kızlar eliptik bisiklet kullanıp + diyet yaparak zayıflayan var mı ?

buz005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
103
3
kızlar ne kadar bir sürede sonuç aldınız deneyımlerınızı benle paylaşırmısnız?:nazar:

Yok mu deneyimi olan? Nasil bi yol izliyim bende bilmiyorum. Cok yoruyor yarim saat anca yapabiliyorum.

Yok mu deneyimi olan? Nasil bi yol izliyim bende bilmiyorum. Cok yoruyor yarim saat anca yapabiliyorum.

http://www.bodytr.com/2011/07/eliptik-nedir-nasil-kullanilir-nasil-zayiflatir-hakkinda-bilgi.html
bu adreste baya bilgi var detaylı bir şekilde kaç kalori yaktığınızdan nasıl bir program uygulayacağınıza kadar videolar da koymuşlar konuyla ilgili ben incelemedim ama yazılar yeterince bilgi veriyor zaten ayrıca hangi spor yapılırsa yapılsın bizim gibi amatörler kendilerini çok zorlamadan kalbi fazla yormadan yapmalı ki bugün profesyonel sporcular bile vücutlarını zorladıklarında sağlık problemleri yaşıyorlar Allah korusun hepimize kolay gelsin

Bi arkadaşım eliptik bisiklet ve diyetle 35 kilo verdi. Her gün 30 dakika yapmış ve yediklerine dikkat etmiş. 6 ayda verdi sanırım tam emin değilim. Kilosunu koruyor üç yıldır. Yemeklerini yavaş yavaş yiyor ve yemeğin ortasında biraz ara verip bekliyor.
Ben de eliptik bisiklet almak istiyorum. Kayışlı ve manyetik diye iki çeşidi var. Manyetik daha iyi ama fiyatı da iyi. Hâlâ araştırıyorum. Alırsam yazarım.
Ama eliptik bisiklet kasları erittiği için ağırlık antrenmanı da yapmak gerekiyor ayrıca. Bir gün eliptik bir gün ağırlık antrenmanı şeklinde...

18 gunde ortakama bir bir bucuk saat eliptik ve yememden kismayla 3 kilo verdim sikilastim. Cok memnunum benimkide manyetik altis lf-1200 modeli. Ben memnunu 350 tl falandi galiba

18 gunde ortakama bir bir bucuk saat eliptik ve yememden kismayla 3 kilo verdim sikilastim. Cok memnunum benimkide manyetik altis lf-1200 modeli. Ben memnunu 350 tl falandi galiba
Tek seferde mi 1 saat sürdün yoksa sabah yarım saat akşam yarım saat mi? Maşallah Allah kolaylık versin. :KK6:

Tek seferde 1 saat yapiyorum. Yarim yarim yaptigimda iki saat oluyor rahatca. Suan dort bucuk kilo verdim cok sukur gunde bir saat ila 1 bucuk saat yaparak. Toplamda 11000 adimi geciyor

1 haftada 2 kilo verdim..

Sabah 7 gibi kalkıp yarım saat eliptik yapıyorum. Sonra işe gidiyorum ve eve döndüğümde akşam yemeği, yarım saat dinlenme süresi ve 40 dk daha eliptik yapıyorum. Başlayalı 1 hafta oldu bakalım nasıl devam edecek :)

Bende 41 gündür diyetteyim kondısyon bısıkleti ile destekli günde 1saat haftada 1 gün dinlenerek ayakta sürüyorum tek seferde 1 saat akşam yemeğinden sonra öğlen ise egzersizle 17 kılo verdim 1 ayda
İlk kılom 110
Suan 93.300

2 ayda 83 den 74 e düştüm . Günde yarım saat ekiptik ve düşük karbonhidrat diyeti ile

Yavaş yavaş arttırmayı deneyin.
Ör. 1 hafta boyunca 30'ar dk yapın ama 2. Hafta 35 dk'ya çıkartın.
Böylece bünyeniz alışacaktır ve yavaş yavaş yapabilir hale geleceksiniz...

Ben çoğunlukla spor salonunda yapıyorum. Bizde kullanım süresi 10 dk. Ama baya baya bütün vücudu çalıştırıyor benden söylemesi.

1 saat önce indim ustunden 90 dakika yaptım normalde bu kadar uzun yapmam ama acayip kacirdim iki gündür. Ben çok memnunum bir de sauna eşofmanla yapıyorum etkisi 2 kat gibi geliyor bana. 2 ayda 9 kilo verdim. Hem diyet hem eliptik hem yürüyüş. Ben uzun yapabiliyorum 1 saatten aşağı yapmıyorum çünkü vücut alışkın arkadaşlar yine de uzatmak çok iyi olmayabilir her bünyeye.

Bu arada almak isteyene manyetik tavsiye ederim.

Bende eliptik bisiklet aldım.1 yıl oluyor.79dan 72 ye kadar düşmüştüm.Sonra bıraktım şu an 74 kiloyum .Tekrar başladım.7 den sonra hiçbir şey yemiyorum.Bakalım neler olucak.

eliptik dikkatli kullanılmalı. ben abarttım mı kullanırken bilmiyorum ama dizimdeki bağlarda zayıflama olmuştu, doktor eliptik yapma dedi. toparlanmam birkaç ay sürdü. sonra yine yaptım yine sıkıntı yaşadım. bana göre değilmiş mesela iyi araştırmak lazım.

Ben 79 dum bir ara başladım 72 ye düştüm.Sonra akrabamızdan vefat duruöu olunca cenaze vs derken bıraktım.Şimdi tekrar başladım.75. 6 ile başladım.Yediklerimede dikkat edioruö.Her gun 45 dk eliptik 15 dk hareket yapmaya çalışcam.Umarım bı defa olur.

Merhab, altis lf1200 modelinden hala memnun musunız? Almayı planlıyorum fakat pek fazla yorum bulamadım.

Merhaba altis lf1200 modelinden memnun musunuz, almayı dusunuyorum fakat pek yorum goremedim hakkında.

X