Gelinlik Modelleri kızlar çok moralim bozuk...abartıyomuyum acaba

ayseova

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
337
2
41
kızlar çok moralim bozuk
diktireceğim gelinliğimin aynı modeli kuzenimin nişanlısı almış
bayramda düğünü var...
göstermiştim bi de fotoları ona da,gelinlik almaya gitmeden önce o...
ama saf olan benim..öncesinde de birsürü aynı tarzda şeyler oldu...
bi de kısmet işte akşam mesaj göndermiş..bende gelinliğini dün akşam gördüm.damat tarafında gelinlik şuan.şok oldum resmen.
bende mesajına cevap yazarken yazdım şok oldum aynısını almışın die
şimdi üzüldüm de
hevesi kalmamış
öyle yazmış...
çok üzüldüm ama akşamdan beri sinirden uyuyamadım..
o beğenmediğiniz askıları bile aynı:):)
sadece tülü az farklı
çok mu abarttım acaba...

canim keske göstermeseydin ama olan olmus, sende ona inat daha hos güzel bir gelinlik al bana kalirsa senağlama

valla bende olsam cok bozulurdum o kadar cok gelinlik modeli var bula bula aynısınımı bulmış işte böle kıskanc insanlarla hiç bişi paylaşmamak lasım herkes bizim gibi iyi niyetli değil

cnm eğer diktirmediysen başka modeller bak öyle güzel seçenekler var ki

daha güzelini alırsın çatır çatır çatlatırsın güzelim...

bunları öğrenelim de evlenirken ben de kimseye göstermeyeyim...

ama ya daha güseli alır ama ne bielyim onu giymiş begenmiş
hayalindeki belki bence yapılan cok ayıp kibarca sölenmeli evet farklı bişey alınıyos alırsın inşallah gönlünce olur

çok sinirbozucu bi durum evet.söylemekle iyi etmişsin neden o üzülmesin diye içinde tutacaksınki.o seni üzmeyi hiç önemsememiş sonuçta.gelinliğini değiştirme fırsatın varsa değiştir.sonrada söylersin ne yapayım sen aynısını yaptırmışsın değiştirmek zorunda kaldım diye.ortak tanıdıklarınızın hepsinede değiştirme nedenini söylersin.böyle insanlara gıcık oluyorum yaa.üzmeyede hiç çekinmem o yüzden.çokmu kötüyüm neekötükedihüso

Son düzenleme:
yok benim anlamadığım
ben hep bu tarz gelinlikleri gösteriyodum nette.o sürekli ben daha kabarık istiyorum,satenli tüllü kabarık bişey istiyorum diyodu.
bende gayet iyi niyetimle saflıkla gösterdim fotolarımı bak buna karar verdim.böyle bişey dikilcek dedim.
ne olduu kabarıklık ,,satenler nerede??
ama ortalık az karıştı..ben dedim şok oldum aynısını almışsın..damat beye de akşam dediklerim gitmiş..üzüldüm şimdi de..bi de bana birsürü açıklama yazmış..yok kol yokmuş ta sonradan taktırmış..benimkinin aynı..bi fark yokki.düşünmüş tülü farklıdır diye..tülü farklı olsa ne olacak (gerçi tamamen kalite farkı var:):):)ama ben özene bezene bişeyler yapmaya çalışırken ,sizden burdan fikirler alırken onun yaptığına bakın..
gerçi şimdi de üzüldüm ama bende heves bırakmadı..onda da heves kalmamış bana öyle yazıyo..
annemde dedi demicektin boşver..
bu kadar abartmazdım ama bu ilk değil.daha birsürü şeyimiz aynı:)
dedim yuh yani gelinlik bu ya
bi kere giycez ve özel olmalı..
ben hayatta almazdım
onunkini görseydim
şişirmiiym sizi de neyse
şimdi el birliği ile gelinliğimin üzerinde oynama yapalım:):)
yardımlarınızı bekliyorum

onunda altında saten kuşak varsa sen mesela kuşağın üstüne taş işeletebilirsin
yada şu üzerinde işlemeler varya onlar etreklere doğru yogunlaşabilir daha agır ve asil bi görüntü olur bence

gelınlıgını nerde fotosunu koy ,daha guzelını yaparız bız :)

canım benim:):):):
onu başk abaşlık altında koymuştum
sizce gelinliğim nasıl diye
dedim bi danışayım arkadaşlara
belki değişiklik yaparız
ama artık şart:)

onunda altında saten kuşak varsa sen mesela kuşağın üstüne taş işeletebilirsin
yada şu üzerinde işlemeler varya onlar etreklere doğru yogunlaşabilir daha agır ve asil bi görüntü olur bence

bi tek kurdelesi yok
bende diyorum şimdi onu kurdele yerine drapeli kalın bişey mi olsun
ya da senin dediğin gibi de olur aslında

canım bence sen o gelinliği tümden değiştir..içine ondan başkası yatmazsa dönersin ama buara biraz farklı mıodellere bak yok eger diktirdiysende üstünde bayaa bi değişiklik yap gercekten çok sinir bozucu bi durummuş..üzüldüm senin adına başıma gelse sinir krizi geçirirdim herhalde kaydirigubbakcemile3

canım ya hala üstümden atamıyorum
sinir oluyorum
bi de hevesi kalmamış
ben mi kırdım hevesini
almasaydın aynı modeli
bi de öyle beğenmeyip alması sinir ediyo beni
benden 1 ay önce evleniyo diye git aynısını al..
hayret bişey

ayyy böyle insanlara kıl oluyorum kıl....
aynısı ablamında başına geldi..onun da kınada giydiği elbisesinin rengine varana kadr aynısını arkadaşı yaptırmıştı ve onun kınası ablamdan 1 ay önceydi...

resmen utanmazlık yani...

hayır ama siz daha önce fotoları göstermişiniz onun yaptığı ayıp bence.bu sonuçta gelinlik çok özel bir giysi.kim önce evlenecekse sanki bir sonraki öncekinin gelinliğini ödünç giymiş gibi olacak.siz değiştiremiyor musunuz?

değişiklikler yapcam zaten artık farz oldu derler ya
ama benim hep istediğim buydu...
hatta başka ve farklı bi gelinlik de beğenmiştim ama
aklımda hep buydu ve bunu vücüduma çok yakıştırdılar nişanlım ve abim
artık ayrıntılarla değiştircez
ama burdakilerde demez ki aa bak onun kumaşıyla bu farklı:):)

bence bi komplo planı kuralım senmisin aynısı alan :jeyyar: gerci almış artık iş işten geçmiş dediğim gibi sen onu dusunup uzulceğine vakit kaybetme canım yeni bişeyler düşün..

imkanın varsa değiştir hemen gelinliğini.düşünsene senin düğününde herkes onun gelinliğini emanet aldığını düşünür:eek:lmaz:

imkanın varsa değiştir hemen gelinliğini.düşünsene senin düğününde herkes onun gelinliğini emanet aldığını düşünür:eek:lmaz:

o kesin öyle olcak ama benim hayalimdeki gelinlikti bu...
ben diyeceğimi dedim zaten eltisine:)
dedim bende bilirdim gidip mahmutpaşadan almasını ama benim canım çıktı pazarlık edene kadar.ben üzerime göre dikilsin istiyodum
ayıp değil mi dedim..
kesinlikle yanlış anlamayın küçümsediğimden değil çünkü bende oralardan alışveriş yapıyorum ben de milyarlık insan değilim ama damarıma basıldı bi kere..
boğa yım zaten):sinirlenince gözüm bişey görmüyo

X