekten bir bir buçuk saat donra hemen öğürmeler başlıyor çok yorucu her yerde poşet ben bulantı dindirmeye çubuk krakerle başladım, sonra tulum peyniri , sonra muz kivi şimdi hepsinden bıktım bu ara patatese sardım tabi sarar sarmaz yarım kilo almışım o yüzden bırakıcam başka arayış içindeyim bu arada bir bardak suyu dikme o da bulantı yapıyor ayran ve bulgur inanılmaz bulantı yapıyor çok mideyi doldurmakta bulantı yapıyor bide demir ilacım ferramattı o da bulantı yapıyodu dr um başka demir hapı verdi onu deneyeceğim şimdi :KK49:

Son düzenleme:
Selam kizlar ben 26 haftalik hamileyim 7 haftada baslayan bulantilarim 18 haftaya kadar sürdü hemde oyle boyle diil baya kusma srklinde hic birsey yiyemedn her hafta hastanede yattim serumla beslendim herseydn tiksindim kendimden bile o zamnlar gecmeyecekmis bgibi geliyor ama gecyor mrk etmeyin bu arada doktorum bana kuaturan bebek iyi tutunur sevin buna demisti. He bide bana zofran die bi ilac vermişti o biraz rahatlatmisti. Allah yardimciniz olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende çok zor günler geçirdim kızlar özellikle geceleri deli oluyordum artık sürekli ağlar olmuştum kusmaktan, ne yesem ne içsem çıkarıyordum dolabın kapısı açamıyordum evimde aylarca yemek yapamadım evimden koltuğumdan halımdan her türlü yiyecek içecekten tüm kokulardan kısaca tüm dünyadan tiksinmiştim eşim bile bi değişik kokuyodu burnuma, 3-4 kilo verdim umudumu tamamen kaybetmiştim hiç bir formül bulantı ilacı falan fayda etmedi kusmaktan hamileliğimin farkına bile varamadım işe gidemez oldum yatak döşek yatıyordum bu kara günler 5.haftanın sonuna doğru başladı ve tam 13. haftaya kadar sürdü ama azalarak 11.haftaya doğru azaldı ve 13. hafta da bıçakla kesilir gibi kesildi sonra hiç kusmadım arada sabahları hafif bulantım oluyor ama bi şeyler yiyince geçiyor koku hassasiyetim ise hemen hemen bitti sayılır ama ben hiç bitmeyecek sanıyordum belki de şu an sizin düşündüğünüz gibi gerçekten geçiyor arkadaşlar her şeyi unutuyorsunuz hamileliğin tadına varmaya başlıyorsunuz bebişinizin cinsiyeti sonra hareketleri derken yeni bi dönem başlıyo sizin için :) benim geçtiyse inanın sizinde geçecek sadece biraz sabredin ve ileriki aylarınızı bebişinizi düşünün Allah kolaylıklar versin hepimizin bebişleri sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza gelsin:nazar:

bende çok zor günler geçirdim kızlar özellikle geceleri deli oluyordum artık sürekli ağlar olmuştum kusmaktan, ne yesem ne içsem çıkarıyordum dolabın kapısı açamıyordum evimde aylarca yemek yapamadım evimden koltuğumdan halımdan her türlü yiyecek içecekten tüm kokulardan kısaca tüm dünyadan tiksinmiştim eşim bile bi değişik kokuyodu burnuma, 3-4 kilo verdim umudumu tamamen kaybetmiştim hiç bir formül bulantı ilacı falan fayda etmedi kusmaktan hamileliğimin farkına bile varamadım işe gidemez oldum yatak döşek yatıyordum bu kara günler 5.haftanın sonuna doğru başladı ve tam 13. haftaya kadar sürdü ama azalarak 11.haftaya doğru azaldı ve 13. hafta da bıçakla kesilir gibi kesildi sonra hiç kusmadım arada sabahları hafif bulantım oluyor ama bi şeyler yiyince geçiyor koku hassasiyetim ise hemen hemen bitti sayılır ama ben hiç bitmeyecek sanıyordum belki de şu an sizin düşündüğünüz gibi gerçekten geçiyor arkadaşlar her şeyi unutuyorsunuz hamileliğin tadına varmaya başlıyorsunuz bebişinizin cinsiyeti sonra hareketleri derken yeni bi dönem başlıyo sizin için :) benim geçtiyse inanın sizinde geçecek sadece biraz sabredin ve ileriki aylarınızı bebişinizi düşünün Allah kolaylıklar versin hepimizin bebişleri sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza gelsin:nazar:

Aynen bende oyleyim buzdolabının kapısını açmayı bırak mutfağa yaklaşamıyorum bile sabahtan heryeri havalandirip o şekilde işimi görüyorum :-( annem uzakta kayınvalideye gidiyorum arada.. ama bu mide bulantilarim hiç gecmicek gibi umutsuzluga götürüyor beni .. bebekler için cekicez mecbur :-)

X